Най-жадуваните плодове настанени са дълбоко в НОЕМВРИйското сърце

  • 9 732
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 208
А вие, мацки, Малтофер на сиропче ли го пиете, или на таблетки? Щото имало и Малтофер Фол с фолиева киселина и по-голяма концентрация на желязо.  newsm78

Аз го пия на таблетки. А нашия тати както се очертава май ще виде бебчето като подарък за нова година. Щото милото пътува - освен ако му се размине тази есен  Confused

# 31
  • Мнения: 1 919
Valenciq   тез наште мъже нямат спирка..моя замина в неделя и ще си доиде ЧАК НОЕМВРИ....ужасия сама и бремена  Thinking  ама ще се справя Hug нали имам и вас

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 238
Galentinass няма  проблеми ще се сватосаме стига да се харесат Laughing и ще идваме на моренцето на гости Laughing,обаче ще е супер смешно ако моята мома ,след някой месец се окаже че не е момиче,той док каза че не е сигурен

# 33
  • Мнения: 1 919
Galentinass няма  проблеми ще се сватосаме стига да се харесат Laughing и ще идваме на моренцето на гости Laughing,обаче ще е супер смешно ако моята мома ,след някой месец се окаже че не е момиче,той док каза че не е сигурен
абе няма страшно ко са момчета или пък се окажат момичета -ще си станат приятели пак вие пак ще идвате на гости...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 208
galentinass е при теб поне има надежда да се върне за термина ти.

А пък ние можем да си направим комитет на самотни майки и заедно да ходим да си пазарим пък може и на изписванията - знаш ли ?

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 238
Много лошо е това че ги няма мъжете ви,а аз глупачката се сърдя на нашия тати че му е много гадна работата и се прибира към 21.00 няма повече да мрънкам за такива глупости.

# 36
  • Мнения: 1 919
galentinass е при теб поне има надежда да се върне за термина ти.

А пък ние можем да си направим комитет на самотни майки и заедно да ходим да си пазарим пък може и на изписванията - знаш ли ?
кат гледам и ти си от ВАРНА свиркаи и хуквам епо магазини, кафета и кот душа ви иска..моя мъж моряк ...ама нали съм дет се вика младоженка и ми е терсене..сама и бремена ужас...ще се справим МАМИ споко

# 37
  • Мнения: 1 919
galentinass е при теб поне има надежда да се върне за термина ти.

А пък ние можем да си направим комитет на самотни майки и заедно да ходим да си пазарим пък може и на изписванията - знаш ли ?
кат гледам и ти си от ВАРНА свиркаи и хуквам епо магазини, кафета и кот душа ви иска..моя мъж моряк ...ама нали съм дет се вика младоженка и ми е терсене..сама и бремена ужас...ще се справим МАМИ споко

аз съм с термин 31 октомври и ще съм планово секцио значи още по рано -таткото няма да го има ама понякога стават и чудеса

# 38
  • Варна
  • Мнения: 208
кат гледам и ти си от ВАРНА свиркаи и хуквам епо магазини, кафета и кот душа ви иска..моя мъж моряк ...ама нали съм дет се вика младоженка и ми е терсене..сама и бремена ужас...ще се справим МАМИ споко
[/quote]


О няма проблем - за кафета и миткосване винаги готов Mr. Green

# 39
  • Варна
  • Мнения: 208
Хайде приятна почивка мами  Wink

До утре бодри и свежи репички

# 40
  • Мнения: 421
Какво правите бре момичета Simple Smile много сте изписали.Аз пак в най-голямата жега - по улиците!  Crazy 

И аз Малтофера го пия на таблетки Simple Smile  А пък в 19г.с тежахме... 270 май  Simple Smile ама то е малко относително това - как може да се изчисли колко точно тежи бебче ?  Thinking

А за рожденните дни - нищо случайно няма ! Моя термин е на 6.11,обаче ще се пробвам да насроча планово секцио за 31.10 - рождения ден на моята мила майчица  Party

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 238
Много е хубаво Prosto_az че искаш бебо да се роди точно тогава,но според мен си подготви един резервен вариант защото част от бебоците имат гадния навик да искат да излизат по рано,на мен ми казаха че ако е секцио ще бъде поне 2 седмици преди термина.

# 42
  • Мнения: 421
Да,за жалост е така...знам. Ще обмислим всичко,но все пак дано да стане точно на 31 Simple Smile   айде аз отивам да се поразходя в Кайлъка малко (плевенския голям пар) 

# 43
  • София
  • Мнения: 2 437
Valenciq   тез наште мъже нямат спирка..моя замина в неделя и ще си доиде ЧАК НОЕМВРИ....ужасия сама и бремена  Thinking  ама ще се справя Hug нали имам и вас

Ще се справим, няма как  Grinning И моят мъж пътува по много и вече месец сме сами с детето и кучето. Чакам го след още месец Heart Eyes  Общо взето събирам овациите на комшиите и съм им основна тема на разгорор. Голяма съм картинка, като тръгнем нанякъде. Аз с корема напред, детето за ръка, в другата кучето и викам и по двамата  Laughing Но ми е доста скучно самичка.

Днес даже някакъв минувач си нямаше работа да ми направи забележка и да ме поучи, че детето трябва да се извежда поне след 17ч. В резултат с най-змийския си поглед и език му изсъсках, че вместо да ме поучава, ако иска да ми свърши работата Twisted Evil
Много ме издразни.

Секциото по принцип е около 10 дена по-рано и аз сега планувам датата. Simple Smile Още не съм решила кога ще е. По принцип момиченцата са по-нетърпеливи и тръгват да живеят по отрано Wink

# 44
  • Мнения: 3 416
Абе майчета какво направихте бе Shockedкога изписахте толкова??? JoyМнооого жега днес,отгоре на вичко в офиса ни караха нови мебели....ужас беше! И сте много скорпиони туа,напрво отровно стана hahahaМайка ми пъй е на 07.11 и се надява да е на нейния ден WinkМоля ви се стискайте ми палци-утре сутрин тръгвам за най-топлия град,Пловдив Confusedстискайте ми палци да изкарам добре... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт