Вече правиме покупки за наште септемврийски бубки

  • 16 769
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 415
Здравейте и от мене тоя път,
Аз все се каня да кажа на бебето че тези картинки са супер и много ме радват като ги видя.

clara аз ще питам мойта доки, въпреки че веднъж си направих устата за токсоплазмозата ама нямаше ефект  Simple Smile
Иначе на мене ми беше висока захарта в началото, но сега е даже по-ниска от преди бременността и в някоя книга или статия или незнам вече къде дето само се ровя пишеше че бременните произвеждали много инсулин и бързо падала захарта, та затова да хапваме по-начесто. Колко е вярно не знам, но мойта наистина е доста нисичка за моите стандарти  Simple Smile

петето и аз викам да не се шашкаш щото имах една позната на която едно такова нещо й се появяваше само през бременноста но те решили да я оперират за всеки случай след втората бременност тя се шегуваше че ако не побързат няма да има какво да режат.

Айде чао хубав ден на всички!  Hug

# 16
  • Мнения: 434
Здравейте и от мен... Откога все ме мързи да пиша викам си днес да драсна малко, че ще ме забравите:)
Бебка е много добре.. бях на първи запис и ми беше много интересно.. Имам си снимчица даже на ръчичката:)
Докторката каза, че имаме дълъг бедър:)
Другата седмица ще скокнем до морето за 3-4 дена с мъжо и кума с гаджето си.. те ще ходят на концерт в Каварна а аз ще слушам отвън като циганче:).. Даже по едно време мислех да кажем на мъжете да ни зарежат във Варна а те да си ходят на концерт и след това да дойдат да при нас.. Ако се организират така нещата може и да се видим с Варненки:)
Даже Ани може да се обадя по телефона ако смееш да ми го дадеш hahaha
Преди това ще сме в слънчев бряг и на 30ти отиваме в Каварна.. там обаче едва ли ще има къде да се спи, затова може би ще търсим нещо около Балчик или Варна..
Покрай мен напоследък все хубави работи .. пу пу да не се уручасам... Днес най-сетне ми сглобиха кухнята и живот и здраве до месец ще сме готови с целия ремонт и се местиииимммм  Joy
Ами това засега.. ще пиша скоро пак.. а с Варненки може и да се видим..

# 17
  • Мнения: 415
я ani-bani аз докато се натуткам и ти си постнала перди мене
ако се справиш с тия от НОИ кажи тука как се прави защото на мене ми омръзна вече и не ходя там - а много неща не ми водят - и трудов стаж и здравни и отдавна не ми пращат и известия даже

# 18
  • Мнения: 12
Здравейте мамчета,
докато успея да ви изчета и вие сте приключили темата  Laughing

Бебе, страхотно е оформлението ни пак, картинките са супер.

Ани, не се ядосвай с бабата ами подай жалба срещу нея. Имах подобен случай в предишния апартамент (между другото нямахме адресна регистрация там, защото живеехме при бабата на мъжа ми а и фамилиите ни са различни). Там имаше една бабка със 3!!! кучета и ги извеждаше заедно на разходка без каишки. Чесно казано ги забелязах когато Ивана беше бебе и при прибиране или излизане на разходка с нея се сблъсквахме с тях. Винаги излизаха със страхотен лай от асансьора и се хвърляха напред. Много пъти съм и правила забележка поне да си ги държи вързани, но не. Дори я предупредих че ще се оплача от нея, ефект нулев. Оттогава Ивана само като види куче ако има как и на главата ми ще се качи. След един фрапиращ случай и не само уплаха а и писаци от детето подадох жалба в общината. Бабката след проверката стана по тиха от тревата (е, аз я предупредих, че ако видя някое от кучетата и срещу мен и детето ще го залепя на отсрещната стена - едното е пинчер, булонка и някакъв друг дребосък с неизвестна порода). После си ги водеше с каишка или ги държеше под мишница във входа и наоколо. Може и да са и тръснали някоя глоба, незнам.
Така че пробвай може и да помогне. За миризмата може би трябва да се обърнеш към ХЕИ.

# 19
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Някой питаше в предишната тема за борсата в Люлин. Попаднах случайно в друга тема как се стига до нея, та пускам описанието тук:

"Борсата в Люлин се намира срещу магазина Мосю Бриколаж в Люлин, има бензиностанция Шел - зад тази бензиностанция има много борсички в едни барачки - на входа на въпросната има огромен надпис "ГАНЧЕВ" (пюретата)."

# 20
  • Мнения: 99
Привет!
Анири много благодаря за инфото за борсата, ще я посетя скоро и аз ще ви дам повече инфо какво съм видяла. Сега е твой ред да сложиш албумче със снимчици от покупките (като оправиш апарата де) И много хубаво гащеризонче си имате вече.Честито и за количката:)

Бебе страхотна темичка, справяш се перфектно. поздравления  bouquet
Мисля че новата мама каза че ще има момиченце, може и него да добавиш. Хей Doci престраши се да дадеш още инфо за себе си:)

# 21
 Бебе, темата е прекрасна. Браво   bouquet
 Павлинче, здрасти мила и влизай по честичко, че да не се притесняваме за теб.
 Не знам мамчета как е при вас, но в Търново жегата е страшна, а и бременността я прави още по непоносима, защото никога през живота ми не ми е било толково топло и пределено никога не съм се изпотявала така.  #Crazy
 Карам мъжо да ходим събота и неделя на море, а той май ми разсърди, щото как съм щяла да седя на плажа в тая жега, нещо ако ми станело ала - бала............ bash Сякаш като се пържа в апартамента ми е много хубаво.  #Crazy
 Ми аз нали точно заради жегата искам да ходим  #2gunfire как да му го обясня не знам. Все едно, че на морето хора не живеят.
 Сега готвя разни вкусотийки, че да се подмажа и го чакам да си дойде от работа да видим ко ще става.  smile3525
 Отивам да ви чета и после пак ще пиша. Айде цалуфкиииииииииииии.  

# 22
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
И много хубаво гащеризонче си имате вече.

Видях аз, че си се наредила след мен, ама пусто - като му харесва, как да се откаже човек... Embarassed Дано наистина да ни допадне; аз ще го видя чак след около месец, понеже майка ми ще го получи, а тя е в провинцията и не вярвам да се видим по-рано. Sad

beerbaby, дано да ти се получи манджата, та да имат успех преговорите! Wink

# 23
  • Мнения: 17
Здравейте, мили мамчета.
Благодаря за милото посрещане обратно пр ивас, а от мен добре дошла на новата мама.
Инче,  аз съм от Асеновград и май се сещам къде сте били на басейн( то не че има много възможности), май ми е домъчняло за моето градче, че си ходихме последно септември за 2 дни( не ми даваха почивка от ра бота, а сега с тази моя бременност не мога и да си помисля).
В Търново изписват за подготовка на гърдите за кърмене Гермастан още от 6-7-ми месец, но не мога да кажа подробности, че на такива дефектни каот мен им е противопоказно и не съм се интересувала повече( може и да не е актуално включване, но нали все догонвам и все изоставам с темичките Rolling Eyes
Сладка мама, ако имате познати в Енергото, питайте за тези ключодържатели против кучета, май им раздават, като ходят да засичат електромерите по селата, ако не се бъркам, но ми се мота нещо такова.
Момичета, и на мен ми се иска да си пазаруваме вече, но наистина не смеем отсега, не от суеверие, и аз не вярвам на тия щуротии, а поради обективни фактори ще поизчакаме още малко.
Ани не се ядосвай , мила, че да не стане някоя глупост, ня тая дърта кошница и пука, че и дреме, но пък нищо не ти пречи да пуснеш жалба в ХЕИ( аз отдавна обмислям това за вкъщи, че свакот на моя мъж гледа прасе точно под прозореца ни и смъдииииииии, но нали е роднина, мъжо не дава. засега се спирам, но каот се роди бебето, вече ще се разправяме, че само мухи и миризми и то в центъра на града( срамота).
Май наистина доста оредяхме, докато се върна и вие хоп, хайде на море.
Моренка, благодаря за линка, засега още не съм се справила със свалянето, но ще боря след малко с него.
Целувки от мен и много спокойствие, че ни трябват спокойни и здрави бебета.
Сладка мама, според моя юбим такива джажди за гонене на кучета трябва да има в зоомагазините и евентуално в оръжейните.
Ох, с тоя бременен мозък щях да пиша още нещо, и докато попитам мъжо за тия джаджи и забравих, бременна му работа.
Нели, видях, че си публикувала телефона си заради другата мацка от Търново и да знаеш, че си го записах, ако искаш, ще ти пратя и моя, Елена не е чак толкова далече все пак, а и аз тук не съм намерила много дружки, сигурно ще водя бебо на разходки в Търново, докато баща му е на работа, ако ми с едовери за колата с бебе вътре, но при всички положения ще ходим редовно до В. Т-во щом мога да пътувам без проблем.

