Лятото навън дойде,а в коремчето ми ЯНУАРЧЕ си расте!

  • 14 996
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
Здравейте момичета и от мен! И на мен ми се яде повече кисело явно ще е момче   Grinning При мен гаденето е през ден добре че не повръщам. Не съм качила килограми но имам корем който никога не съм имала незнам как не ме питат хората сигурно им е неудобно ако все пак съм напълняла.
Забравих да кажа че темичката е прекасна и добре дошла на новата мама  Hug

# 61
  • Мнения: 307
Здравейте мами. Сега се връщам от доки. Развиваме се добре,  имаме малко, тупкащо сърчице  Laughing. Следващия преглед ще е чак на 19,07,

Иначе още ми е много  Sick. Дано скоро премине.
Добре дошла jungle79.

Целувки на всички тумбачета.

# 62
  • Мнения: 5 468
         ПРИЗИВ
   
    На 29.06.2007г.,от 10часа,ще се проведе протестно шествие,което ще започне от НДК,и ще завърши пред Софииска община.То ще бъде по повод летните отпуски на ДГ,неспазване на работното време,и най-вече недостига на места в тях.
    Протестното шествие е организирано,от недоволни родители,и подкрепено от неправителственни организации.
    Призоваваме всички потърпевши,или солидарни да се включат!
    Нека се преборим за по-доброто бъдеще,и възможности за нашите деца!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201547.new#new

# 63
  • Мнения: 68


Набързо да се похваля:)) ще ставам леля- направо е страхотно!!! На всичкото отгоре братовчедчетата-живот и здраве, ще са може би само с около месец разлика максимум два. Страхотно е просто нямам думи:))





# 64
  • Мнения: 256
Днес ми излязоха резултатите от урината - край на инфекцията!!! Това е добре, дано антибиотика не е навредил на бебо!!!
Добро утро на бг мамите.

# 65
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 429
Добро утро, бременни мами  Hug

New Valia
чудесно е , че си се справила с проблена. Честито. Дано да няма вече никакви проблеми с мама и бебе.

kokonka четито на сестра ти / или брат ти  newsm78 - честито бъдеща лелче. Моята сестричка чака бебе през октомври  Grinning

zaika baika браво за сърчицето.

# 66
Добро утро на всички и благодарим за топлото посрещане! Grinning

Бих искала да попитам нещо: Ще навредя ли на бебо ако ходя на ултразвук през две седмици вместо веднъж в месеца? Бяхме при нашата лекарка на 15.06.2007 г. (петък) и имаме нов час за 16.07.2007 г. чак. А пък заминавам в края на седмицата на почивка и просто не ми е ясно как ще издържа до следващата дата без да виждам бебо!  Sad

Лек ден на всички!

# 67
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Вал, много се радвам, че инфекцията е зад гърба ти Hug

kokonka, честито бъдещо племениче  bouquet

jungle79, не мисля че е проблем, рисковите бременности ги гледат доста често, та явно не вреди.
Не се тревожи, че няма да виждаш известно време бебчо, важно е че ще сте заедно на почивката Wink

# 68
  • Мнения: 851
Добро утро сладурани  Hug
New Valia: Супер!!!  Grinning много се радвам, че вече всичко е наред  Peace Сега се радвай само на спокойствие и много усмивки
коконка: Супер! Честито на лелята  Hug Така е много хубаво, защото братовчедчетата ще си растат заедно  Hug
jungle79: И аз мисля, че не вреди. Просто лекарите казват, че веднъж месечно е достатъчно, за да следят развитието на бебо... А ми се струва, че на нас бремелинките това не ни е достатъчно  Joy
зайка байка: Честито и на теб мила  Hug
Аз преди бях страшен фен на сладкото, т.е. шоколадовото. В началото около 5-6 г.с. не можех да погледна нищо сладко, ядях само таратор и салати. Сега от време на време ми се дояжда сладко и си хапвам по малко, не толкова много като преди. Но не ми се ядят салати, нито таратор, а само плодове... месо също почти не ям...
желая хубав ден на всички

# 69
Здравейте,мами!
Радвам се на хубавите новини! Grinning
Аз при първата бременност нацяло се бях отказала от месото,сега си похапвам понякога.Не знам това за соленото и киселото дали е вярно или не,но при предишната бременност изядох цяло дърво сливи на зелено и имам момченце Joy

# 70
  • Мнения: 31

Кафява мечка много ти благодаря за полезната информация.   bouquet  bouquet  bouquet

Момичета не знам за вас, но аз вече съм сигурна, че до края на бременността ще стана 100 кила.  ooooh!Още съм едва в началото, а имам чуството, че дебелея с дни.   Confused Естествено най-важното е бебто да е добре, но аз никога не съм била толкова пълна и не мога да свикна с килограмите.  Tired

# 71
  • Мнения: 2 642
Да, и аз съм качила 2 кг вече...а съм още в 12 г.с!

Добре че ходя с по-свободни т-шъртки и не ми личи още че не сме казали на никой в офиса...вие как мислите да поднесете новината? на мен ми е доста неудобно...как да кажа...не знам дали да не оставя като си проличи сами да видят...

# 72
  • Мнения: 135
Момичета, аз със храните не съм забелязала някаква зависимост от пола на бъдещото бебе. Обаче друго - при едната си бременност имах силно и непреодолимо желание да се подстригвам, беше ми много приятно да съм с къса коса (при положение, че от години бях и съм с дълга) и родих момче, а при другата - не исках и да чуя за подстригване, исках косата ми да  е колкото се може по-дълга и родих момиче.  Grinning

# 73
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 429
nivear защо се притесняваш да кажеш на работодателите / колегите? Не виждам нещо неприемливо в бременността - така, че смятам да кажа в прав текст , но като мине следващия ми преглед.

# 74
  • Мнения: 367
А мен май ще ме разкрият.Досега бях в отпуска,но от понеделник се връщам на работа и трябва да си пусна изследванията.Тогава колежката трябва да ми вземе кръв и ще види кода на МКБ. TiredНо то и без това съм се превърнала в търкалящо буренце Joy BlushВажното е бебешоците да са добре,а после...ще отслабваме всички общо #Crazy
Zimna prikazka ако е вярно това и аз имам непреодолимо желание да се подстрижа и след изпита ще го направя Heart Eyes,значи ще чакаме момченце hahaha
Целувки на всички тумбита,по-късно пак ще се включа bowuu

Общи условия

Активация на акаунт