Бебе в корема на мама расте, ДЕКЕМВРИ ще покаже момиче ли е то или момче!

  • 18 686
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 331
Валка, поздрави и от мен. Желая ти здраве и късмет, лека бременност и да ни зарадваш през декември със зраво и хубаво малко човече. Весел празник!!!  ura Днес е петък и в офиса работата никак не ми спори, а бюрото ми е затрупано и както гледам май и утре ще поработя. очите ми все навън през прозореца шарят и се чудя татито днес няма ли да ме заведе на един плаж след работа. Ще се пробвам пък дано имам късмет newsm08

# 76
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета!

Аз май само съм се регистрирала в този форум, не пиша, но това не означава, че не следя вашите разговори! И се бях наканила за среща с вас този уикенд, но май още не сте я организирали. Страх ме е да не пропусна, защото нямам възможност в делнични дни да съм онлайн (с малки изключения).  Така че, хайде, моля ви, организирайте я! Simple Smile

Валка, честит рожден ден! Всички твои желания са наши пожелания!

# 77
  • Мнения: 11
Валка ЧРД !!!   bouquet
 Много здраве ,щастие и дълъг семеен живот, а декември най-хубавия подарък  smile3503

# 78
  • Мнения: 2 641
ох в къщи съм наистина, ама малкия звяр как ме ядосва всеки ден с прибирането, приспиването. все я тегля, вдигам, мъкна, ядосвам се и накрая и се скарам та си вдигна кръвното и някой път и я наплескам. станала е много капризна, докато и сменя гащите само какво мятане и тръшкане по леглото е, трябва да я влача за да я нагодя. направо казвам ви н есамо ще кървя ами незнам какво. то с такъв звяр и всеки ден е това. е сега пак я мъкнах и обръщах по леглото и пак ме присви корема. дано заспи скоро че и аз да легна. от утре я оставям да прави квото иска и нито ще се ядосвам нито ще я тегля и влача...оплаках ви се поне

# 79
  • Мнения: 1 065
Честит рожден ден, Валка! Бъди здрава!
топчица, гледам че децата ни са една зодия  Grinning

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 723
Valkata, честит рожден ден и от мен!
Бъди много здрава, щастлива, усмихната и през декември   ylinfant

# 81
  • Мнения: 57
Анайсе много е сладка вашата ЕМА-да ви е жива и здрава и много да ви радва. Hug

# 82
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Благодаря ви за поздравите Hug То аз сама си ги изпросих, ама иначе кой ще знае, че имам РД Grinning
Аз рожденни дни не си правя по принцип защото два пъти през живота си съм си правила големи рожденни дни и двата пъти имаше инциденти и от тогава казах край с празнуването и днес най-много да идем на китайски ресторант с милото и туй ще е.

Клер, истински рак съм си, спор няма Mr. Green
 Anaise, харесала съм името на твойта щерка и току виж си го крадна ако имам момиченце Twisted Evil

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 14:17 от valkata78

# 83
  • София
  • Мнения: 2 849
Аз пък умирам да си празнувам РД с шумни, весели купони, известна съм с това. Mr. Green Въобще обичам купоните и гостите - и да ходя, и да организирам. Ама тая година ще се въздържа. Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 2 641
фифелота сладка е да, с бузи и дупенце, всичко си има слончето на мама и затва тежи 15 килца, които ми идват преко сили сега...
валка нямам нищо против да го краднеш името само гледай ще си пасне ли с фамилията да не стане като Ричард Груев  hahaha
Клер догодина ще чакам да ме поканиш на рождния си ден да   bigdance2 да не ме забравиш ей Wink
амадис мерси за загрижеността, надявам се да не е нещо сериозно, че тези контракции не са шега работа както знам от предната ми бременност. сег аще пия малко хапове и дано ми се размине.

# 85
  • Мнения: 1
Мами от София ако не се размърдаме за срещичката накрая ще пропадне  Wink Хайде да видим кои мами могат този уикенд и за кои от двата дни като за начало. При всички положения с тези жеги особено събота предлагам среща след 19ч Така че хайде първо да се уточним колко сме желаещите и за кога, а после и мястото евентуално Laughing

# 86
  • Мнения: 2 641
а забравих да ви кажа днес като бях в болницата и доктора вика на една жена - кога ти е термина - а тя вика на 23 юли. и той ами тогава на 11 секцио. и аз се сетих че термина ми е за 23 декември, а на 11.12 е роден мъжа ми - та дали няма да се окажат на една дата  Grinning

# 87
  • Мнения: 469
Valka, честит рожден ден и от мен!  newsm59

И мен тази нощ ме мъчи безсъние, всъщност доста често ми се случва напоследък. Спя много леко и котаракът като се размърда (а сега като спим на отворен прозорец и е по-шумно е той доста подвижен) и аз съм оцъклена вече и после докато заспя ... понякога губя надежда и аха-аха да стана. Да не говорим, че понякога като се събудя и огладнявам, та отивам до кухнята за леко подкрепление Wink

Аз ще се радвам да дойда на срещата, на мен май ми е по-удобна неделята, може и след 19.

# 88
  • Мнения: 3 072
 Tired

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 16:50 от scorpia

# 89
Здравейте и от мен.И аз съм навита за среща ,ако може да избегнем жегите ще е супер.Иначе нямам претенции къде да е .А защо никой не ми отговори на въпроса ? newsm78
Два пъти Ви питам едно и също нещо за Мазнейкова и нищо.Нали някои вече са ходили или пък знаят от преди?

Общи условия

Активация на акаунт