Какво не ви харесва?

  • 7 542
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 617
В смисъл, че имат много дълги обедни почивки  Sad

# 106
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
В смисъл, че имат много дълги обедни почивки  Sad

А, сега видях къде си  Laughing
тук си е 1 4ас обедната по4ивка.

# 107
Изобщо не мога да свикна с работното време тук  ooooh!
За такситата подкрепям.
Италианките и на мен не ми правят много добро впечатление, с някои изключения, както и по-възрастните жени, но общо взето, все ти се струва, че те прееняват от горе до долу и едва ли не, винаги си им конкуренция, без дори да знаеш, за какво.  Joy

не си прави генерални заклЮ4ения за италианките по жените, които среЩаШ около вас в Садриния: все едно да отида в Корсика и да раздавам оценки за Франция  ooooh!

# 108
  • Мнения: 5 462
Че кво му е лошото на работното време.Ти на работа кво работно време имаш ?Не е ли хубаво , че все пак имате обедни почивки за разлика от Бг. Wink

# 109
  • Мнения: 6 167
Че кво му е лошото на работното време.Ти на работа кво работно време имаш ?Не е ли хубаво , че все пак имате обедни почивки за разлика от Бг. Wink

Къде в БГ няма обедни почивки?

# 110
  • Мнения: 3 423
Не ми допада, че ако повикаш лекар,
може да чакаш и 6 часа, докато дойде.
Не ми допада, че в сряда и петък следобяд
не са отворени лекарските кабинети.
Не ми допада, че магазините не работят денонощно.
Не ми допадат огрооооомните разстояния.
Не ми допадат цените на такситата.
Не ми допадаше, че хората не умеят да флиртуват.
Не ми допада, че е трудно да се намери място в добра ясла.
Не ми допада вкусът на хляба, германската кухня също.
Не ми допадат безкрайните дискусии дали-или. Нищо не се
прави, преди да се е издискутирало най-обстойно.
Не ми допадат голите кръстове на момичетата. Мисля си, че
ще си докарат някой и друг цистит или ще имат АГ-проблеми.
Не ми допада въздухът в У-Бана.

# 111
  • Мнения: 2 617
Изобщо не мога да свикна с работното време тук  ooooh!
За такситата подкрепям.
Италианките и на мен не ми правят много добро впечатление, с някои изключения, както и по-възрастните жени, но общо взето, все ти се струва, че те прееняват от горе до долу и едва ли не, винаги си им конкуренция, без дори да знаеш, за какво.  Joy

не си прави генерални заклЮ4ения за италианките по жените, които среЩаШ около вас в Садриния: все едно да отида в Корсика и да раздавам оценки за Франция  ooooh!

gioia, не съм живяла само в Сардиния, че да стигам до там да приемам жените тук за критерий за цялата държава. Въпрос на лично мое мнение си е.
Относно обедните почивки говорех за малките магазини или аптеки, а не за учрежденията.

# 112
Изобщо не мога да свикна с работното време тук  ooooh!
За такситата подкрепям.
Италианките и на мен не ми правят много добро впечатление, с някои изключения, както и по-възрастните жени, но общо взето, все ти се струва, че те прееняват от горе до долу и едва ли не, винаги си им конкуренция, без дори да знаеш, за какво.  Joy

не си прави генерални заклЮ4ения за италианките по жените, които среЩаШ около вас в Садриния: все едно да отида в Корсика и да раздавам оценки за Франция  ooooh!

gioia, не съм живяла само в Сардиния, че да стигам до там да приемам жените тук за критерий за цялата държава. Въпрос на лично мое мнение си е.
Относно обедните почивки говорех за малките магазини или аптеки, а не за учрежденията.


разбира се  Peace
в слу4ая аз съм контрата: много по_ приятно и естесвено ми е да обЩувам с италианки от колкото с българки (като правило, моля засегнатите да се с4итат изклЮ4ения)

# 113
  • Мнения: 5 462
Че кво му е лошото на работното време.Ти на работа кво работно време имаш ?Не е ли хубаво , че все пак имате обедни почивки за разлика от Бг. Wink

Къде в БГ няма обедни почивки?
По точно къде и кои имат обедни почивки ?Като изключим държавните служители , кои други имат такава Лени ?Почти никъде няма обедни почивки !
Като тръгнеш из София , Варна .... ще видиш толкова народ дето симулира , че работи .Пълно е с дремещи продавачки пиещи поредното кафе .Вместо това не е ли по добре да се затваря по обед поне за час .Тогава ще излезе ще хапне , ще пие кафе и ще си почине.Така след това ще бъде отпочинала, сита и бодра .
Като ги гледащ всичките седнали пред магазините си пафкат по цял ден цигарки и хем нищо не вършат , хем изморени от бездействието.Щото по обед от 13 - 14.30 улиците така или иначе опустяват.

