Ах, морето....

  • 3 715
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Вижте какво! Отнасяйте се серизоно  Crossing Arms Може да е имала хемороиди. Нямам лични наблюдения, но съм дочувала, че ако не се отстрани изцяло .... ммммм... след голямото изхождане, после щипе, пари и сърби. Така че...  Crazy

# 31
  • Мнения: 4 447
Вижте какво! Отнасяйте се серизоно  Crossing Arms Може да е имала хемороиди. Нямам лични наблюдения, но съм дочувала, че ако не се отстрани изцяло .... ммммм... след голямото изхождане, после щипе, пари и сърби. Така че...  Crazy

 Sick

Ми да ползва листя от храста....

# 32
  • Мнения: 27 524
Ми да ползва листя от храста....

Листята са хързулват. Мажат и замазват. Разнасят. Ако ощипеш коприва... въх...  Shocked

# 33
  • Мнения: 7 837
Кучетата не минават ли да оближат и дезинфекцират след хората?

# 34
  • Мнения: 639
Ей на ,личи си кой е бил в морската градина на Бургас и кой не!Не че сте изтървали много ,но ми става ясно ,че въобще не можете да си представите за какво иде реч.Та въпросната чешмичка е в близост до детски кът,няколко кафета и плажа на който има душове.На тази малка чешмичка редовно се пие водица от дечурля и въобще не мога да си представя що за селения е да си переш там банските!

# 35
  • Мнения: 4 447
Ми да ползва листя от храста....

Листята са хързулват. Мажат и замазват. Разнасят. Ако ощипеш коприва... въх...  Shocked

Ух, ти като от личен опит говориш. Лошо няма. Кой не се е бърсАл с листо? Всеки е мазал .... размазвал... ама ако е имало трева, в меснността около храсталята, си мисля, дъл не е можело малко да се посурка Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 4 447
Ей на ,личи си кой е бил в морската градина на Бургас и кой не!Не че сте изтървали много ,но ми става ясно ,че въобще не можете да си представите за какво иде реч.Та въпросната чешмичка е в близост до детски кът,няколко кафета и плажа на който има душове.На тази малка чешмичка редовно си пие водица от дечурля и въобще не мога да си представя що за селения е да си переш там банските!

Така е. Ние едно време с приятелките на отиване къмплажа и на връшщане все от там пиехме вода. Сега ще си помисля дали ... пак...

# 37
  • Мнения: 5 468
Кой не се е бърсАл с листо? Всеки е мазал .... размазвал...
А стига бе, аз не съм си бърсала гъзъ с листа Sick. Чак до такъв зор не съм я докарвала. Еееее...

# 38
  • Мнения: 4 447
Кой не се е бърсАл с листо? Всеки е мазал .... размазвал...
А стига бе, аз не съм си бърсала гъзъ с листа Sick. Чак до такъв зор не съм я докарвала. Еееее...
Laughing

да не ти идва до главата. На мен кат малка ми се е случвало, баба ми реши да ме обърше екологично  tooth

# 39
  • Мнения: 27 524
А стига бе, аз не съм си бърсала гъзъ с листа Sick. Чак до такъв зор не съм я докарвала. Еееее...

По млада си, затва  Mr. Green Който си го е бърсал с Работническо дело, той и допира на зелено листо е чувствал  Blush

# 40
  • Мнения: 8 999
Ей на ,личи си кой е бил в морската градина на Бургас и кой не!Не че сте изтървали много ,но ми става ясно ,че въобще не можете да си представите за какво иде реч.Та въпросната чешмичка е в близост до детски кът,няколко кафета и плажа на който има душове.На тази малка чешмичка редовно си пие водица от дечурля и въобще не мога да си представя що за селения е да си переш там банските!

Ти да не би да си мислиш, че се майтапя с теб? Съвсем сериозно, всичко, което разказахме с Руска е живата, неподправена и отчайваща истина! И миенето на гъз, и на крака, и на коса - да ми изсъхне ръката, ако лъжа! И да добавя, че каменното корито на таз чешма е вечно запушено и водата прелива отгоре - получава се едно мини-басеинче. Един ден моето собствено дете, какво се кикереше на перваза на коритото, но докато да стана и да я отмахна от там, се препъна и цопна до шия в тая миязъм. После я стерилизирах цяла седмица /щерката/ и тревожно следях за появата на подозрителни обриви. Добре, че нищо не й стана, а и беше доста горещо, та и не настина.

# 41
  • Мнения: 8 999
А стига бе, аз не съм си бърсала гъзъ с листа Sick. Чак до такъв зор не съм я докарвала. Еееее...

По млада си, затва  Mr. Green Който си го е бърсал с Работническо дело, той и допира на зелено листо е чувствал  Blush

А пък аз даже знам как да си го обършеш с трамваен билет, ама ми е много трудно да го опиша, защото трябва да се прилага схема и мостра.

# 42
  • Мнения: 4 447
А стига бе, аз не съм си бърсала гъзъ с листа Sick. Чак до такъв зор не съм я докарвала. Еееее...

По млада си, затва  Mr. Green Който си го е бърсал с Работническо дело, той и допира на зелено листо е чувствал  Blush

А пък аз даже знам как да си го обършеш с трамваен билет, ама ми е много трудно да го опиша, защото трябва да се прилага схема и мостра.

Хахахах, да тва ми го показаха и аз умрях от гнус, докато се смеех де  Sick  animal085

И ,да с вестник също е гадно, твърдо е и драска. Пак баба ми има заслугата.

# 43
  • Мнения: 5 468
А пък аз даже знам как да си го обършеш с трамваен билет, ама ми е много трудно да го опиша, защото трябва да се прилага схема и мостра.
И на мен ми го показаха Sad... Страшна работа. По-добре да ходя с посран задник.
Бърсането става и с автобусен билет Peace.

# 44
  • Мнения: 8 999
А пък аз даже знам как да си го обършеш с трамваен билет, ама ми е много трудно да го опиша, защото трябва да се прилага схема и мостра.
И на мен ми го показаха Sad... Страшна работа. По-добре да ходя с посран задник.
Бърсането става и с автобусен билет Peace.

Със всякакъв билет става, само не и с ония, старите ЖП билети - дето бяха от розов картон и съвсем мънички...

Общи условия

Активация на акаунт