Тайната на дългата и гъста коса-11

  • 30 668
  • 447
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 35
Е това беше един период от време кой не изтрая дълго или беше на приливи и отливи. Rolling Eyes

# 391
  • Мнения: 4 770
  Ами то и при мен е така - и то не само с косата, а със всичко.  ooooh!
  Къде сте съфорумките, ей!  Rolling Eyes  Сами си говорим тука!  Mr. Green

# 392
  • Мнения: 6 461
  Ами мисля, че за 2 години някъде ще успееш до кръста! Само прояви търпение.  Успех!     bouquet
Лелеееееее Laughing аз не го вярвам.

# 393
  • Мнения: 4 770
  Ами поне така се надявам!   Rolling Eyes   Mr. Green
 А от колко години ти е влязла мухата за коса до кръста и какви усилия полагаш? Освен маската?  newsm78
 Освен външни грижи, може да наблегнеш на повече белтъчини, витамини, добавки, здрав сън - има много теми и статии, акато гледам не си отскоро тука...  Grinning
 НО НАЙ-ВАЖНО Е ДА МИСЛИШ ПОЗИТИВНО И ДА ВЯРВАШ, ЧЕ РАСТЕ, А НЕ ПОСТЯННО ДА ВИКАШ - ТЮЮ, КАК НЕ РАСТЕ ТАЯ КОСА, ЗАЩОТО ТАКА ЩЕ И СТАНЕ!
 

# 394
  • Мнения: 338
Здравейте!
Петя, този шампоан Видал за къдрици не го знам. Можеш ли да му качиш снимка или да кажеш на коя фирма е? Благодаря предварително!
Ves_lima, страхотна коса!

# 395
  • Мнения: 1 365
Здравейте и от мен!
Вчера си правих маската, но сложих само яйце, хума, оцет, вода, бадемово масло и сок от грейпфрут /1с.л./. Някъде четох, че маските със сок от плодове се отразяват добре и на косата и на лицето, затова реших да пробвам. Косата ми в момента има невероятен обем, единственият проблем са ми краищата /както обикновено/. Намазах ги само с бадемово масло /нямах възможност да си взема масло от пшеничен зародиш/, но сигурно трябва постоянство, за да има ефект.


Ves_lima косата ти е невероятна. Кажи как се справяш с връхчетата......

# 396
  • Мнения: 35
Еми по принцип не ми цъфтеше косата,но напоследък е започнала да цъфти и то по доста странен начин- от вътрешната страна на косата и то това как ще се пострижи незная.
Казали са ми една маска за цъфтенето и то е много проста,аналгин,течен аналгин,мажеш си краищата на косата с него,но незнам след това мие ли се или не, нне съм пробвала още.
Аз обаче трябва ттея дни да ходя да се стрижа,щото май така се е разпространил цъфтежа че бая трябва да ми отрежат. Cry Naughty

# 397
  • Мнения: 1 365
Еми по принцип не ми цъфтеше косата,но напоследък е започнала да цъфти и то по доста странен начин- от вътрешната страна на косата и то това как ще се пострижи незная.
Казали са ми една маска за цъфтенето и то е много проста,аналгин,течен аналгин,мажеш си краищата на косата с него,но незнам след това мие ли се или не, нне съм пробвала още.
Аз обаче трябва ттея дни да ходя да се стрижа,щото май така се е разпространил цъфтежа че бая трябва да ми отрежат. Cry Naughty
[/quote

От вътрешната страна цъфти от допира с дрехите. И при мен се получи зимата от поло блузките и за съжаление все още цъфти там. Наистина не знам как да се справя. А четох, че не е хубаво да се подстригваш докато си бременна, за да не отрежеш късмета на бебето, та не знам - да я подстрижа ли или не. Дайте съвет!!! Two Hearts preggo

# 398
  • Мнения: 1 365
От вътрешната страна цъфти от допира с дрехите. И при мен се получи зимата от поло блузките и за съжаление все още цъфти там. Наистина не знам как да се справя. А четох, че не е хубаво да се подстригваш докато си бременна, за да не отрежеш късмета на бебето, та не знам - да я подстрижа ли или не. Дайте съвет!!! 
  preggo

# 399
  • Мнения: 1 234
.....не е хубаво да се подстригваш докато си бременна, за да не отрежеш късмета на бебето, та не знам - да я подстрижа ли или не. Дайте съвет!!! 
  preggo

dessy_g и аз съм суеверна по принцип,ама не чак толкова  Shocked Прекалено се връзваш на глупости  Rolling Eyes Пострижи се спокоино щом имаш нужда  Hug ,сигурна съм,че дори и след това бабето ще има много късмет.  bouquet

# 400
  • Мнения: 1 365
И аз мисля така, но просто исках да го споделя с някой, който е минал вече по този път. Благодаря ти?!! Simple Smile

# 401
  • Мнения: 4 770
  Мише, ще потърся снимка на шампоана и ще пусна ей ся след малко!   Mr. Green
  Веси,  моята коса цъфти така, когато често я реша с главата надолу и само долния пласт...  ooooh!  затова не го правя вече.   Naughty
 
  П.П.  Момичета, нещо много ми пада косата от тая маска!   Sick Sick Sick  Crossing Arms Crossing Arms   Мисля да я спирам, какво ще кажете? Само се чудя тривитаминола ко да го правя???  #Cussing out  Май ще бъде само за краищата... макар че един път като ги мазах само с бадемово масло и седях 2 часа, бяха страшно изгорели!!!    #Crazy #Crazy #Crazy   Незнам и аз вече...  #2gunfire

# 402
  • Мнения: 1 365
Това за изгорелите краища - от бадемовото масло ли се е получило?

# 403
  • Мнения: 4 770
        Да, сто процента, тогава само с него се мазах...  ooooh!   и на мен не ми се вярваше, но е факт.  Shocked Shocked Shocked

# 404
  • Мнения: 1 365
Защото и при мен се получи нещо такова, направо са като опърлени

Общи условия

Активация на акаунт