# 24
  • Мнения: 104
Ей, мамита, здравейте  Hug
Кузманка, благодарим ти за вниманието Rolling Eyes
Много хубаво ми стана като четох поста ти  Hug
Някак си ми даде сили и започнах да си мисля само хубави неща покрай бебка, отпаднаха всякакви притеснения и т.н. Дано и ние сме като теб  Hug С такава майка пожелавам малката ти принцеса да се изгради като добър човек и личност  Hug Защото много често от самото дете преценяваш какви са родителите.... а днешните не са за хвалби...
Благодарим ти много и целувки  Hug

Такааа, аз нали изпратих мъжо у чужбината и той мина през сестра си в Германия ... та взел от нея количката (за която ви надувах главата сума ти време  Mr. Green ) и още неща, които ни пратили оттам  Mr. Green
Надявам се само да ми ги докара тука в къщи да им се радвам... ама защо имам тънкото усещане newsm78, че свеки ми ше каже: Ааааа, не, ше ги земем у нас докато не се роди бебето  smile3516

Ше видим какво ше стане  Peace

Бебе, супер е темичката, както всеки път  Hug
Големи сте майсторки направо  Hug

Друго нищо смислено няма да кажа, така че ше ви оставям сега  Hug

Целувкииии  bouquet

# 25
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Еее Павлинче  пиши по честичко..как си що си..домъчня ми за теб Hug Hug

Valia_78 -ми то май накрая така ще стане...само че с мъжо немога да изляза наглава...и това е...
Била съм скандалджийка,само съм искала да се карам с хората...и разни такива...Аз  пък него немога да го разбера какъв такъв човек е...Хем е адски ,ама АДСКИ гнуслив и му се чудя на спокоиствието..

Още малко ще я потърпя и ще се засиля към ХЕЙ и къп Общината да подам оплакване.То всъщност в общината ли трябва или в Полицията newsm78

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Ани направо ти съчуствам за кахърите дето си имаш, не си е работа т'ва с проклети пенсии да се занимаваш ooooh!
Ама не си го слагай толкоз на сърце. Hug

Мацкото да не се скатава, а да пуска снимки от днешния шопинг Whistling
И другите момичета снимайте дееее, че треска ме тресе да зяпам беб. покупки за септемврийчета. smile3508

Аз рупам в момента за предястие Laughing кайсии и мешам с череши Crazy,  пък за вечеря измишльотих една зелена супа и се оказа вкусотия страхотна  chef bowuu

# 27
  • Мнения: 17
Ани, мисля, че поицията няма да ти свърши работа - нека и колежките ченгета да си кажат мнението, но при нас се разследат, респективно с проверява дали има данни за престъпление, а това по моему е нарушение и ХЕИ, община - все ще имат някоя комисийка, не знам ветеринарен контрол, но 1 неправителствена организацийка- от тия, дето тормозят хората, дали няма да реши, че котката на бабката се отглежда в неподходящи условия, така че, ако не се разминат нещата, ще мислим, има варианти, но не знам дали си струват нервите в момента.
А иначе се чувствам добре, аз така си се чувствам по принцип, но си лежа, че нали при мен нещата стават малко неусетно, но получавам контракцийки от време на време, вече пия и гинепрал за забавяне на родовата дейност, така че се надявам да остискам поне да влезем в 9-тия месец. Мъжо ме гледа каот писано яйце, както обича да казва, на мен ми писва да лежа, но няма как, свикнах му на мързела, да видим после как ще влизам в ритъм. Само дето малко ми става лошо от тези хапове, но това са им страничните ефекти, уж на бебето не влияят, което искрено се надявам да е вярно, а показателите от изследванията ми са ми абсолютно неизвестни- моя доктор Косев, това е пояснение за Ани - бани( нали са си градски), е най- мълчаливия мъж на света, нищо не казва. От една акушерка само разбрах, че ако са ми зле изследванията, щели да ги повторят и щом не ме търсят е ОК, как ви звучи това, а мацки? На мен не много добре, но няма как. Пращаха ме на кардиограма преди са ме пуснат от болницата, защото задължително се правело при серклаж, тя поне е ОК. Е, това е от мен, няма с какво толкова интересно да ви занимавам, нали си стоя само вкъщи, не мога да събера материал.
Моренка, благодаря , мила за линкчето, успях да разгадая системата, и много се гордея.
Пак ще пиша, че в неделя амй ще останем за 3-4 дни без компютър, че май мъжо ще го кара на ремонт в Търново, че нещо ни се сдуха машинката, а на еленските майстори им нямам вяра, та ще почакаме.

