Как спинкат дечицата ви в тия жеги.

  • 2 371
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 809
С лятна пижамка, без чорапи. У нас е хладно, слава Боту!

# 16
  • София
  • Мнения: 888
По потник и гащи и двете деца, като ги завивам с чаршаф за спалня и тъй като е много голям накъдето и да се обърнат все  са завити леко:)

# 17
  • Мнения: 5 468
С потник и гащи. Завивам я с чаршаф, ама тя се отвива веднага... и я оставям така. Ми то много топло. Спи неспокойно.
Вие какво ще ме посъветвате?
Махни му чувала Praynig. Много е топло, аз спя гола, а ако ме наврат в чувал Crazy, ще се побъркам. Няма да настине, със сигурност. А през есента лесно ще го пъхнеш в чувала, защото ще му е студено и на топличко ще му е супер. Не се притеснявай от сега за това.

# 18
  • Мнения: 3 537
По тениска на голо и гащи спи.Отгоре е със тънко чувале, само от един пласт материя.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 239
По тениска на голо и гащи спи.Отгоре е със тънко чувале, само от един пласт материя.
И моето така. Иначе ще ставам постоянно да гледам дали е отвит и да го завивам.

# 20
  • Мнения: 7 106
Потник и гащички, без завивка.
Тук при нас е адска жега, а климатика е в хола и колкото охлади през отворената врата-толкова.

# 21
  • Мнения: 2 910
Много се върти в тези горещини, докато спи. Иначе спи по потник и гащички, отвита.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Моят син спи облечен с мноооого тънка тениска и по памперс,климатика включен,че не се издържа.

# 23
с потник и боксерки или с тънка пижама.
моето дете страшно много с изпотява и му е много трудно от жегите.
сега го подстригах доста късо- за първи път от пет години- като си мислих, че това ще намали топлотата, но уви...
много му е трудно

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И двамата спят с летни пижамки(с къс ръкав и къси гащи)Завивам ги със по-едно тънко чаршафче и това е.
От няколко вечери синът ми,сам реши,че със к.гащи му е горещо и си спи със горното на пижамката и слипчета.

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
по гащи и потник , завивам ги само с чаршаф, но сутрин ги намирам отвити... Mr. Green
голямата даже и потника не иска...

# 26
  • Мнения: 200
 #Crazy Ужасссс само по потник или боди-потник и с леко 4увалче, иначе си става малко по-"Хладно"през ноща - и сутри е само по памперс  Joy ХАри Худини  Joy Joy Joy Очаквам и него да го махне тези дни  hahaha

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
През ноща - с боди къс ръкав и лятна олекотена завивка. По-точно върху завивката.
През деня - или с потник и памперс или само по памперс и върху завивката.
Балконската врата е постоянно отворена, едва сутрин става "хладно" - 27 градуса.

# 28
  • Мнения: 656
По потник и гащи, завивам я само с чаршаф, но тя винаги се отвива и аз си я оставам да си спи така

# 29
  • Мнения: 3 219
Баткото - по боксерки,малкото- боди "потниче". Чаршафът на  петата минута е изритан.

Общи условия

Активация на акаунт