Уф, тези цигари!

  • 3 698
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 790
Аз съм пушачът вкъщи, но съм строго репресирана. Пуша само на терасата, даже не мога да си представя да димя в хола пред телевизора и да тровя въздуха. Терасата ми е супер оборудвана, имам си стол, масичка, цветя....... Само в много люта зима имам право да пафкам под абсорбатора.
Полезно е и за намаляване на цигарите - трябва да избираш между телевизията/компа и цигарата.
Не мога и да си представя да пуша в стаята, в която спим - пълна отврат.
Бъди взискателна и не позволявай да се пуши там където спите.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аз пуша, мъжът ми- не.
Вкъщи пуша само на терасата или в кухнята, ако е много студено навън.
В колата много рядко, на дълъг път и без дете  Simple Smile
Като цяло смятам, че мъжът ми няма проблем с моето пушене. Освен, разбира се, самото пушене  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 098
Терасата ми е супер оборудвана, имам си стол, масичка, цветя.......
Ха,като моята.И аз съм си създала там душевен комфорт. Wink

Има ли ги в България гранулките,които се посипват в пепелника,за да убиват миризмата от фасовете?

# 33
  • Мнения: 80
Ние с мъжа ми и двамата пушим. Естествено навън . Не обичам къщата да ми се удимява и да мирише на фасове. Случвало се е да пушим в кухнята , но рядко. Въпреки това , когато ни дойдат гости пушачи в никакъв случай не ги гоня на терасата да пушат. Това е супер гадно. Била съм на гости , където ни гонеха да пушим навън и повече не повторих.  Naughty

# 34
  • Мнения: 14 654
Сложете един телевизор в кухнята и да си пуши там.
Преди съпругът ми пушеше и си имаше място за пушене- в кухнята под абсорбатора. На гостите също разрешаван да пушат само там

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Казвате, че не обичате къщите ви да миришат и затова пушите на терасата ... но дъха , който издишат пушачите смърди зверски , само те не могат да си го усетят ... въздуха, който издишат през носовете си, докато спят е направо отровен ... представете си как са дробовете ви

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
От момента в който разбрах, че съм бременна наложих вето за пушенето у дома.
Зимата мъжа ми потропваше с яке на блкона ...и отказа цигарите.
Сега аз пуша, потропвах зимата от студ на балкона и пушех по-малко.
Сега до толкова съм свикнала да пуша на открито, че ме дразни дима на цигарата.

# 37
  • Мнения: 253
Казвате, че не обичате къщите ви да миришат и затова пушите на терасата ... но дъха , който издишат пушачите смърди зверски , само те не могат да си го усетят ... въздуха, който издишат през носовете си, докато спят е направо отровен ... представете си как са дробовете ви

 Peace Абсолютно! А как пък мирише ръката с която се държи цигарата, а и устата,веднага след пушене Sick
Не мога да си представя че съм ги павкала тези гадости 15 години! и детето си гушках и целувах смърдяща! Според мен това е неуважение към собственото здраве и тяло на пушача!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 877
Докато пушехме вкъщи, пушехме и двамата => не сме имали проблеми мн. си ни беше добре.

Но след като се родиха децата вече не се пуши в стаите заради тях (това няма общо с факта, че аз не пуша вече).

# 39
  • Мнения: 7
В къщи  аз съм "гадната" пушачка.Пуша само на двора и така ми е добре.Зимата определено се намаляват цигарите  Wink.
А от всичко прочетено до сега ми стана ясно едно-мъжете много трудно се съобразяват с нашите изисквания.Така сигурно се доказват като такива  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 8 999
Казвате, че не обичате къщите ви да миришат и затова пушите на терасата ... но дъха , който издишат пушачите смърди зверски , само те не могат да си го усетят ... въздуха, който издишат през носовете си, докато спят е направо отровен ... представете си как са дробовете ви

Малей, много си строга! Честно казано има хора, които издават много по-неприятни миризми от дъха на пушача - пот, крака, гаден дъх /не от пушене/ - е, какво, да мрат ли? Или да си подбираме предварително партньорите си и с миризливци да не си общуваме. Предпочитам никотиново дихание, отколкото на немити зъби или на запарени крака.  И тоя дъх на пушача - чак пък от една цигара после цяла нощ да бълва пушек и смрад, да не би да се запълва някакъв вътрешен резервоар с одимен въздух, или дробовете, през които минава въздухът,  да издават някакъв мирис.

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз съм пушила 11 години и знам какво е да си зависим ... и тази гадост започнах да я усещам много след като спрях да пуша

# 42
Моят пуши, но в къщи-не! Иначе просто не бих го понесла, не знам как се справяте вие момичета, които сте непушачки, а и дори да сте- да гледате как детето ви кашля и диша тежко #Cussing out Пробвай със стачка- никакво пране повече, ядете само кой каквото намери, по-малко секс...и подобни. Може и да подейства newsm78

# 43
  • Мнения: 95
Трудно ще го откажеш от цигарите, но трябва да го убедиш да пуши навсякъде, но не и там където спите. Аз пуша от време на време, но не понасям цигари в къщи, камо ли в спалнята. Сега е топло, спокойно може да изпуши един фас на терасата.

# 44
  • Мнения: 4 380
И двамата сме пушачи. Мъжът ми спира от време на време, аз пуша по малко, но редовно. В къщи не се пуши- това е ЗАКОН! Има балкон за целта, няма зиме/лете. Приятно е да се пуши на балкона, мисля, че трябва да наблегнеш на предимствата и да го приучиш. Къде с убеждение, къде с ултиматум...само една жена знае как. При мен нямаше 6-5. Казах- точка. Дома ми и мебелите няма да се усмърдяват на тютюн никога. Детето с нищо не е виновно за да бъде пасивен пушач.
Макар самата аз да съм пушач, миризмата на цигари когато не ги пушиш е отвратителна, било то от задимено помещение, било то от усмърдяни мебели или дрехи. Просто е супер гадно. Close Жилище в което се пуши вони перманентно.

Излизайки на балкона, човек излиза и да се поразсее малко от домашната обстановка, да подиша свеж въздух, да погледа пейзажа и хората, да помисли насаме. Това уединение е несравнимо с нищо. Заедно с цигарата, дава нужния релакс в нужния момент и помага за сваляне на стреса. Колкото до цигарка пред телевизора...истина е, че понякога ти се допушва докато гледаш любимо предаване и не искаш да се откъснеш...Аз лично си намерих идеалния вариант. Купих си дистанционни слушалки и слушам телевизора и в кухнята докато мия съдове, и на балкона докато пуша. Grinning

Цитат
Казвате, че не обичате къщите ви да миришат и затова пушите на терасата ... но дъха , който издишат пушачите смърди зверски , само те не могат да си го усетят ... въздуха, който издишат през носовете си, докато спят е направо отровен ... представете си как са дробовете ви

Това е много вярно. Дъхът на човек, който току-що е пушил е ужасен. Ние затова вечно сме с тонове дъвки навсякъде. В къщи, по чанти и джобове, в колата...Донякъде спасява. Дъхът все пак не е перманентно такъв- въпрос на кратко време след пушене.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 22:55 от xenia

Общи условия

Активация на акаунт