# 114
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Изобщо не мога да свикна с работното време тук  ooooh!
За такситата подкрепям.
Италианките и на мен не ми правят много добро впечатление, с някои изключения, както и по-възрастните жени, но общо взето, все ти се струва, че те прееняват от горе до долу и едва ли не, винаги си им конкуренция, без дори да знаеш, за какво.  Joy

не си прави генерални заклЮ4ения за италианките по жените, които среЩаШ около вас в Садриния: все едно да отида в Корсика и да раздавам оценки за Франция  ooooh!

gioia, не съм живяла само в Сардиния, че да стигам до там да приемам жените тук за критерий за цялата държава. Въпрос на лично мое мнение си е.
Относно обедните почивки говорех за малките магазини или аптеки, а не за учрежденията.


разбира се  Peace
в слу4ая аз съм контрата: много по_ приятно и естесвено ми е да обЩувам с италианки от колкото с българки (като правило, моля засегнатите да се с4итат изклЮ4ения)


 Joy

(не правех сравнения италианка_българка, все ми е тая каква е. имам си някакво обобЩено мнение и за едните и за другите, с респективни задръжки и двата слуа4ая  Laughing. ама ти знаеШ, де, к'во да ти обяснявам  Twisted Evil)

# 115
  • Мнения: 5 462
В смисъл, че имат много дълги обедни почивки  Sad
Цугуми , я си представи че не си стоиш в къщи ами ходиш на работа .А работното ти време е от 9.30 часа до 19 часа и съответно без никаква обедна почивка .Да работиш цял ден без да имаш възможност да седнаш и да се нахраниш човешки , пък било то и да можеш да се прибереш в къщи и да си починеш час два  .Това в България е нечовешкото !!!

# 116
В смисъл, че имат много дълги обедни почивки  Sad
Цугуми , я си представи че не си стоиш в къщи ами ходиш на работа .А работното ти време е от 9.30 часа до 19 часа и съответно без никаква обедна почивка .Да работиш цял ден без да имаш възможност да седнаш и да се нахраниш човешки , пък било то и да можеш да се прибереш в къщи и да си починеш час два  .Това в България е нечовешкото !!!

тук малките магазин4ета са от 7.30 до 19.30 с голяма обедна по4ивка
единствено неприатното е, 4е в понеделник следобяд е затворено, та ако ти свърШи хляба в събота, 4акаШ до вторник или търсиШ дежурен супер в неделя, абе да живеят фризерите и планирането 

# 117
  • Мнения: 119
не ми харесва, че :
фризьорските салони не работят в четвъртък.
пощата работи само до 13.30.
повечето административни служби също.
магазините не работят в сряда и събота сл.обяд.
"унизително" е да се ползва градски транспорт и затова всеки има личен автомобил=трафик=задръствания=проблем с паркирането.
 

# 118
  • Мнения: 389
Темата за градския транспорт смятам, че достатъчно я развих  Twisted Evil

И на мен не ми харесва, че в сряда следобед не работи супермаркета  Crossing Arms

# 119
Изобщо не мога да свикна с работното време тук  ooooh!
За такситата подкрепям.
Италианките и на мен не ми правят много добро впечатление, с някои изключения, както и по-възрастните жени, но общо взето, все ти се струва, че те прееняват от горе до долу и едва ли не, винаги си им конкуренция, без дори да знаеш, за какво.  Joy

не си прави генерални заклЮ4ения за италианките по жените, които среЩаШ около вас в Садриния: все едно да отида в Корсика и да раздавам оценки за Франция  ooooh!

gioia, не съм живяла само в Сардиния, че да стигам до там да приемам жените тук за критерий за цялата държава. Въпрос на лично мое мнение си е.
Относно обедните почивки говорех за малките магазини или аптеки, а не за учрежденията.


разбира се  Peace
в слу4ая аз съм контрата: много по_ приятно и естесвено ми е да обЩувам с италианки от колкото с българки (като правило, моля засегнатите да се с4итат изклЮ4ения)


 Joy

(не правех сравнения италианка_българка, все ми е тая каква е. имам си някакво обобЩено мнение и за едните и за другите, с респективни задръжки и двата слуа4ая  Laughing. ама ти знаеШ, де, к'во да ти обяснявам  Twisted Evil)

пропусна категорията българка в Италия  tooth

Общи условия

Активация на акаунт