На море и планина ще щуреят ДЕКЕМВРИйските деца!

  • 11 704
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 728
За срещата-ние сме там,нашия тати ще ни докара но може би няма да идва с нас!
Това място на което ще бъдем ресторант ли е,кафе ли е...да знам какво да търся. newsm78
А направо там ли ще се чакаме или първо ще се срещнем някъде???
Нета ми е ужасен и ако се оправи по-късно ще пиша повече!
Целувам ви всичкиbouquet

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 20:24 от vesenceto_85

# 61
  • Мнения: 728
Ели,Бобо още ли не се оправи? Sad
Да не би да има сенна хрема? newsm78
Защото тя е алергична реакция на организма,която често се среща през пролетта и началото на лятото,очичките на детето го сърбят,нослето е запушено или тече,дори може да има проблеми със съня и храненето.Дава се антихистаминов сироп.Но все пак трябва да се консултираш с лекар! Peace
Дано се оправи сладура,за да се видим!  bouquet

# 62
  • Мнения: 728
Ще ви омръзне от мен 3 постинга подред,но използвам,че имам нет! Mr. Green
Ние сме добре,цял ден сме по разходки,ходим в детската градина на люлките,след обяд сме на плажа и после до 9h навън!И почти винаги влизаме с рев вътре!
Започнахме и ние да се тръшкаме когато не стане по нашата,но дано му мине,че е много неприятно! Sad
Падна онзи ден и сме с ожулено чело,което минава от солената вода в морето!
Като казах море,днес си играхме на брега в пясъка и вече взе да посвиква с него!А във водата сме като жабки!Голям кеф е!Даже вече влизаме без лодката. Peace
Понеделник или вторник ще пристигне и новата кола-лодка,чакаме я с нетърпение! Wink
Няма нови неща,само няколко нови думи:"долу"(когато е на ръце или седнал някъде и иска да слезе),"колело","очиааа"(очила),"пъпешш"(пъпеш),"бъди-бъди"(охльо-бохльо) Joy,"пие,пие"(пиле),"пашш"(плаж),"паск"(пясък)..общо взето е бърборан! Grinning
Кари,много лошо това с диетата на малката кака,но е за нейно добро!Издържали сте по-голямото време,малко остана,дано всичко е ок!Не ни товариш мила,нали затова сме тук да си помагаме! HugМина ли "ревността" или все е така?Как е малката беба Мая?Слушка ли?Да ги цункаш и двете! Heart Eyes
Яни,честит празник мила!  bouquet
Зечи,как си мила?Не пишеш...сигурно не ти е до писане,но драсни някой ред,ще ти олекне!Как са мъжете ти?дано мине скоро всичко!Прегръщам те силно! Hug
Габинко,разчитам да си фотограф на 30ти,за тези като мен които още нямат фото!Пък ние ще се отблагодарим!  bouquet
Жани,голяма сладка спортистка си имаш!Пу-пу! Peace
Вики,много сладко костюмче си взела на Елла!Много сте сладки на аватара! Peace
Сега ви оставям,че ме чака планина от дрехи за гладене! #Crazy
Целувам ви всички и дано ми е наред нета,че да съм редовна! Praynig
Уж утре ще го оправят... ooooh!
Обичам ви! Heart Eyes

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 23:18 от vesenceto_85

# 63
  • Мнения: 195
никой не пише - умряла работа днес:0 малко жегичка и тука. сутринта уж ме оставиха да спя - аз взех на тати багажа да готвя, че е командирован в акапулко. мислех да разпусна и да съм на женски филми няколко дни сама, но си получих списъка с учебниците по анатомия и философия дето трябва да изчета за 1 месец за квалификацията ми за националния регистър по йогиране и ми стана зле..

НО денят беше прекрасен! ето моя нов  :love boyfriend liev зъбла също дари усмивка

сега думкам тайландско за доосвинване:)

веси, нали не е ударен лоши ивко? да е готов за лодката:)

жани, андреата е кат мама - не спира!

вики, ти си ударила 10 със съня на елла:)

зори, ще пиша скоро, малко да си събера акъла:)

лека седмица!

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 03:40 от hotmama73

# 64
  • Мнения: 940
Hot...брао бе,добре сте се гушнали с Лев Laughing ,кой ви снима? ама и ти като мене си перната да причакваш звездите, това ми беше основно хоби преди хе-хе ,даже с Michael Jackson имам фото,луда работа- а Рада позьорката е страшна Sunglasses .

Да знаете че нещо има във въздуха с това неспане,щом и Елла железната ми се събуди 5:30 сутринта ревяща......ама заспа след 10 мин де ,но все пак е необичайно ,и днес на обед спа 15 мин и пак рев и ме побърка после ...мрън ...мрън...после си легна си в 8 и не се е обаждала.
И при нас адски жеги,нас ли да спасявам ,цветята ли да спасявам.Добре че е климатика,в къщи сме си рахат  Flutter.

Айде да не се оплакваме че какъв документален гледах за Индия преди малко,трафик и проституция на 12 годишни,и родителите ги продават за роби,нямат пари,бъхат се децата от 4 сутин до след-полунощ  за 2 долара.Дадох някой лев в един уебсайт за помощ,абе незнам ,тоя свят се побърква повече ми се струва.

весе ...гледам сменила си автара,  нали знаеш,аз с добро чувство ти казах за снимката,да не си помислиш че те задължавам или натрапвам да си я смениш Heart Eyes ,дай малко плажни снимки да те видиме с новите покупки.

# 65
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Добрутро!
Аз таковата да почерпя - цък
Мама имаше РД вчера, а и да ни е сладка и усмихната седмицата! Децата да са здрави, наспани а ние усмихнати и красиви  Mr. Green
Ние кво да кажа - опитваме да усвояваме китайския, но аз нещо не се справям добре...
Иначе маймуната повече прилича на момче, отколкоот на момиче - катери се по стълбата на брат си и се качва сама на леглото му, играе с пожарни, пистолети, рицари.... и бръмчи хвърляйки плюнки навсякъде, имитирайки кола - може би трабант , знам ли...
Хот, страшна позьорка си, щерка ти на теб се е метнала   bouquet
В жегите седим или на плажа или затворени у дома с климатика Mr. Green
Отивам да пия кафе и да позяпам из форума Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 461
Вчера Мая направи 40 дена, имахме много гости цял ден в края на деня бех вече много изморено но мина добре и Мая и Галина слушаха имаше подаръци за двете. С тати се чухме по скайп видя ги и двете с какви хубави рокли са. Нкармих Мая и заспа и сега използвам да седна за малко пре компютъра. Вчера ходихме в църквата да попа да чете чиста молитва на Мая обаче го чакахме час и половина в тази жега и имаше и 5 кръщенета преди нас и трябваше да ги изчакам иначе ме пратиха първо да си платя на касата. Представяте ли си за да ти прочетат една молитва трябва да си платиш 10 лв ами възмутена съм накъде върви този свят всичко живо глеа от където може някои лев да извади.
Хот много хубава тази твоя рада, голяма чаровница, като те погледне с тези красиви очи и като ти се усмихне сигурно нищо неможеш да й откажеш .Май ще трябва да залягаш здраво над учебниците
Вики да не ти урочасахме детенцето, че се събужда   Embarassed
Веси получаваш награда за най активен член форума

# 67
  • Мнения: 799
Дами, вижте какво им изпарти една приятелка, която бачка в СЗО:

Zdraveite!
Na BG pazara e vliazlo baketerialno zarazeno adaptirano mljako Milimil 1 I Bebivita.

Molia vi da razprostranite informaciata I da sprete upotrebata na tezi mleka.

Pozdravi,

Имайте го предвид, ако ползвате такива млека!

# 68
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Да се отчета и аз !
Децата са значително по добре даже мога да кажа че вече са почти здрави!!!!
Ей , пазете ги колкото можете от това вирусче ,че ми разказа играта , не му се дадох но бях на косъм да предам богу дух  Crazy Crazy
Бая зор видях не искам нито да ви разказвам подробности , нито да ви занимавам и да ви плаша ,само се радвам ,че го оставям зад гърба си  Praynig Praynig
Ванката си беше на градска отпуска в петък събота  инеделя и днес се прибра отново в болницата , операцията се очертава за четвъртък .Когато имам точно яснота кога е ще ви помоля да се помолим заедно  Praynig
Още много благодарности на всички интересуващи се от нас , звънящи ми по телефона , пишещи СМС и скайпове  Hug
Обичам ви !!!!!!!

