Бебе в корема на мама расте, ДЕКЕМВРИ ще покаже момиче ли е то или момче!

  • 18 715
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 098
 Tired

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 16:51 от scorpia

# 91
  • София
  • Мнения: 38
Валка, честит рожден ден и от мен   bouquet  Много здраве и любов ти желая  Hug
Направо ви се чудя как так не ви се спи  Blush аз в последно време съм като упоена, нищо не може да ме събуди, дори и котарака, който драска на вратата, за да влезе. Мъж ми само ми се смее, че спя като бебе, не мога един късен филм да изгледам, на 10тата минута и съм се отнесла  Rolling Eyes
Вкъщи ползваме таблетките на Baygon с хризантема, в аптеката казаха, че е подходящо дори и за кърмачета  Peace За мазило / спрей не съм чувала нищо конкретно, има един който рекламират по телевизията, но не се сещам как се казва...
А за Мазнейкова аз нищо не съм чувала, sorry   bouquet

# 92
О Валка ,ЧРД  nbirthday
От бързане да пиша и забравих да те поздравя. Blush
Да си жива и здрава,много обичана,и едно прекрасно бебенце през декември ти желая!!!

# 93
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Здравейте и от мен.И аз съм навита за среща ,ако може да избегнем жегите ще е супер.Иначе нямам претенции къде да е .А защо никой не ми отговори на въпроса ? newsm78
Два пъти Ви питам едно и също нещо за Мазнейкова и нищо.Нали някои вече са ходили или пък знаят от преди?
защото според мен някои от нас са невидими.. точно заради това си изтрих вече два поста..

Ами аз и да искам не мога да отговоря защото не съм в час, ама вие не се косете, ако се поразровите в форума ще открите отговорите на въпросите си. В тази тема на мода са монолозите, всеки си казва кой не спал, кой какво  ял и така Joy Аз като имам въпроси сама се ровя и намирам отговорите, а тук си говоря общи приказки.
Мерси пак за поздравите, то и без това реалните ми познати ме забравиха днес и само маминка ми честити Sad

# 94
  • Мнения: 3 098
 Tired

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 16:51 от scorpia

# 95
  • Мнения: 630
scorpia,
не можеш за 10 мин. да искаш да ти се отговори на сложен въпрос. Фирмата, в която работя предлага репелентни продукти. След въпроса ти влязох при проф. Пенев, за да попитам и евентуално да ти препоръчам нашия. Отговорът, който получих, обаче е, че не го препоръчва особено в началото на бременността. Лично аз предполагам, че е зарад и диметилфталата, но неговата позиция е, че няма тестове и сведения, че продукта е безопасен по време на бременност и кърмене и за това не трябва да се използва  Naughty

И за мен въпроса ще е актуален и ще търся по аптеките, защото проявявам алергия към ухапвания от комари, оси и ...подобни гадости.

# 96
  • Мнения: 1
Anaise какво съвпадение мойто мило и то е на 11.12 и се надява бебока да се роди именно на неговия РД Laughing Wink

# 97
  • Мнения: 3 098
 Tired

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 16:49 от scorpia

# 98
  • София
  • Мнения: 2 856
iva_moni, scorpia, не ставайте мнителни! Hug Ето, аз например имах да чета писаници от два дни и знаеш ли колко различни теми ми минаха пред очите, накрая забравих кой какво пита. Това е. За Мазнейкова - аз съм ходила при нея и съм доволна, става въпрос за предишната ми бременност. Отзивите са противоречиви напоследък, но те засягат по-скоро претупването като отношение, отколкото способностите й като специалист. Впрочем в предишните ни теми съм писала по-подробро за това. Така или иначе лично аз ще ходя при нея в 18 г.с. Що се отнася до репелентите - аз се пръскам отвреме навреме с Аутан, случвало ми се е 3-4- пъти, но честно казано въобще не съм се сетила да проверя дали са подходящи за бременни - акъл! newsm78

valkata78, прекалено си критична към нас! Grinning

Anaise, добре дошла на купоните си, ама няма да ме комплексираш на тема дебелина, че вече не смея да прочета твое мнение по въпроса. Mr. Green

# 99
  • София
  • Мнения: 2 856
scorpia,
След въпроса ти влязох при проф. Пенев, за да попитам и евентуално да ти препоръчам нашия. Отговорът, който получих, обаче е, че не го препоръчва особено в началото на бременността. Лично аз предполагам, че е зарад и диметилфталата, но неговата позиция е, че няма тестове и сведения, че продукта е безопасен по време на бременност и кърмене и за това не трябва да се използва  Naughty

И за мен въпроса ще е актуален и ще търся по аптеките, защото проявявам алергия към ухапвания от комари, оси и ...подобни гадости.


За кой точно репелент говориш?

Аз си ползвам таблетките на Райд за комари - и първият път, и сега, ползвала съм ги и като беше бебе Ивето и спеше в спалнята, нямам оплаквания.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 408
VALKATA FELIZ CUMPEAÑOS! Te deseo todo lo mejor y un bebe mas belisimo y sano!   bouquet


# 101
  • Мнения: 630
.....

За кой точно репелент говориш?


Става въпрос за крема и млякото за мазане на Талодерма.

# 102
  • Мнения: 469
iva_moni доколкото имам спомен от темите из форума при Мазнейкова се ходи за фетална морфология, но аз не съм се интересувала от тази лекарка. Знам също че е един от основателите на МБАЛ "Св. София. Ако напишеш "Мазнейкова" в търсенето на форума съм сигурна, че ще получиш много по-изчерпателна информация.  newsm10

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 4 739
Ние ползваме в къщи течните изпарители на Raid срещу всякакви гадинки, а аз на няколко пъти вече с пръскам с Off против комари защото ми стават такива огромни отоци като ме заръфа някой гаден комарец... Надявам се , че не е вредно и ще питам Доки като ходя.

# 104
  • Мнения: 280
защото според мен някои от нас са невидими.. точно заради това си изтрих вече два поста..

Лично аз нищо не знам по въпроса за репелент за бременни, видях че си пуснала и тема в майки... ,ама като не знам нищо как да ти отговоря. За Мазнейкова също нищо незнам.
Тъпо е да си мислиш ,че си невидима.Чета всички постове и отговарям ако знам. Както виждате и аз пиша разни глупости ,че не ми се спяло, че валяло дъжд и т.н. Ако на някой това му пречи да казва и да се махам от форума и да се приключва. Нямам намерение да преча ако някой иска да си води високо интелектуални диалози тук.
Нали смисъла на този форум е в това всеки да си сподели радостта и болката ,пък дори и някоя простотия. Ако може някой на някого да е полезен,ако пък не какво толкова, не сме чак толкова компетентни всички.
Да не говоря пък ,че някой теми се разясняват по 100 пъти ,защото някой ги мързи да четат... пример- за БХС ,тъкмо се обсъди какво е ,каде се прави ,как се прави и след 10-ина поста се появява въпрос "Някой да знае нещо за БХС? " и пак на ново.

И  въпреки всичко си има чар в това ...който иска да се цупи , който не иска да не се цупи.
Аз ви обичам ,обичайте се и вие.   bouquet Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт