Пробожда ме корема!!! *Б*

  • 5 945
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Бибе,
благодаря ти мила...  Heart Eyes

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Стискам палци да е бебче, но не се задълбочавай толкова де...ако е станало ще е. Сега и да трепериш нищо неможеш да направиш. Малко грубичко звучи ама такае...по-малко търси признаци.

# 17
  • Мнения: 498
Иринии, стискам палци , ама много силно , ти ги заслужаваш , не се шашкай , изчакай още 2 дни и направи "шуър чек", дано да е  станало . то по принцип , когато най-малко го очакваш тогава ти се стоварва на главата. КЪСМЕТ !!!! Laughing

# 18
  • Мнения: 183
И мен така ме пробождаше в средата 1-2 дни, и сега вече нищо, аз започнах бебправене на 19-20 ден...... не се товари излишно, каквото сабя покаже...........ох, много е лесно да успокояваш някого  Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 123
мацки, както винаги ме поуспокоихте.излишно е да ви се обяснавам в любов за пореден път Wink
Хера, мила, не си търся признаци... не и този месец, защото както ти казах предните 2 ги имах всички признаци барабар със закъснението Embarassed без това да доведе до желания резултат така, че наистина скъпа, КАКВОТО САБЯ ПОКАЖЕ,но пробождането ме тревожеше чисто от здравословна гледна точка!

Общи условия

Активация на акаунт