Балсами за устни...

  • 9 206
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Аз предпочитам балсамчетата за уста в бурканче или кутийка пред стикчетата. Любимо ми е това с мед на L'Occitane, но ми идва малко скъпичко - 18 лв.
От всичко изброено, с изключение на вазелина, мисля, че това е най-доброто. Чувала съм, че прекалената употреба на балсами тип Нивея води до допълнителна сухота  на устните.

# 16
  • Мнения: 27 524
Ползвам тези двата -    

Доволна съм, но ги ползвам като заместител на червило. Имам чувството, че тези балсами изсушават още повече и те карат да мажеш още и още и непрекъснато  Tired Пробвала съм много видове, но винаги така става. Вече не ги ползвам по предназначение, а само цветните. Иначе слагам крем нивеа (в синята кутийка) или крем здраве обилно вечер, преди да си легна и помага - на сутринта съм ок.

# 17
  • Мнения: 1 063
Единственият балсам, от който съм много доволна е на Eucerin - медицинска козметика, от аптеката съм го купувала за 3.40 лв.

# 18
  • Мнения: 1 234
И аз съм чувала съм много добри отзиви за медния вазелин,даже мислех него да си взема последния път,не не ми се търсеше и затова на Leocrema си взех,доволна съм от него  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 654
Цялото семейство ползваме вазелинчето с прополис и невен на Лечител.  Peace

# 20
  • Мнения: 9 093
Специално за лекуване на напукани устни вазелинът, колкото и неприятен да е, има най-голям ефект.
Аз лично съм ползвала на Нивеа и Леокрема - нищо особено.
Лабело бяха хубави, но тук не съм виждала, за съжаление...последно си поръчах по една приятелка от Германия да ми донесе Bebe - роза - господи, страхотно е... Blush

# 21
  • Мнения: 3 830
Толкова много различни предпочитания.   bouquet Освен да ги пробвам всичките по ред, които не съм ползвала още. Мдаа, така ще направя. Отивам до аптеката да купя меден вазелин. Пробвала съм обикновен вазелин, но меден не съм Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 228
Като ще пробваш наред, пробвай и този на Avene. Той е и със слънцезащитен фактор. Не е мазен и стои леко бяло, но е много добър - през зимата само той ме спасява.

# 23
  • Мнения: 3 830
Като ще пробваш наред, пробвай и този на Avene. Той е и със слънцезащитен фактор. Не е мазен и стои леко бяло, но е много добър - през зимата само той ме спасява.

Ок, ще го взема и него. Добре е, че е със слънцезащитен фактор  Peace Мерси на всички!   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 063
От този на Avene лично аз не съм доволна. Както и от Леокрема, Нивеа.
В Eucerin има фактор 6, само да си допълня.
Успех в избора. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 830
От този на Avene лично аз не съм доволна. Както и от Леокрема, Нивеа.
В Eucerin има фактор 6, само да си допълня.
Успех в избора. Simple Smile

Ми ще пробвам всички, които не съм пробвала до този момент и ще видим.   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 830
От този на Avene лично аз не съм доволна. Както и от Леокрема, Нивеа.
В Eucerin има фактор 6, само да си допълня.
Успех в избора. Simple Smile

Между другото снощи и една комшийка ми каза за този на Eucerin. Ще го купувам и него Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Към всички по-горни мнения само бих добавила и един продукт на Орифлейм - Нежна грижа се казва. Намазваш вечер устните, преди лягане. Много е добър за разранени устни Peace

# 28
  • Мнения: 125
Nivea & Leocrema  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 362
За напукани устни - МЕД.
Мажи се няколко дни подред - веднага ще усетиш разлика Peace

Общи условия

Активация на акаунт