# 28
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Оооох, милички, сега се връщам от ФМ и съм малко притеснена...
Докторът забеляза, че дясното бъбрече на нашата 100%-ва мома (вече е сигурно! Flutter ) е малко по-голямо, на горната граница  Cry Според него може да се дължи на кистичка, която можела изобщо да не създава проблеми (той самият имал такава и си живеел с нея) или да имаме ВУР (везико-уретрален рефлукс) - урината се връщала обратно в бъбрека и можела да доведе до инфекции  #Crazy Ако някой има инфо, моля да сподели (аз ще се разтърся из форума)... Иначе всичко друго си е в нормите, освен че е малко слабичко бонбончето (1 130 гр.), но док каза, че било нормално с тоя ми хемоглобин. За сметка на това имаме дълго бедро  Flutter Според доктора няма място за притеснения, но все пак трябва да се знае и да се има предвид да се прегледа евентуално като се роди бебето.
И друго исках да ви питам: тези от вас, които са с нисък хемоглобин, правиха ли ви изследвания на серумно желязо (май така се казваше  newsm78 )? Този лекар каза, че преди да се предприеме вливане на системи венозно (което почти винаги се налага при такива ниски стойности на хемоглобин), трябва да се установи дали анемията е желязодефицитна или изменение на червените кръвни телца, защото в противен случай можело да стане не-знам-си-какво...  newsm78

# 29
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добър вечерррр..аз като нивгиш да се подвизавам толкова късно Joy Joy

Оххх Инче...кво да ти кажа за да те успокоя и аз незнам..Да му се невиди неможе ли всичко да си е ок на всички бебета по света.... baby_neutral baby_neutral
Дано да няма място за притеснения след като се роди бебката Praynig Praynig

Павлинадидко-скъпа аз също пия ГИНИПРАЛ 3*1 ,магнерич 3*1 и но-шпа 3*1.
Не си единствената с контракции ooooh! ooooh! ooooh!И аз ъсм като тебе.От тоя гинипрал получавам малко треперене на ръцете и крайниците инъче съм добре долу горе.Аз имам корав организъм.Падна ми долната граница на кръявното на 50 .Което също било нормално.Ако ти не се чустваш добре с Гинипрала кажи на Косев -ако имаш сърцебиене или нещо от сорта той ще ти изпише лекарство за сърцебиене Peace..На мен поне така ми каза моя доктор Peace Peace

Инъчеаз другата седмица ще ходим да ис гледаме кУрнишончето baby_neutral Joy или кОрнишонката Joy baby_neutral

да видим как е.Тогава ще съм в 31 седмица Praynig Peace да го видим на киде върви малкия бубчо baby_neutral
Сигурно е станал към 1800  newsm78 Peace Преди 3 седмици нали бяхме 1250

Инче Относно за анемията найстина е прав лекаря ти че трябва да се определи каква...Има анемии все пак се дължът на различни фактори така че според мен е прав че първо трябва да се определи Peace Peace
Колко ти е хемоглобина на тебе  newsm78 и опасно ли е за бебето newsm78,или за тебе по скоро.Питам защотот не съм наясно с нещата за хемоглоина. newsm78 newsm78
айде лека вечер от мене...аз ще си лафя самичка тука в тоя късен час hahaha

Общи условия

Активация на акаунт