На море и планина ще щуреят ДЕКЕМВРИйските деца!

  • 11 749
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 799
Привет, дами!
И аз одъртях и вече не съм в групата на 20 годишните  Mr. Green
Много, много, много благодаря за милите пожелания, както обикновено ме размазахте от кеф   Hug Мъже и пиене приемам във всякаква форма  Joy Правде, нема опасност да ми дойдат в повече  Mr. Green
Ще взема да се стегна вече, че с моите дупки наистана се поолях (или поулях  newsm78). Момичета, наистина сте ми страшна опора   bouquet
В тая жега ще черпя с по-леки работи  Mr. Green




Вчерашната среща беше супер. Със Зори и Мъни успяхме да понаваксаме в приказките, а Правда отстъпи част от кърмачаската си гордост на по-ощетените  Joy

# 256
  • Мнения: 438
Пачи , Честит Рожден Ден!!!
Пожелавам ти най-вече здраве и късмет!
Черните дупки се преодоляват най-вече с желание и хъс , а ти си силна и ги имаш!
Успехи!!!  bouquet

# 257
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПАЧИ!!!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ БЪРЗО ДА ИЗЛЕЗНЕШ ОТ ТАЗИ ГАДНА ДУПКА! БЪДИ ВИНАГИ ТАКАВА ГОТИНА И НЕ ЗАГУБВАЙ ЧУВСТВОТО СИ ЗА ХУМОР!

# 258
    От няколко дена само минавам,не ми се пише,но днес е специален ден,та   Пачи,честит рожден ден!!!!!!!!
   След толкова много пожелания и мъже(искам и АААз такива)  освен да ти пожелая твоите желания да бъдат моите към теб,друго не остана  bouquet  bouquet  bouquet
     Поздравления за приятно изкараната вечер от някои софиянки Peace
       Времето днес е чудесно,какво правите повечето в къщи?Ние нямаме собствена кола,иначе  веднага бих отпрашила към островчето във Дунава.
   Иначе сме добре,последните 2 дни се отприщи да говори как правят различните животни.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 404
Пачи, честит празник и от мен мила!!! Желая ти от все сърце да имаш много слънчеви и спокойни дни, много приятни и разтърсващи емоции, щастие и благоденствие! Подаръците до тук са страхотни, особено каубоя на Вики. Дано и реални такива те затрупат на днешния ден!

# 260
  • София
  • Мнения: 3 947
Честит Рожден Ден, Пачи!
Да си жива, здрава, весела и щастлива!


# 261
  • Мнения: 728
CHESTIT ROJDEN DEN PACHI!
BADI JIVA I ZDRAVA,MNOGO SHTASTLIVA I OBICHANA!
VESEL PRAZNIK MILA
!



Sorry,no sam na drug komp i nemoga da pi6a na BG,neznam za6to.. newsm78
Vlizam da vi kaja,4e sme dobre,Ivkoni be6e bolen-povra6tane,rastroistvo,T-virus,no ve4e e dobre,po cql den se razhojdame.na plaj ne sme hodili,no sled 1-2 dni 6te go zavedem,4e mnogo mu se hodi na miloto..v 21h si vzima sandalkite i 6apkata i kato go pita6 kade otiva otgovarq "pa6'(plaj)Simple Smile
Na vsi4ki mami ot sre6tata iskam da kaja,4e mnogo se radvam,4e se vidqhme i zapoznahme,tatkovcite mnogo ni pomagaha,manicite sa strahotni i se nadqvam 4e 6te ima o6te sre6ti!
Spiram,4e znam 4e ne e mnogo priqtno taka za 4etene!
Kogato mi opravqt kompa sam na liniq!
Obi4am vi i vi celuvam vsi4ki-malki i golemi!  bouquet

# 262
  • Мнения: 9 501
Пачи, Честит Рожден Ден и от мен!  bouquet Heart Eyes
Май всички възможни пожелания са отправени към теб, и само ще се присъединя към тях! Hug
[/i]

# 263
  • Мнения: 1 461
ПАЧИ ЧИСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ,  ЗДРАВЕ И ДА БЪДЕШ МНОГО ЩАСТЛИВА И ГОРДА МАМА ЦЕЛУВКИ ОТ НАС  newsm51   bigdance2

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 404
Момичета, помагайте!
Кое беше най-ефикасното лекарство против повръщане? Как да давам глюкоза, по колко? Какво да не давам и какво да давам да яде? Какви течности? Инес повърна 4 пъти от сутринта. Засега няма разстройство. Ще я заведа естествено на лекар, но чак следобед.

# 265
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
САни, за повръщането можеш да и дадеш Вомитусхил на капки. То е хомеопатично лекарство. При деца до 3годинки се дава 3капки по 3пъти дневно. И по лека храна сиренце, много течности. Може да се появи и диария. Мойто педи като бяхме така ми каза да и правя попара от солети. Аз директно и ги давах така. Като отидете на лекар кажи как е Инес. На скайпа малко се обърках с нещата, ако може да ме извиниш. Ентеролът е за разстройство.

# 266
  • Мнения: 1 666
Сани, ако няма разтройство Вомитусхил може и да е на свещички. Против повръщане също е ефикасен Натриев цитрат - 3 ампули дневно. Давай вода и глюкоза(5%) колкото иска да пие. Незнам дали Инес изобщо ще има апетит, но ако все пак яде, давай сухи храни - солети, бисквити, сухари, картофи, ориз, попара без масло. Ако не иска друго - давай й АМ.
Ако се появи и разтройство - Ентерол (2 сашета на ден), оризова вода.
А температура има ли?
Дано бързо се размине! Praynig

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 404
Жани, Елс, благодаря за бързата реакция. Дадох натриев цитрат, засега няма резултат. Продължава да повръща милата, а вече няма какво и само се дави. Пи малко водичка, друго не иска. Сипах и глюкозата в шишето с вода, поне ако пожелае да пие да е глюкоза. Няма температура.

# 268
  • Мнения: 1 666
Ох, милата Инес! Прати някой да ти донесе и Вомитусхил - можеш да ги даваш паралелно, няма да си пречат. Наливай я с глюкозата. Ако се унася, я остави да спи колкото й се спи. Добре е, че няма Т, дано така остане.
 Hug

# 269
  • Мнения: 2 897
Милата Инес Sad(нямам какво да добавя-Елс и Жани са се намесили светкавично  bouquet)Сани,стискам палци да овладеете бързо положението fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


Момичета,моля ви за дружно палцестискане тази седмица,защото ми е много важно Praynig Praynig Praynig(стомахът ми е на топка,отдавна не ми е било така притеснено)

Общи условия

Активация на акаунт