Как спинкат дечицата ви в тия жеги.

  • 2 373
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Потник и гащи, завивам я с чаршаф.

# 31
  • Мнения: 1 237
С потник и загъната с чаршаф,т.е. отначало загъната,а после се отгъва като се върти.

# 32
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
И двете спят само по памперс - голички, завити с чаршаф, който бива изритан моментално. Нямаме климатик. спят на два широко отворени прозореца!

# 33
  • Мнения: 5 362
Спи само по боди и обикновено е отвита.

# 34
  • Мнения: 8 505

Дъщеря ми също.А чаршафът е изритан още на втората минута.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 242
По пижама, с чаршаф, а тази нощ я боля ухо и вече има хрема Confused Ни ми е у ред детето май.....

# 36
  • Мнения: 234
По гащи и с потник.На отворени врата и прозорец към терасата.

# 37
  • Мнения: 1 735
Спи чисто гола и на обяд и вечерта.
През нощта я завивам с леко чаршафче, което не изритва, понеже е голичка и й е лекичко.
Май месец, докато спеше още с потник, риташе чаршафа. Но сега, не.
За памперс и дума не може да става в тия жеги - само се буди и плаче, когато спи с памперс. Така, че от месец и половина спи без и въпреки че не е свикнала на гърне, не се напикава нощем.

П.С: Забравих да кажа, че сме с два двойни прозореца с мрежи, които са отворени цял ден и цяла нощ.

# 38
  • Мнения: 51
С потник и по памперс. Дори и да го завия на секундата се е открил. И въпреки всичко е вир вода.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Спи само по потник и памперс без завивка.

# 40
  • Мнения: 10 758
Щерката - по гащи и отгоре чаршаф.
Сина -  боди-потник.

# 41
  • Мнения: 1 734
Само с едно боди

# 42
  • Мнения: 89
Само по потник и памперс,но откакто се е стоплило се събужда през два час цялата мокра и после трудно заспива.Всички врати са разтворени широко,но нищо не помръдва.

# 43
  • Мнения: 223
az go ostavqm po pijama..imame klimatici,koito sme pusnali i e hladno.mnogo se 4udehme dali da go pusnem i v negovata staq,no ot tiq jegi nespe6e dobre..a sega nqmam problemi Hug

# 44
  • Мнения: 4 451
У дома е голяма жега, не разполагаме с климатик. Close
чБебката ми спи само по памперс (завивам я с чаршаф, но тя сама се отвива) и пуснат вентилатор в стаята (не е насоен към нея). Въпреки това, всичко под нея става мокро.
Голямата ми дъщеря спи само по гащички. Завивам я с чаршаф, но тя веднага го маха, казва, че и е горещо.

Общи условия

Активация на акаунт