# 69
Браво Зечи!
Радвам се,че нещата при теб се пооправят и децата вече са здрави.
Стискам палци за Ванката всичко да мине добре.
Целувки за всички!!!

# 70
  • Мнения: 438
Ха сега вече ме позна сървъра.
Преди малко не ми даваше да публикувам и трябваше да пиша като гост.
Стискам палци Зечи!!!

# 71
  • Мнения: 458
Здравейте и от мен!

Зечка, започвам да се моля още от сега. Дано всичко мине добре  Praynig
Пачи, направо ужас! Вече не знае човек от къде, какво ще му дойде.
Кари, за съжаление е така с парите. И църквата не е това, което беше.
Мими, тортата много красива бе   bouquet. Ша те пазаря за тортоправачка някой път  Laughing. Браво!
Хот, успех с четенето!
Весе, разбира се, че ще има фото  Wink
Зори, защо така набързо?


Последни промени за срещата  Blush (ама и аз съм един организатор, та мани...). Та, остава си за 1 юли, 17ч. Ако някой се сеща за друго заведение, да казва. Това се намира м/у зоогическата и Делфинариума. Казва се комплекс Максим ( мисля, че на Мишелин едни от последните снимки бяха от там!) Ако има други предложения за мястото,казвайте. Аз не се сетих за друго, затова предлагам това.
Кари, детският кът с/у Винса не мисля, че е много подходящ (имам предвид самото заведение там). Има много стълби, а и езерцето с патките! Виктор сигурно ще е първият решил да поплува с тях  Rolling Eyes

Ние имаме някакъв напредък с гърнето. Знаем какво се прави там. Сядаме от време на време сами, но забравяме да си махнем гащите и си пикаем през тях  Blush. Надявам се скоро да имам успех, че що гащи изпрах  Tired
Вчера, най-после, отидохме на плаж! Имаше малко вълни. Виктор се уплаши и повече и не искаше да ходи към морето. Седя си в пясъка. В басейна умира от кефи да седи, вадим го с рев от там, но от морето го е страх.
Приятен ден!

# 72
  • Мнения: 728
30 или 1-ние сме там! Peace
Даже 1 ми е по-удобно,защото мъжо ще се прибере по-рано от работа и няма да бързаме! Grinning
Зечи,имаш и моята подкрепа мила!Стискам палци всичко да мине добре! Praynig Hug
Габинко,благодаря мила!То и аз ще снимам,ама със стария НЕцифров апарат!Имам лента в него и ще я запазя за срещата!Тъкмо ще имам снимки с вас на хартия! Mr. Green
Не се безпокой,Вики ще свикне с морето! Peace
Мими,абе ти си страхотна,какви вкуснотийки само майсториш....мммм... Hug
Пачи,да ти кажа мила вече всичко очаквам... ooooh!
Кари,не се ядосвай мила,важното е,че е минало добре всичко и сте били щастливи!Чакаме снимки на двете сладурани! Hug
Вики,не се сърдя за аватара,и на мен не ми допадаше много! Wink
Аз пък да ви кажа,че решихме да кръстим Ивко на 15 август!Ще го направим на нос Калиакра-на параклиса!След обяд в 6 часа,че иначе е голяма жега!Обаче първо аз трябва да се кръстя... Embarassed
Днес ми оправяха нета и би трябвало да е наред всичко вече..дано! Praynig
Сега отивам да нахраня Ивко... 
Целувам ви всички!  bouquet

# 73
# 74
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кари, мога да кажа, че Мая ти е одрала кожата! Пупупуп да са ви живи и здрави малките принцеси! Много са красиви. Галето като една малка гальовна кака - помагачка!  Laughing Hug  bouquet
Зечка, с теб сме!  Peace Hug
Габи, сетих се отпосле, че за Максим става въпрос.  Wink  Hug
Веси, хубава дата за кръщене!  Peace Hug
Пачи, 10х за инфото.  Hug
Мими, отсега те резервирам за втория РД на Борис - ти ще си майсторката на тортата му!  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт