Какво не ви харесва?

  • 7 523
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 379
Да добавя ли, 4е живеят с майка си до 30 годиШни и на 31 се преместват в съседния апартамент/къЩа и ходят на обяд и ве4еря у мама през ден Twisted Evil
По принцип харесвам семейните ценности, които има в Италия, но здравият разум и ли4ният ми опит ми казват, 4е "детето" става доста по_независимо от родителите си не на 30, а на 20 години.

Друго, което ме дразни е телевизията. Адски долнопробна Sick И в БГ мразех телевизия, та може и в мен да е дефектът.
Но наистина не мога да преглътна на4ина, по който се правят "Новините" (Тележурнал), фалШивите сензации, фалШивия ентусиазъм за глупости, тъпия хумор, армията полуголи каки с фалШиви цици и разни такива неЩа.

От хората, пове4е ме дразнят жените Twisted Evil Според мен има голяма разлика между мъже_италианци и жени_италианки. Разлика в поведението. Докато мъжете са сравнително нормални хора Laughing то госпожа италианката е къде къде по_хитра, лицемерна и пресметлива Wink

# 16
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Feiam, и тук тия сандалки са на мода, но не са скъпи. Харесват ми,  свежи са.

аз си купих едни малко по_разли4ни, без каиШка, прили4аЩи абсолЮтно на галоШи но без пета  Shocked
никога не съм си представяла, 4е Ще обуя подобно неЩо  Mr. Green, освен, 4е са страШно удобни, ми и харесват  Rolling Eyes


а за здравните осигуровки, вярно ли е като по филмите? абсолЮтно ниЩо ли не отпуска държавата?

# 17
  • Мнения: 3 932
Патъците, явно са на mода на глобално ниво и тук иmат mного фенове...

Другият основен дразнител mи е чакането в юржанса...другото се преживява, дет се вика-няmаm забележки Mr. Green

# 18
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Да добавя ли, 4е живеят с майка си до 30 годиШни и на 31 се преместват в съседния апартамент/къЩа и ходят на обяд и ве4еря у мама през ден Twisted Evil
По принцип харесвам семейните ценности, които има в Италия, но здравият разум и ли4ният ми опит ми казват, 4е "детето" става доста по_независимо от родителите си не на 30, а на 20 години.

Друго, което ме дразни е телевизията. Адски долнопробна Sick И в БГ мразех телевизия, та може и в мен да е дефектът.
Но наистина не мога да преглътна на4ина, по който се правят "Новините" (Тележурнал), фалШивите сензации, фалШивия ентусиазъм за глупости, тъпия хумор, армията полуголи каки с фалШиви цици и разни такива неЩа.

От хората, пове4е ме дразнят жените Twisted Evil Според мен има голяма разлика между мъже_италианци и жени_италианки. Разлика в поведението. Докато мъжете са сравнително нормални хора Laughing то госпожа италианката е къде къде по_хитра, лицемерна и пресметлива Wink

добре, 4е аз и Лени сме добри днес.  Mr. Green
сега, ако се появи и Влади....  Joy

# 19
  • Мнения: 2 379
По комунисти4еско време по разни села и ТКЗС_та се носеха подобни гумени сандали, но в по_бедна цветова гама _ само 4ерни и кафеви, много рядко петролно зелени. Малко по инерция, хората ги нари4аха "цървули" Laughing

# 20
  • Мнения: 2 051
Да добавя ли, 4е живеят с майка си до 30 годиШни и на 31 се преместват в съседния апартамент/къЩа и ходят на обяд и ве4еря у мама през ден Twisted Evil
По принцип харесвам семейните ценности, които има в Италия, но здравият разум и ли4ният ми опит ми казват, 4е "детето" става доста по_независимо от родителите си не на 30, а на 20 години.

Друго, което ме дразни е телевизията. Адски долнопробна Sick И в БГ мразех телевизия, та може и в мен да е дефектът.

