Как спинкат дечицата ви в тия жеги.

  • 2 372
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 289
На обяд спи по памперс и чаршаф отгоре,който го изритва на първото завъртане.Вечер по потник и същата работа с чаршафа. Grinning

# 46
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
По потник и гащи....без завивка. Опитвам се и потника да махна, но засега срещам яростна съпротива Mr. Green.

# 47
  • Мнения: 2 125
В спалнята ми е около 30 градуса #Crazy и спи гол с тънки боксерки и с чаршаф, който е смотан някъде в краката му
------------------------
поправям се...снощи вече спа чисто гол

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 10:05 от stellina

# 48
  • Мнения: 809
От вчера и аз минах на варианта потник с къса пижамка. То аз полудях, пък не знам за Стефчо. Буди се нощем да пие вода, което досега почти не се е случвало. Лудница!

# 49
  • София
  • Мнения: 323
Голямата с потник и блузка, малката голичка, по гащи. Жегааааааа

# 50
  • Мнения: 118
Малката спи по тънка блузка и по памперс , като я завивам с чершафче, което през ноща е някъде в края на леглото, а тя напълно отвита и изпотена.   Whistling

# 51
  • Мнения: 3 622
В спалнята ми е около 30 градуса #Crazy и спи гол с тънки боксерки и с чаршаф, който е смотан някъде в краката му
------------------------
 Peace

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не само че спи, а онзи ден в сряда й гледах сеира и я оставих да видя до кога ще спи. Стана в 13,45ч. И към 16ч пак й се спеше. Вечер ляга към 23-23,30ч. Климатика го нагласям да се изключи към 4-5 сутринта.

# 53
  • Мнения: 254
По потник и памперс. Спи отвит. На слабо течение.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 388
По потник и гащи, без завивка. Иска и без потник, но нали все се стархувам да не се разболее...

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Боди потник вечерта, завит с чаршаф - 30 минути Simple Smile На обяд спи само един час, само по памперс

# 56
  • Мнения: 2 609
По горнище на пижамка, гащички и тънък чаршав/ който по скоро е гушнала, вместо да се завива с него Rolling Eyes/.

# 57
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Не само че спи, а онзи ден в сряда й гледах сеира и я оставих да видя до кога ще спи. Стана в 13,45ч. И към 16ч пак й се спеше. Вечер ляга към 23-23,30ч. Климатика го нагласям да се изключи към 4-5 сутринта.

Леле, какво е това спане  Shocked. Пу, пу да не и е уроки  Simple Smile.
Иначе по темата, малкия по памперс, големия по гащи. Завивки не използват   Rolling Eyes.

# 58
  • Мнения: 323
По потник и гащи

# 59
  • Мнения: 924
Памперс и тънка пеленка за бебето, памперс и отвит е баткото  Peace И двамата са на отворена балконска врата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт