Балсами за устни...

  • 9 212
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 8 505
Ползвах Лабело,а когато спрях да го намирам,изпробвах много балсами,за да се спра на Юсерин.Нивеа и Леокрема са ми прекалено мазни.

# 32
  • Мнения: 3 356
Единственият балсам, от който съм много доволна е на Eucerin - медицинска козметика, от аптеката съм го купувала за 3.40 лв.
Аз също го ползвам и съм много доволна.И като цяло от козметиката на Eucerin

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Единственият балсам, от който съм много доволна е на Eucerin - медицинска козметика, от аптеката съм го купувала за 3.40 лв.
Аз също го ползвам и съм много доволна.И като цяло от козметиката на Eucerin

Като цена е мн. добре!  newsm78

# 34
  • Мнения: 12 860
В момента използвам тоалетния вазелин на Талодерма и съм много доволна от него. Преди това бях най-довона от едни супер евтини и невзрачни български балсамчета от аптеките, фирмата беше "Хармония" или нещо подобно. Нивеа и Леокрема и на мен не можаха да ми допаднат

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Преди това бях най-довона от едни супер евтини и невзрачни български балсамчета от аптеките, фирмата беше "Хармония" или нещо подобно.

Хармония са балсамчетата, а фирмата-производител е Арома.  Wink

# 36
# 37
  • Мнения: 12 860
Преди това бях най-довона от едни супер евтини и невзрачни български балсамчета от аптеките, фирмата беше "Хармония" или нещо подобно.

Хармония са балсамчетата, а фирмата-производител е Арома.  Wink
Мерси за инфото, не знаех, че са на Арома, а и в сайта им не съм ги мяркала

# 38
  • Мнения: 1 817
Лабело безцветен. В къщи-мазане с мед!  Peace

# 39
  • Мнения: 4 770
   От всичко, кето съм ползвала, най-доволна бях от един вазелин с розов конкреат на Арома - розова кутийка, 15г. Взех си го случайно и повече не съм го намирала. Ако някой знае къде го има или как да си го поръчам...   bouquet

# 40
  • Мнения: 302
най доволна съм от стария меден вазелин.
и аз съм с двете ръце за него

# 41
  • Мнения: 4 770
  Какъв е този меден вазелин (този на Амрита или друг)? Май само аз незнам нищо за него.  Embarassed

# 42
  • Мнения: 302
Един такъв в кутийка,отгоре пише меден козметичен вазелин, обаче каква марка е не се сещам, а сега не съм в къщи

# 43
  • Мнения: 4 770
   Мерси? А от аптека или козметичен магазин?
    Embarassed Embarassed Embarassed Извини ме, много въпроси...

# 44
  • Мнения: 302
Ми аз го купих преди време от козметичен, но сигурно го има и в аптека.
Сега се обаждах на сестра ми,  да я питам не се ли сеща каква беше марката и цената. Каза, че бил на "Прогрес" АД или нещо такова, а цената около 2 лв. Да споделя, че е и доста икономичен. Аз  вече 1 година го ползвам и се мажа всеки ден, докато съм си в къщи, че хич не обичам да са ми сухи устните  и имам още сигурно за половин година.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 15:41 от Dreamlife

Общи условия

Активация на акаунт