Какво не ви харесва?

  • 7 524
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 26
Това е относно чехличките от първа страница.. Mr. Green

# 136
Feiam, за корелацията битие - съзнание ще те оставя да спориш с марксисти - ленинисти, че те са занимават много с тези въпроси  Grinning
За теб се радвам, че си постигнала състояние на съзнателна удовлетвореност, придобито от местоположението ти  Grinning
Хубаво е, наистина, че съзнанието е променлива величина, но не и когато върви към деградация  Stop

Прекалено разводнихме темата с негативни постове и предпочитам да се оттегля, изводите всеки си ги е направил според умствения си капацитет  Peace


 newsm62 ако ти си мис умствен капацитет, за мен Ще е голямо Щастие да съм най_деградиралото съзнание под небето   smile3532

# 137
  • Мнения: 7 837
Tsugumi, да не ти пука. 2-3 форумки  напоследък са постоянно в цикъл, че и като дупе и гащи  Grinning

# 138
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Feiam, за корелацията битие - съзнание ще те оставя да спориш с марксисти - ленинисти, че те са занимават много с тези въпроси   Grinning
За теб се радвам, че си постигнала състояние на съзнателна удовлетвореност, придобито от местоположението ти  Grinning
Хубаво е, наистина, че съзнанието е променлива величина, но не и когато върви към деградация  Stop

Прекалено разводнихме темата с негативни постове и предпочитам да се оттегля, изводите всеки си ги е направил според умствения си капацитет  Peace


 Joy Joy

аха, да, изводите са лесни.  ooooh!

 
пп. досега негативни постинги нямаШе, при това, както казах и докато обсъждахме галоШите, нямам ниЩо против разводняването на темата.

# 139
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Tsugumi, да не ти пука. 2-3 форумки  напоследък са постоянно в цикъл, че и като дупе и гащи  Grinning



за дупето и гаЩите ве4е го обсъдихме в предиШни теми   ooooh! Laughing


ама не можах да разбера първородния грях к'во обЩо има  newsm78
съгласието, или несъгласието с 4ужди мнения, слава богу, не ми зависи от месе4ното неразположение.  Peace

# 140
  • Мнения: 3 461

Не ми харесва как величаят държавата си.Те са най- добрата държава, с най-развиващата се икономика, най -хубавите ресторанти, най-добрата образователна система, абе всичко най, което въобще не е така.За всички останали страни само лоши неща се говори.


За Ирландия ли става въпрос? Joy Да добавя и че всички известни личности, почти гении, са с ирландски произход. Mr. Green
За Ирландия.И те точно това изтъкват.Всяка една успяла личност има ирландски произход.Когато обаче стаде дума за американците - те са много глупави и не са ирландци Mr. Green Последно много се смях на следното - ние имаме много хубави планини.А тук планини няма.Хълмове да, но е смешно да се говори за планини.


Миналата година направихме обиколка на цяла Ирландия за един месец и останах възхитена от природата, каквото и да говорим за нашата, тяхната е несравнима. Peace А за американците, нямам такова впечатление, мъжът ми е ирландец и ги харесва, но да не забравяме, че голяма част от тях пак са с ирландско потекло, като Бил Клинтън например. Laughing

# 141
  • Мнения: 7 837
Простете повторението, веднага се поправям... Като задник и свещичка - взаимно се облекчават...  Simple Smile
Това обсъждано ли е?

# 142
Простете повторението, веднага се поправям... Като задник и свещичка - взаимно се облекчават...  Simple Smile
Това обсъждано ли е?

ей много умствени капацитети се навъдили тука  smile3501

# 143
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Простете повторението, веднага се поправям... Като задник и свещичка - взаимно се облекчават...  Simple SmileТова обсъждано ли е?

недей така, 4е се разсмърдя  Mr. Green

в този аспект не, ама ако искаШ, заповядай, Ще го обсъдим. стига да не е марксизъм ленинизъм, 4е хората се отег4ават Joy

# 144
  • Мнения: 7 914
момичета,

хайде стига с гащи и свещички и тн...че ще изпросим пак заключване на темата...а тя си е много хубава( нищо че е  с "не" в заглавието) Tired

ПП
Slim
 да ходя ли да търся какво си писала в темата"какво ви харесва...?" или още не си писала там? newsm78

# 145
по темата:

Видях, 4е Влади е споменала за отноШение към ку4ета, деца и инвалиди в темата за положителни неЩа: за мен и по 3те то4ки са в негативната тема.

ку4ета: хиляди изоставени по пътиЩата всяко лято само заЩото се явяват пре4ка за готина отпуска

деца: няма места в яслите, мин. брой детски плоЩадки, няма високи стол4ета в ресторантите, стаи4ките за преобуване, където ги има са гнусни и т.н. положителната им нагласа се свежда до това да ти викат ке бело/а и да те питат яде ли

инвалиди: мноооого са изостанали с препядствията при придвижването и елементарни ежедневни дейности

# 146
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Не ми харесва това ,че пият до припадък. Всяко едно събиране , независимо по какъв повод завършва така.
Не ми харесва как величаят държавата си.Те са най- добрата държава, с най-развиващата се икономика, най -убавите ресторанти, най-добрата образователна система, абе всичко най, което въобще не е така.За всички останали страни само лоши неща се говори.
Не ми харесва кухнята им- само пържени картофи и хамбургери.
Не ми харесва трафика, но то май навсякъде го има.
Не ми харесват междуградските им пътища.Ужасно тесни.

След тази тирада , колко неща не ми харесват, логично е да се запита човек защо съм тук.Има много неща които ми харесват, но темата е такава Wink

нямам познати ирландци, но ако 4уеШ италианците...  ooooh!
при това, въпреки 4е си признават недостатъците в много аспекти, за тях от "бел паезе" по_хубаво няма  #Crazy

# 147
  • Мнения: 1 384

Slim
 да ходя ли да търся какво си писала в темата"какво ви харесва...?" или още не си писала там? newsm78
Още не съм писала там, даже не съм видяла че има такава тема.Ще си поправя грешката.

# 148
  • Мнения: 2 379
А вярно ли е, 4е мнозинството от хората в Ирландия са толкова дебели, 4е дори и манекените по витрините на някои магазини са с Шкембета? Laughing
Това го твърди моят мъж, който е ходил там. Аз не съм.
Аз го бъзикам, 4е е видял витрината на някой магазин за бременни и не е разбрал за какво става въпрос Wink

# 149
  • Мнения: 1 384
Ами за манекенките не е вярно, но като цяло са дебели.Аз в за БГ стандартите съм дебеличка, за тукашните нормална. Сега ще видя дали мога да намеря снимка на две мой колежки , за да видите как изглеждат повечето ирландки.Това е на коледното парти

Общи условия

Активация на акаунт