На море и планина ще щуреят ДЕКЕМВРИйските деца!

  • 11 697
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Хот, виж си ЛС моля!!!

Жани, тоз голем футболист от кой отбор беше??? Гледала съм го, но нали все го искат от тук от там не помня накрая кой отбор се пребори за него   bouquet

Мен 16.30 ми иде малко рано, но пък вие нали ще се виждате за повече, Не за дзяк.Така че ще успея да се включа!
А и 16,30 все още си е адска жега newsm78

# 46
  • Мнения: 940
Айде организирвайте се да се виждате че ми се гледат снимки Mr. Green,а ние които не можем духом ще сме с вас.
Вижте какво костюмче и купих на Елла и съм много щастлива,има spf 50 и няма да се притеснявам вече дали ще изгори от слънцето-че тука е много силно вече,сега ще може да си излиза колкото иска на вън,материята е страшно тънка и лека и като се мокри водата се стича по него.М-у другото снимките са от тази сутрин,та може да видите че маймунето е ОК. Mr. Green клик на снимките
 
 
 

По късно ще пиша персонално ,сега нямам много време

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 03:22 от victoria

# 47
  • Мнения: 195
мимито ето номера - 0887459801 искра тодорова:), лс не бачка нещо.
пих кафета и ша падна. рада се клюфна в 11, вместо 12:30-13ч (поради ставането в 5 заранта) и се наложи събуждане на детската площадка...сега кърти, ама пак ще се будим да излизаме. оххх, ни с кафе, ни без кафе - вики, ти никога ли не си пила кафе??

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Жани, тоз голем футболист от кой отбор беше??? Гледала съм го, но нали все го искат от тук от там не помня накрая кой отбор се пребори за него   bouquet

 Joy Joy Joy Барселона Peace

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 23:31 от Жани

# 49
  • Мнения: 1 461
Здравейте момичета, и на мен не ми е приятно до й правя клизми  но като не е акала много повръща , днес дори пробвах с мушкато но нищо не стана.Галина не е била така. Пробвах да й дам водичка от овесени ядки и пак нищо, много се притеснявам. Педито каза ,че е много малка за лекарство или за сини сливи, и аз незнам вече какво да правя. Благодаря ви за загрижеността.
Марти наистина си като манекенка, но все пак е важно бебето да си расте което не означава, че и ти трябва да дебелееш. радвам се ,че има кой да ти помага ,че иначееее ........
Веси другият път ще се обадя обещавам.
Вики много кофти тази случка , дано няма поражания, ти нали казваш ЕЛЛА ШМЕЛЛА  HugКостюмчето на малката принцеса е страхотно
Относно срещата съм за когато кажете
Ели какво става с твоя сладур
И ние бяхме на консултация и сме 80 см, и сме наддали 1,5 кг за последните 3 месеца което е много , явно защото яде всеки ден броколи  Mr. Greenв момента е 11,5 кг
Сани и Галето така ми правеше и в един момент не издържах и спрях да ставам и да я взимам една седмица плака и после спря да прави така, малко повече упоритост
ТАНЕ можеш за плажа да му сложиш памперсови гащи.

Жани много хубави снимки
Цвети голяма бонбона твоята Ана Мария
Зечи какво става с вас ,как сте много се притеснявам за вас.Дано по бързо се оправят нещата.

# 50
  • Мнения: 940
Честно ви казвам незнам как деяните като ставате толкова рано или не спите нормален сън.Аз тотално щях да съм изперкала,наистина ви съчувствам,тук май повечето имате този проблем.Аз днес като пресметнах,еми всъщност Елла изкарва 8  будни часа с мене ,в другото време спи,все едно съм на работа  от 10 до 8  - с 1 час почивка  LaughingЧестно ви казвам обаче аз и скъсвам партенките от игри,не я оставям на едно место,количката почти сме я забравили, по магазините като ходиме не я слагам в пазарската количка,оставям я да ходи и лудува-това не означава че пазарувам пълноценно Laughing.Тук в къщи като я гледам тя не сяда,ама буквално,дори и като гледа филмче седи права.Наистина е супер уморена в 8 вечер,къпя я всяка вечер и заспива наистина като къпана.

Хот аз кафе не пия,много го харесвам на вкус но просто не се чувствам добре след това  от кофеина,разхлопва ми се сърцето  ,просто ме прави нервна и хиперактивна,но на мене не ми и трябва де ,събуждам си се нормално.Мнооого рядко си купувам декаф,ама то е все едно безалкохолна бира,нали знаеш.Оххх ще ме разбиете вие с вашите подвизи,сега пък полата на главата  Joy .

Карчита приятелката ми имаше проблем с дъщеря и като беше новородена също,тя пък ми казваше че със сапунче действала,ама като се замисля то е почти същото като с термометъра май.Де да знам  newsm78 , душичка малка ,дано да си потръгнат нещата нормално че да не се мъчи.

Елси мерси за хубавото определение,ми май като ви слушам наистина е спокойно дете и поспаливо -ами като татко си ,не се учудвам въобще  Laughing. Стени е страшен с прическата,много ме кефи. newsm10

жани...хубави снимки,малката Андрея каква е  хубава футболистка с тоя екип ,с тоя Плевен взе че ме върна в ученическите години,нали там на бригади ходех,тея фонтани не се забравят лесно.То беше либоф то беше чудо! Laughing

тане...дай да го видим Стилянчо бе ,скоро не се сещам да съм му гледала фотоси-щом сте на оправяне вече значи добре е положението.

Скоро ще пусна снимки на стаята на Елла,поръчахме легло и сега го чакаме ,решихме да и купим от тези по малките за малчовци като тях ,много нисички и с предпазители за да не пада.

# 51
  • Мнения: 1 461
VICI и аз не ползвам количка за Галето и резолтата е същия като при вас , спинка като къпана .На обяд спи от 1 до 4 , и при нас са 8 часа активност

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 404
Момичета, благодаря за загрижеността!  Heart Eyes  Hug
Вчера Инес беше образцово дете, не се събуди цяла нощ, само промънка към 3 и стана в 7:30. Явно е моментно състояние, тя е много впечатлителна и емоционална и може да преживява, знам ли. За очичките, и аз ги мия винаги като се приберем. Относно измарянето, ами тя не сяда, също като Елла и филмчета гледа права. Сутрин сме 2-3 ч. навън, вечер също я изкарвам да играе ок. 1 час на ден. площадка.
Мимис, благодаря за въпросите, през деня спи в нейното легло, но ако я оставя, ще спи на нашето, винаги го предпочита. По принцип тя не заспива в нейното легло, местя я след като заспи. Може би е грешка, затова вече започнах да я приспивам в кошарата, с надежда, че ще започне сама да си ляга и заспива там. Иначе на нашата спалня сама ляга и заспива. Понякога е гладна или знам ли, но като и направя млякото си го изпива и заспива. Както и да е, мисля че няма някаква сериозна причина, просто се струпаха безсънни нощи и може и аз да преувеличавам проблема, като слушам Къдрокоса и други мами.
Хотмаме, Инес го прави същия номер,само че си нахлузва една шапка-идиотка на очите и пада от смях.

Днес се видяхме с Жани  Grinning, много се радвам, че се обадиха. Този път успяхме да поседнем и да побъбрим, Жани и мъжа и са много сладки и приятни, а Андреа е такъв бонбон Grinning, беличка и тя като Инес, с розови бузки и руси къдрички.

Тук е адска жега, казаха че е 39 градуса, но може и 45 да е. Не съм усещала в живота си такава жега досега. Въздухът гори. Прането ми изсъхна 15 мин. след като го прострях. Добре че имаме климатик.

# 53
  • Мнения: 1 461
Какво ще кажете да си направим албумче за снимките през лятото Peace
За срещата хайде малко по сериозно найстина

# 54
  • Мнения: 458
Привет!

За срещата, мисля, че намерих място. С помощта на Яни  Hug. Намира се в Морската, има детска площадка и разни животинки(кози, зайци, птички). Имам познати там и мога да направя резервация. Ако ви се струва добре, още в понеделник ще направя резервацията. ПОследно остава за 30 юни, 17ч, нали? Горе-долу май сме около 7-8 майки  newsm78. Татковци ще има ли?

