Отговори
# 45
  • Мнения: 287
 newsm68 newsm44 newsm68
Мерси Франи ,мерси Персия! Hug  bouquet
Този скайп кой ви го вкара в главата та всички сте се изнесли там ,да не би модератора? newsm78

# 46
  • Мнения: 107
Кроки, Честитооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хайде да е жив и здрав племенника!!!!!!!!!!!!!!!Много се радвам!!!!Искам и аз вече а раждам! А къде в Сф е раждала жената на брат ти?
 За песничките, те са  аудио файлове и мъжи по-късно ще изтегли програма да ги направи на мп3 и тогава ще ги сложим в Арена!!! Аз ще ви кажа като го направи:-)

# 47
  • София
  • Мнения: 430
Августовско бебенце съм аз и сега оплаквам се на вас - в корема уж голям на мама, за мене място не остана!
Това измислих докато се къпех  baby_neutral

# 48
  • Мнения: 107
Августовско бебенце съм аз и сега оплаквам се на вас - в корема уж голям на мама, за мене място не остана!
Това измислих докато се къпех  baby_neutral

 newsm10 яко е:-)))


Осем месеца съм вече аз в коремчето на мама, още малко ми остана:-)))
Пее си Кристина Агилера, мама търси сладко из килера

# 49
  • София
  • Мнения: 5 738
Привет и от мен!
Честито Кроки да е живо и здраво!  bouquet
Енти остава ли за 13.00? Пред магазина от А- Я ??? Simple Smile

# 50
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
здравейте и от мен в тази жега.добре,4е е климатика,че не се трае.днес съм се отдала на  newsm75 1dishes  food002 newsm71 hangда ви кажа откакто не съм на работа,не съм имала нито една контаркция.много интересно,чувствам се супер.а снощи излизахме  с приятели,много ми беше хубаво,отпусна ми се душичката.тази събота пак няма да ни донесат обзавеждането за детската,а аз мислех до понеделник всичко да е подредено,изпрано ,изгладено и сложено в новите мебели.ама нейсе,голямо чакане.
свекърва ми най сетне купила нещо за бебо,обажда ми се и  вика купих комплекта за изпиосване #Cussing outвикам и,ами ако не го харесам,няма да го обличам.ама и аз съм гадна,точно това пък исках аз да си го избера,ама карай,вече имам толкова много дрехи,4е не знам кога ще ги обличаме.
лек ден,аз ще чакам манджичката ми да се сготви и после eat

# 51
  • Мнения: 1 554
Августовско бебенце съм аз и сега оплаквам се на вас - в корема уж голям на мама, за мене място не остана!
Това измислих докато се къпех  baby_neutral
МНОГО ДОБРО
моми4ета тук в варна няма грам вятър кошмаррррррррррр много жега  а сега трябва пак да изляза да си взема пиленцето  sweating и асансьор нямаме пак се скапа аман ве4е  #Cussing out

оооо да ви с епохваля моя мъж из4исти днес така ми е хубаво 4исти4кооо  newsm68

# 52
  • София
  • Мнения: 430
Димяни: дааа! току що напълних бурканчето  Joy Сресвам се и ще тръгвам след 10-ина мин. 

# 53
  • София
  • Мнения: 5 738
Добре мила Simple Smile аз 13.00 ще съм там Simple Smile и чакам бурканчето и теб  Mr. Green

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Кроки честита радост,най здравото и добро бебе да бъде а твоето след време да взима пример.
Това е аз даже не усетих кога минаха месеците покрай двата звяра  къщи дните се нижцат не усетно.
Искам да и се похваля каква супер покупка направих.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=56848&cat=3
Цената е направо нищожна в сравнение с качеството на столчето,а мнето слабичко момиче се побира перфектно  него което ме кара да мисля че малчо ще го ползва поне до две годинки.
И сега ми остава да земе само матрак и чаршафи с ластик и комплект за изписване и съм готова.
А снмики на столчето барабар с голямото бебе пуснах в албумчето с покупките.

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 12:43 от Mira(vatan1919)

# 55
  • Мнения: 287
Polinezia_love ,снаха ми роди в Майчин Дом.Понеже преноси една седмица ,всеки път като е ходила да пита как ще процедират с нея са били изключително любезни и са я успокоявали (след преслушване на тоновете) ,4е на малкия му е много удобно вътре и си знае кога да излезе. Simple Smile А гинеколожката й пък я стресирала (тъй като е от друга болница и също изражда Close ) ,4е жива-умряла три дни след термина да влиза в болница да й предизвикват раждането! #2gunfire Ще я питам като излезе дали е доволна от обслужването и ще докладвам! Peace
Енти и Поли ,страхотни заглавия!!!  bouquet
Това с Кристина Агилера ме разби и то най-ве4е защото станах маниячка на сладка и то4но така душа из бурканчетата в килера ,като прегладнял мишок. Mr. Green
Браво Mira(vatan1919) - направила си удар! Peace И си изтребила конкуренцията! Laughing
Димяни ,Енти, с какво ги пълните тез буркан4ета, бре? eat

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 12:46 от крокодил

# 56
  • Мнения: 1 554
мира страхотни деца пу пу пу   bouquet

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
мира страхотни деца пу пу пу   bouquet
О благодаря много те са на мама зверчетата.

# 58
  • Мнения: 1 380
Момичета един въпрос:
Нали когато ти пише в изследванията на урината, че  пробата за белтък е отрицателна, нямам АЛБУМИН?
А като следва, като ти открият "епителни клетки" в урината?
Гинеколожката ми по ЗК не ми вдигна вчера телефона, а аз се подувам яко и по ръце и по лице и крака.

# 59
  • София
  • Мнения: 843
Нямам идея, звъни на личната лекарка.  Ако си била навън и се подуваш нормално е. Но ако си си в къщи и се подуваш, нязнам .......newsm78 Намери някои който може да ти даде адекватен отговор.

Общи условия

Активация на акаунт