Лятото навън дойде,а в коремчето ми ЯНУАРЧЕ си расте!

  • 14 985
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Здравейте! Grinning

Как сте в това време? ooooh!На мен жегите са ми адски неприятни, дано скоро се поразхлади Praynig

На момичетата с гадене желая търпение, аз вече отдавна забравих колко зле се чувствах.Скоро ще мине.
Обаче зърната как ме боляяят ooooh!, и гърдите ми са адски напрегнати, усещам ги така както когато кърмех, все едно напипвам всяко едно каналче, пълно с кърма Tired

И коремът ми е много надут, с това рядко посещение на тоалетната ще се побъркам.А и изглеждам доста по-бременна отколкото съм.

Пия фолиева киселина още, макар скоро да влизам в 4ти месец, мисля да я довърша, друго няма да пия, само плодове и зеленчуци.

# 16
  • Мнения: 719
Привет тумбачета!!!
Как сте в тая жега, аз направо се побърквам, не ми стига въздуха на моменти. А понеже живеем на високо, елате ме вижте как ги качвам тия стъпала. Направо пет дена път с камила Mr. Green
За витамините и аз засега си пия само фолиевата. Мисля че другото е излишно, и без това се тъпчем само със салати Twisted Evil Да ви кажа аз въобще не съм надала и кило, само корема ми става все по голям. Дали е нормално, взех да се притеснявам малко?

Алекс, темичката е супер. Няма нужда да казвам. браво  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 68
Здравейте моми4ета,
И аз да се запи6а в новата тема. Както винаги изглежда страхотно благодарение на Александра, а и заглавието си го бива. Дано от сега нататък отборът ни да расте напред и да спрем да изпра6таме.
Не знам за Вас ама аз утре влизам в 13-та седмица и о6те си ми е гадно и ако не си взема хап4ето повръ6там, а като го взема пък цял ден ми е гадно, а аз съм гадна, и едва се побирам в кожата си. Все се надявам, 4е скоро 6те приклю4а стоя период.(дано само аз да съм така)
Весела седмица на вси4ки.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Добро утро!
Шушони, и аз не съм качила, че даже и съм свалила 1 кг, и то без да ми е било супер лошо или да съм повръщала тези месеци. По принцип не свалям никак лесно кг, и сега много се учудих. Даже почнах да се притеснявам, но според мъжа ми е глупост, и хич да не му мисля  Laughing

Лек ден от мен!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро:)
как сте момичета,още няколко дни ще ни мъчат тия жеги:(
Дори хлапето неиска да излиза в това време,седим си вкъщи на хлад.
Тази седмица мисля най после да отида на ЖК и да си пусна изследванията,май аз най късно съм се наканила.....
Лек и успешен ден на всички:)

# 20
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен!
Не знам как сте, но аз от ден на ден все по зле ставам  Sick идва ми вече да се  #2gunfire
Това повръщане ще ме довърши. Не иска да ми минава, помня, че в 6 седмица започна всичко и от тогава до днес само 2 ден не ми е било лошо. Не се оплаквам, но вече ми се иска да спре. Опитвам се да се храня, защото докторката ми каза, че пак могат да ме вземат в болницата а само това ми липсва. Голям кошмар е там.
Дано всички сте добре!

# 21
  • Мнения: 851
Добро утро сладурани  Hug
Много ни е хубава новата темичка  Grinning Отново поздравления и за заглавието и за оформлението  Hug
Аз ви търся още в старата, че гледам още е на 14 стр., а вие вече сте се преместили в новата  Joy Joy hahaha Joy Joy
Хубава седица желая на всички, много целувки от мен и да се пазите от жегите - аз едва издържам  Crazy Mr. Green

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 08:58 от DesiT

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Добро утро, момичета  Hug
Честито нова темичка - страхотна е   bouquet

Наистина е ужасно горещо - мразя горещините  Sunglasses, ама какво да се прави.
На мен по принцип не ми се гади много, но днес ме изненада едно сутришно  Sick Сега закусих и съм ок.
Килограми не съм качила, но вечер много ми се подува корема  Crazy Почти нищо не мога да хапна вечер и пак е подут.
Не пия нищо друго освен фолиева.
Предишната ми бременност беше по същото вре и вземах допълнитечлни витамини от есента - някъде към октомври. Сега има достатъчно естествени източници на витамини.
Пожелавам приятен ден на всички Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета започнах една игра в интернет:)
нека който иска да кликне на следния линк-http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=25025,не е поредния спам...Simple Smile

# 24
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мами,
имали ли сте някакъв проблем в дните, в които обичайно сте имали менструация, преди да забременнете - болките, слабо кървене, течение с променен цвят? Thinking

# 25
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
*dega* на мен не ми се е случвало подобно нещо, но знам, че около дена на МЦ е нормално да имаш болки. Виж безобидно кървене по време на бременност знам, че няма Naughty

# 26
  • Мнения: 719
Добро утро и от мен!
Малко ме поуспокоихте с това наддаване. Вече си мислех, че може да има някакъв проблем Confused Ама  сигурно е логично в тея горещини повече да сваляме отколкото да качваме Rolling Eyes
dega, и аз съм на мнение, че болки около М. са нормални, ама кървенето - трябва да му обърнеш внимание и да питаш твоята лекарка. Naughty

Хубав ден от мен засега и усмивки:).............

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Здравейте и от мен. И аз като Филипа изглеждам по-бременна, отколкото съм. В петък отивах до поликлиникaта и се качих на автобуса за една спирка. Едно момченце като ме видя и стана, за да седна аз. Направо  Embarassed! Ужас! Много ме досрамя. Половинката каза, че не съм дебела, но коремчето ми личало доста - започва от под гърдите и все едно съм в поне в 5 месец. Като отидем на море ще викат Green peace. hahaha

# 28
  • Варна
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен мили мами!
В петък бях при доки и всичко за мое щастие е наред, само дето се притеснявах толкова.Малкото червейче вече почна да прилича на човек , вижда му се главичката (тъжно сведена надолу) Sad,телцето , крачетата ,а сърчицето му ще изкочи на горкото- бие със 180 удара в минута.За две седмици от 6.6 мм е станало 29.5 мм. - браво на моето дете GrinningМомичета дори сега докато пиша ми текат сълзи , този път от радост .Дано всичко да е наред , защото толкова много искам да си го гушна.Пожелавам на всички мами лека бременност и като дойде януари да си гушнем бебоците!
Dega , на мен също около евентуалната дата ме боля корема точно така като че ли ще дойде лелката.А относно зацапването - аз съм със кафеникаво зацапване още от 6 г.с. и не мога да ти кажа, затова не се притеснявай всичко ще е наред.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 8
И пак  забравих да кажа  - термина ми е на 26 януари

Общи условия

Активация на акаунт