Моля помогнете спешно е

  • 8 123
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
ami az sam na 16 minalata godina mi doide za pyrvi pyt menzis ... poprincip ne si e redoven ... mm predi 1 mesec prieh  postinor.... moje li da e i ot smqnata na sezonite i ot jegata ? oh nz mn sam pritesnena


a do kolkoto zabremenqvaneto kazaha mi 4e 6tom spermatozoida e popadnal vav kislorodna sreda toi umira ... i mi kazaha 4e mn trudno se zabremenqva
 

iskam da se izvinq 4e pi6a sas latinski bukvi no komputara mi nqma funkciq da smenq ezicite

o6te vednuj blagodarq


Забравих да ти кажа,това за кислородните среди са градски легенди,по добре внимавай повече отколкото да се вслушваш във всичко което се говори.

# 16
ami to sled postinora vednaga mi doide ..... no problema e 4e ne mi idva ot mesec i ne6to ve4e uh kak da se uspokoq ama ne iskam i na lekar da hodq ne iskam i na maika da kazvam Sad

# 17
  • Мнения: 56
И аз ако бях на твое място не бих искала майка ми да разбира. Най-дорбия вариант е да отидеш да лекар. Ако не си бременна и нямаш други проблеми, недей да казваш на майка ти, защото само ще ти вика и ще вдигне много шум за нищо. Всички майки са еднакви... И мойта е същата.  Hug

# 18
# 19
  • Мнения: 4 700
Ами какво очакваШ от нас. Ние не можем да ти помогнем в твоя случай, а само да ти дадем съвет. И той е да отидеШ на лекар. Те не хапят и по цял ден едно и съЩо правят. Няма от какво да се притесняваШ. И все пак, ако те е срам отиди при жена лекар.
Никоя от нас не може да ти каже дали си бременна. Много е въzможно да е така. И най малкото zа това отиди на лекар, zа да ти даде противоzачатъчни.

# 20
  • София
  • Мнения: 625
Ако все пак решиш да отидеш на лекар и не знаеш при кой, пиши ми на лични и ще ти дам координатите на моята гинеколожка. Много е мила и много внимателна. Бременността открива на ултразвук, ако те е страх от прегледа! Ако нямаш направление прегледа е 22 лв.

# 21
# 22
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
ami to sled postinora vednaga mi doide ..... no problema e 4e ne mi idva ot mesec i ne6to ve4e uh kak da se uspokoq ama ne iskam i na lekar da hodq ne iskam i na maika da kazvam Sad

 - Ако още не си навършила 18, няма как да не кажеш на майка ти.
 Все пак, хубаво е че си взела Постинор дуо и ти е дошло, но за по-сигурно си купи един тестер за бременност, и като покаже една линийка, викай ура! но пак отиди на лекар.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 792
абе миличка срам те било и нещеш да казваш на майка си.абе слънце щом вече си го правиш с някой се научи да поемаш отговорност.щом не те е срам за секс не тряба да те е срам и на лекар да ходиш.
това е твоето здраве и твоето тяло научи се да се грижиш за него.главата на раменете ти не е само за постригване и боядисване така казваше баща ми преди казвам ти го като съвет.
ако имаш въпроси ми пиши да ти отворя малко очите Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 323
Здравей, мило момиче. Аз си имам момиче, почти колкото теб. И вярвам, че ако то води полов живот, ще ми каже. Ако има проблем, още повече. Не бих и се скарала, нито нагрубила, всеки прави грешки. Опитвала ли си да говориш с майка си? Не знам, може да е по-консервативна от мен например, но все пак опитай. Що се отнася до проблема ти, то по въпрос 2- кой ти предписа противозачатъчни? Това, че имаш мензис и правиш секс още не те прави зряла жена. Ти си дете все още, твоя организъм расте и се променя и лекарствата за жени може и да не са подходящи за теб. Отиди на лекар. И не се страхувай. Най вероятната причина за състоянието ти е хормонален дисбаланс, но това трябва да се лекува. По въпрос 1- да, може, но в този случай е малко вероятно, но е възможно. Провери след около месец какъв е случая и не допускай подобна грешка друг път. Мъжете не заслужават подобни жертви, колкото и да ги обичаме и колкото и да ни обичат. Успех и смело.

# 25
  • Мнения: 674
Според мен-щом ти е дошло след като си пила Постинор,и имаш отрицателни тестове,
значи не си бременна и това закъснение е от Постинора.На мен също ми се е налагало да
пия (на 18 год бях),но пък на мен ми дойде 3 пъти за месец.разбърква ти хормоните.....
По въпрос 1 - има вероятност да се забременее така,но е малко вероятно.
Щом вчера се е случило,тест може да си купиш чак след 14 дена,иначе няма да ти отчете реално.
В никакъв случай не пипай Постинор пак.Най-добре е както са ти казали момичетата,да отидеш
на гинеколог,и да му кажеш всичко.няма нищо страшно в прегледите които прави,а ти
самата ще бъдеш много по-спокойна след това.Успех и УМНАТА !!!

# 26
  • София
  • Мнения: 625

софия
ти откъде си?

# 27
zna4i mnogo aama mn ogo vi blagodarq oba4e tolkova se pritesnqvam utre sigurno 6te otida na ginekolog ... no imam 4ustvoto 4e ne6to me nabolqva korema ili ve4e si fantaziram i az ne znam Cry mn sam upla6ena razberete me

# 28
  • Мнения: 1 792
най-вероятно си внушаваш.но все пак решението за гинеколога е добре.айде и за в бъдеще умната,че все пак постинор се пие най-много 3пъти в годината а ти си малка още и не трябва да си третираш организма така

# 29
  • Мнения: 5 468
Според мен-щом ти е дошло след като си пила Постинор,и имаш отрицателни тестове,
значи не си бременна и това закъснение е от Постинора.
А сега прави секс само с презерватив и това е.
Стига с този доктор бе. Побъркахте момичето! Иди на лекар, та иди на лекар. Кажи на майка си, та кажи на майка си. Е, не иска. Какво ще й направи лекаря, освен да й изчете една дълга лекция и друго какво? Тестовете й казват, че не е бременна, какво ще направи лекаря? А майка й, освен да й забрани да излиза и хубаво да й се накара, друго едва ли ще направи и тя. Хубаво би било да си споделят, ама рядко има такъв филм в живота. Ей... опасни драки сте.

Общи условия

Активация на акаунт