Най-жадуваните плодове настанени са дълбоко в НОЕМВРИйското сърце

  • 10 896
  • 282
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 546
Еее,Ани, на нас мечтата ни е да посетим Япония и Китай.Тайничко сме замислили другото лято, ако бебчо ни пусне, да идем...но има време....

# 136
  • Мнения: 295
"Еее,Ани, на нас мечтата ни е да посетим Япония и Китай.Тайничко сме замислили другото лято, ако бебчо ни пусне, да идем...но има време...."

Ами от все сърце ви пожелавам! Да ти кажа и на нас изтокът ни е много интересен ... а също и Рио Де Жанейро... Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed babydust7

ПП
(много тежко го изживях това с Япония... ако изобщо напълно съм го изживяла- защото нали ги знаеш японците какви са цербери- цял месец по конкурси и интервюта, накрая не можах да повярвам, че получих договор, а то какво стана... та затова сега по- скромно с мечтите и надеждите, че боли като се разбият... особено от неща, които не зависят от теб

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 13:16 от ani2

# 137
  • Мнения: 421
Нунка Честит Рожден Ден !  Желая ти много сила,усмивки и любов! А късмета и здравето да те съпътстват винаги!  Simple Smile

 Дита много добре звучат планевете за другото ти лято Simple Smile Успех!

 Сладурано...да малко съм късметлийка,че не работя нещо,което да изисква официално облекло.Е... попадам и аз в конфузни ситуации,като например милото да ми звънне по никое време и да ме прати при адвоката или пък някои друг по-представителен джентълмен  Blush  И аз се изтърсвам там с някой потник и шапка на главата,но веднага се извинявам.Последния път ме праща при един архитект и аз с анцунг,шапка ... ужас и седя пред вратата и си репетирам как ще се извиня.Накрая чукам,влизам и тъкмо да отворя уста и го гледам нашия се облякъл с едни бели спортни гащи,бели маратонки и тениска ХА ХА ХА като тенисист беше... и аз само се изчервих и викам "Е явно спортното не само на мен ми е удобно" Той се засмя и така..

# 138
  • Мнения: 804
 nbirthday, Nunka! Много здраве, щастие и безброй поводи за усмивки!
Prosto_Az, днес ми се наложи да се прибера до Плевен по един доста неприятен повод и наистина там си е голяма жега, а всички ми обясняваха как днес било по-хладно от вчера Shocked
Дес, не знам дали вярваш в бабини девитини, но защо не вържеш на прекрасната си рожба червено конче. Такава е сладурана, че без да иска някой може да я урочаса. Аз вече се замислих дали и ние не трябва да си вържем по едно конче, макар и на глезена. Ако някой от познатите ми ме чуе какво си мисля, ще си помисли, че съм превъртяла защото хич не вярвах в подобни щуротии. Хормони  ooooh!

# 139
  • Мнения: 3 723
madchen,аз пък вече доста вярвам на такива "щуротии",защото всички мами от форума знаят какви пробеми си имам заради завистници!
Качих снимка на полата-перде Joy не мога да разбера..айде тя полата розна,ама аз преди бях доста фотогенична и одеве си изглеждах добре,а сега на снимката гледам,че хич не съм излязла добре newsm78

# 140
  • Мнения: 17
Сладурка,не ти е лоша полата изобщо.Това ли е таткото?
Дес,ти ходи ли вече на доктор-нищо не си казала до сега май.

# 141
  • Мнения: 3 478
Малко със закъснение, но Честит Рожден Ден на Нунка днес  bouquet!

Ние се върнахме от морето на Варна. Жалко че не можахме да останем повече. Малката обаче беше ужасена. Не е свикнала на пясък горката и пищеше като луда. Това определено не го очаквах.

Ходих на 3 различни видеозона, два пъти докато си бях във Варна и един път тук преди 4 дни като си дойдохме и от всякъде твърдението е едно "МОМЧЕНЦЕ". Така че, Дес, ако ти остане ред сложи ми едно синко на 12-ти. Гледам те сините май водят на този етап. Юлчето и тя днес се похвали че и тя момченце чака, дано не се сърди че я издавам Praynig. Аз лично много се надявах на още едно женско и име бях избрала, ама другия път Mr. Green.

# 142
  • Мнения: 1 546
Сладурка, полата е страхотна!Стои ти много добре. Peace Много харесвам такъв тип поли.Изобщо аз обожавам да нося поли и рокли! Flutter

# 143
  • Мнения: 883
Здравейте!Завърнахме се и утре отново на работа! На рожденничките от уйкенда- да ви се сбъднат и най-красивите сънища!

# 144
  • Мнения: 3 723
Благодаря за комплиментите момичета,но полата наистина не ми харесва и ще гледам вече да внимавам какво си купувам,за да не ме е яд после.
Честито синьо щъркелче на missZ!  bouquet(как ги правите Mr. Green)

# 145
  • Мнения: 3 205
Ами аз да помоля за един син щъркел  Mr. Green Тази година май ще е предимно момчешки ноември месец.
Изследванията за Даун са с ниска вероятност, гледахме сърце, очи, стомах, броихме пръсти - всичко е наред. Върви с една седмица напред, но той и Иво беше така и се роди едричко бебе. Та и Даниел ще е така явно. Следващия преглед е 22 седмица и ще гледаме бъбреците. Най-накрая видяхме пишката - имам си я документирана на снимка - толкова ясно се вижда, че просто няма място за съмнение за пола. Явно роклички ще купувам другия живот, какво да се прави. ПОне съм свикнала с гледане на момченце  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 421
Сладурке и аз ти харесвам полата,а харесвам и теб  Blush  и... кажи на мъжо ти,че требва да те пази

Честити сини щъркели! Аз хванете ми сложете един розов,че нали и на мен ми казаха,че предполагат,че е момиче.Пък,ако излезе друго,ще го сменяме,както и при Красимира. 75-80% са си доста голям процент... Абе не знам,прецени Дес Simple Smile

# 147
  • Мнения: 3 723
ProstoAz... Embarassedмерси Blushчудя се как още не си отишла за пореден път на видеозон Joy А да ти кажа честно 70-80%,не са като 100%! Виж аз още първия път отбелязах-наш`та хич не е срамежлива щом всичко си е показала hahaha

# 148
  • Мнения: 295
Компанията на мъжките мами наистина расте! То по принцип мъжкият пол е по- неоспорим- ако си го има, има си го и това си е  Laughing Честито на МисЗ и на Юлче!
Сладурка, полата ти е много романтична- лично на мен много ми харесва, даже се заредих и аз с две подобни... защо да е перде?... ама то пък какво му е лошото на пердето- има много красиви и нежни пердета, като се замисля  Thinking  Hug Peace  bouquet

# 149
  • Мнения: 3 723
Абе исках да питам къде си усщате бебчетата като мърдат? Аз моето все много ниско долу го усещам,а вече е големичко..към яйчниците го усещам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт