Нов живот!

  • 2 384
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Точно това правя в момента, но с мъжа ми.  bowuu  Rolling Eyes

Ще пиша след месец как са нещата. Треската е абсолютна, но..нищо не ме задържа.
Завърших, той има работа там, аз - почти, приятелите ми са далеч, семейството ми така или иначе е на 250км и се виждаме рядко...
Стискайте ми палци.
Чакам ви да се "обадите" оттам, как сте Flutter. Направо ви завиждам благородно на новото начало. Ще бъде много хубаво... със сигурност. Непременно да връхлетиш във форума оттам и да пуснеш тема, как е... с подробности и снимки.
На добър час Peace!!!

# 16
  • Мнения: 483
Точно това правя в момента, но с мъжа ми.  bowuu  Rolling Eyes

Ще пиша след месец как са нещата. Треската е абсолютна, но..нищо не ме задържа.
Завърших, той има работа там, аз - почти, приятелите ми са далеч, семейството ми така или иначе е на 250км и се виждаме рядко...
Стискайте ми палци.



Знаеш ли къде ще живеете, защото аз съм в Сиатъл  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 25 644
Прочети пак.
Ти си семейна.
Имаш ли фантазии подобни - да нямаш семейство?

Пробвала съм да имам такива фантазии. Мъжа го пражалвах, но щом стигна до детето - не!  Naughty
Не се отказвам от него даже и в мислите си.  Laughing

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Бихте ли се гмурнали в един напълно нов живот, в нов град, а може би нова държава?

и да търся пак принца и пак да раждам и пак всичко сначале...ммм... нееееееее. Никога  Naughty

# 19
  • Мнения: 27 524
Да, бих отишла някъде до море. Ахтопол  Flutter
Сценарият ти ми навява асоциации за ЦРУ и нова самоличност  Grinning Така че мога да се измъкна от страната след шумен и скандален съдебен процес  Laughing

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам такива фантазии. Толкова пъти съм рискувала и когато най-после съм щастлива, да хукна пак. Не, мерси.

# 21
  • Мнения: 3 405
Едва ли ... щях да се мъкна с разни пропади по кръчмите и да убивам време,  потенциал и нервни клетки с цигари, трева и алкохол  Sick

и с мен в компанията  Wink и аз, едва ли

# 22
  • Мнения: 765
Преди само това правех - сменях места , държави , идеи , трупах емоции и приятелства . Не ме свърташе и живота ми винаи си беше нов . И сега със семейната си глава пак съм склонна - зимата се бях запътила към Нова Зеландия , но реших че ми е малко скучна държава , след като попрочетох това - онова . Дъщеря ми е мъничка , не е нужно да ходи на училище сега , защо да не прекараме една година в колиба на плажа  Grinning ?
Мисля си за Куба - каква ли работна ръка търсят там ? Мога да съм чудесен пропагандатор  Thinking

# 23
  • Мнения: 599
От такова гмуркане се омъжих за 2 седмици.Не,че е лошо.

# 24
  • Мнения: 1 299
Хммм....събирам си багажа и отивам на морето - ей, това ще направя. Созопол, може и Несебър. Там искам да живея Mr. Green Когато отидох края на октомври в Несебър....после и преди Коледа бях там... - направо и сега събирам багажа и се местя там Wink

# 25
  • Мнения: 6 993
От такова гмуркане се омъжих за 2 седмици.Не,че е лошо.
bowuu
И аз така Joy

# 26
  • Мнения: 620
Аз пък само съм се замисляла.....като ми дойде до гуша от всичко и всички,че бих си взела партакешите и бих отишла в Африка,да бачкам като доброволец към някоя организация за защита на Големите котки и други застрашени видове.
 Sunglasses

# 27
  • Мнения: 2 386
Ню, много мило, благодаря  Blush Heart Eyes...
Ще връхлетя аз... То аз не излизам от форума и ще ме следите изкъсо за всяка промяна  Wink

Маме Е - в Сиатъл събърб, Редмънд или Белвю. Ще ти пиша  Hug


# 28
  • Мнения: 1 299
Аз пък само съм се замисляла.....като ми дойде до гуша от всичко и всички,че бих си взела партакешите и бих отишла в Африка,да бачкам като доброволец към някоя организация за защита на Големите котки и други застрашени видове.
 Sunglasses

Аз така мислех по една програма за доброволци да ходя в Гватемала... ама заради наще, които леко казано не го одобриха, не отиодх...а как искам  Tired

# 29
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Задължително! В друга държава!!

Общи условия

Активация на акаунт