# 55
  • Мнения: 1 461
Аз съм без татко ,но ще съм с майками ,че сама не патувам с децата, а в морската до винса има детска хубава площадка за нея ли говориш , там страхотно .Майка ми е отпуска така че за мен датата няма значение. Днес нещо не ми е ден , такмо трагвах за Албена и хоп заваля  smile3515, обаче изчаках да поспре и тръгнах с още една мама и като стигнахме се беше наваля и изпичаше слънчице  Nature Sunny Там се срещнахме няколко майки, обаче те постоянно даваха на децата си бисквитки, солети, пържени картофки което е нормално ,а моето Гали само гледаше жално, нали е на диета, и ходеше да им ги дърпа от ръцете, по едно време я гледам набарала една бисквита не мога да сваря да я махам от ръцете й и да я карам да плюе ,а тя започна неистово да крещи за бисквитата, взех я на ръце и отидох до брега,наревахме се и двете .Направо сърцето ми се къса, да иска да яде детето ми , а аз не мога да му дам,освен черен хляб и маслини или царевица.Можеби ще трябва да се изолирам, от другите за да не се дразни така Галина, а останаха два месеца до края на диетата, минаха 4 месеца. После пък като се прибрахме и тъкмо къпехме децата и се  звънна на вратата и ни казаха, че са ни счупили всички прозорци на таванските стай някакъв наркоман я свършил тази работа, че бащами хукна по полиций цяла вечер. И така, извинявайте че ви натоварвам с мойте глупости но като споделя с вас ми олеква Отивам да кърмя

# 56
  • Мнения: 195
който много знае му се връща = сега рада взе да се буди в 5-6 сутрин, ама аз изобщо не си правя труда - тя бърбори половин час и припада пак:0 тази сутрин си миех зъбите и ми замириса на нещо топло и прясно - нашата мома пуснала едно кьофтенце до мен на земята и плеска с ръце и опитва да си мие зъбите...доста се омацотихме и осмърдяхме докато умием красотите хехехе.

карчита ние чак обратния проблем имаме - ходи по 3-5 пъти дневно, буквално едно вкара, едно изкара. то е от овесените ядки на закуска, аз и ленено семе слагам за аминокиселини. не помня - защо галето е на диета 6 месеца? а ти недей рева, че не можеш да й даваш пържени картофи и бисквити! добро й правиш:) на рада любимото е кора от хляб да си чеше венците.

сани - 40С в бургас ли е? тук е много благо тези дни..днес в парка беше прекрасно (изключвам момента, когато рада, която има мания за обувки, започна истерия понеже не искам да си сваля обувките и да й ги дам да ги слага:0) утре ми е обещан сутрешен сън понеже после тати го няма 5 дни, а след това сме на гости, та не ми се пише релакс;)

габи на кой емайл да ти дам снимка? да си главен фотограф на 30 юни!

айде пак стана 24ч, кво правя да запам вместо да си легна, глей ми акъла и ми крой две шапки..лека неделя

# 57
  • Мнения: 1 461
на диета е защото имаме атопичен дерматит, излизат й екземи ходихме на алерголог правихме кръвен тест и показа какво и дразни и сега 6 месеца няма да ядем тези храни, пшеница, яйце,риба, краве мляко, ябълка ,морков ,ориз ,картоф . Днес Мая прави 40 дена и ще я водя да й четат блага молитва и после цял ден ще имам гости. Снощи Галина голям рев рева не заспиваше и това е, накрая я сложих в количката където приспивам Мая и веднага заспа.

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!

За срещата, мисля, че намерих място. С помощта на Яни  Hug. Намира се в Морската, има детска площадка и разни животинки(кози, зайци, птички). Имам познати там и мога да направя резервация. Ако ви се струва добре, още в понеделник ще направя резервацията. ПОследно остава за 30 юни, 17ч, нали? Горе-долу май сме около 7-8 майки  newsm78. Татковци ще има ли?
[/b]

Аз съм съгласна! Стига Борката да се оправи - там сме!  Wink Габи, къде е това, че нещо не се сещам в Морската да съм срещала такова място?  newsm78

П.П. Забравих да кажа, че нас Наско ще ни води евентуално, но не знам дали ще дойде на срещата.  Wink Ще го питам и ще докладвам.  Peace

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 15:41 от kadrokosa

# 59
  • Мнения: 2 897
Яни, не знам дали празнуваш имения си ден на тази дата,но ти желая хубавото ти име да ти носи много късмет,щастие,успехи и любов!!! Hug
                       

Общи условия

Активация на акаунт