Има го доста в Испания също, 35-40 годишни ги смятат някъде за младежи, на които им е рано още да се задомят и ах, горките, ако по-рано са се излъгали да се оженят..Но пак зависи от района, от манталитета на средата...
С телевизията е подобно положението, но има спасителни некомерсиални канали (с много ниска популярност Mr. Green)...спирам да коментирам Mr. Green

# 21
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Дразнят ме, че са хора без всякакви амбиции и желание да научат нещо ново - приказката "коне с капаци" важи изцяло за тях, с малки изключения.
Образователната им система е под всякаква критика, никаква мотивация за децата да получат по-висока оценка - постоянно им втълпяват, че 3 - в БГ добър 4 - е супер оценка и родителите се гордеят с тройките на децата си.
Детеродната възраст и тука обикновено е между 35-40г. - но на мен ми е все тая - кой когато иска нямам отношение по този казус

  bouquet

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4акайте да се вмъкна "по цървулки" с един офф топик: преди два дни видях в един магазин такива 4ехли като горепосо4ените и мислех да си вземи едни,понеже ми се видяха удобни за "марШируване" по улици и градинки.Сега се оказва,4е и били последен писък на модата:стига да не струват майка си и баЩа си бягам да ги купувам веднага  Twisted Evil

Феима4е, сори за спама,неЩо ме избива на лиго4 днеска  Embarassed Laughing

# 23
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
4акайте да се вмъкна "по цървулки" с един офф топик: преди два дни видях в един магазин такива 4ехли като горепосо4ените и мислех да си вземи едни,понеже ми се видяха удобни за "марШируване" по улици и градинки.Сега се оказва,4е и били последен писък на модата:стига да не струват майка си и баЩа си бягам да ги купувам веднага  Twisted Evil

Феима4е, сори за спама,неЩо ме избива на лиго4 днеска  Embarassed Laughing

а, нЕмаШ проблеми, спами си спокойно, аз не държа на "4истотата" на темата.


пък и толкова отдавна не си се появявала, 4е вси4ко ти е позволено  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 563
Feiam, има федерални и щатски програми, но трябва да отговаряш на изисквания за тях, а не всеки може или знае как да се включи към някаква програма. Догодина ще гласуваме за президент и въпросът със здравеопазването седи на дневен ред в платформите на всичките кандидати.

# 25
  • Мнения: 1 393
Joel, не че това е най- важното, но гумените сандалки са американски патент (крокс) и заливат не само Швеция през последните години, но и целия свят (даже и в Бг чувам, че ги има вече).

По темата- сега нямам време, после може и да се включа...макар, че ми писна от какво не ви харесва теми (абсолютно нищо лично към авторката!  Hug).
Ами харесва ми, това е, а идеални места, хора и т.н. няма така или иначе.

# 26
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Тук са 40 Евро патьчките, и на мен в началото ми бяха стрескащи, но са толкова удобни Laughing

Гледам че за Белгия никой не е споделял, макар че тук е нещо средно между описанията за Германия и Холандия. Най-големият ми кошмар е нечистопльтността им!!! Друго - планират се ваканции 2 години напред, кьщата и градината са приоритет на живота им, раждат 3-4 деца които отглеждат нискотарифно и без много нерви и притеснения. В образованието са като роботи - гледат се само точките и оценките, а в практиката са гола-вода. Опашка от няколко човека може да ти коства обедната почивка Twisted Evil О, и много си подат по груповите забави - явно им е липсвал пионерският и комсомолски живот Sunglasses

# 27
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Joel, не че това е най- важното, но гумените сандалки са американски патент (крокс) и заливат не само Швеция през последните години, но и целия свят (даже и в Бг чувам, че ги има вече).

По темата- сега нямам време, после може и да се включа...макар, че ми писна от какво не ви харесва теми (абсолютно нищо лично към авторката!  Hug).
Ами харесва ми, това е, а идеални места, хора и т.н. няма така или иначе.


да и поправя заглавието и да вклЮ4а и какво ви харесва?  Rolling Eyes Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 183
Ще стане голямо мазало.
4акай да из4ерпим кусурите.
После пусни една за похвали  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 27 524
Не ми харесват многото чужденци, високите данъци и такси, липсата на детски площадки, занижената хигиена, двуезичието. Съдебната система е отчайващо мудна, но то май извън Щатите е навсякъде така. Другите неща са ок  Peace

Общи условия

Активация на акаунт