Фолклор за отслабване и спорт - 5та част!

  • 13 620
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 063
Мине много те обичам затова Да ти е жива и здрава Hug

Цомбе ША СЪ виждаме или няма да сЪ виждаме Thinking Mr. Green

Марги пусни ми на лични трите си имена и телефон плийз Peace

# 61
  • Мнения: 1 021
Леле, залях си компютъра с айран и цяла седмица не съм влизала, а вие на 4-та страница на нова тема!  ooooh!
Сега отивам да чета!

# 62
  • Мнения: 1 063
 Joy гръмна ли...

# 63
  • Мнения: 1 021
Не само харддиска  Mr. Green. Сега ме бъзикат, че съм пила най скъпия айран на света  Joy

# 64
  • Мнения: 1 021
Минаааа, честит рожден ден на патерица на твоята тийнейджърка!

Нека расте здрава, щастлива и красива! И да слуша майка си, защото има мнооооого какво да научи!

# 65
  • Мнения: 1 063
Не само харддиска  Mr. Green. Сега ме бъзикат, че съм пила най скъпия айран на света  Joy
Верно си е така hahaha

# 66
  • Мнения: 1 021
Ирка, надявам се, че че си прекарваш страхотно на моренцето   Nature Sunny   grinning039  cheers Drunk Wine Glass dance dance dance
И аз като черна станция да кажа ТОЙ НЕ БЕШЕ ЗА ТЕБ
Разликата между теб и него е огромна! НЕ исках да го споделям с теб, защото не познавах отношенията ви отблизо, но той през цялото време гледаше толкова сърдито и лошо, че имах чувството, че всеки момент ще скочи на бой.  А ти от друга страна си толкова лъчезарна и позитивна  no не, това не е била твоята половинка! Наистина, добре, че поне бебе нямате, че и то да страда с такъв баща!  Sad  
Лятото е страхотн сезон! Отпусни се, наслаждавай се, радвай се на живота! Сигурна съм, че на есен като се съберем отново ансамбъл "Колхозничка", ще бъдеш 100 пъти по щстлива, усмихнта и лъчезарна от преди!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 1 063
Марги отново те моля да си дадеш трите имена, но вече на лични на Деската/дано няма нищо против/,за да ти пратя парите с пощ. запис Peace
Чао на всички, хубаво лято с много положителни емоции,ще ми липсвате.....
Дано не се върнем по-рано от предвиденото... Praynig

# 68
  • Мнения: 1 021
Марги отново те моля да си дадеш трите имена, но вече на лични на Деската/дано няма нищо против/,за да ти пратя парите с пощ. запис Peace
Чао на всички, хубаво лято с много положителни емоции,ще ми липсвате.....
Дано не се върнем по-рано от предвиденото... Praynig
Това значи ли, че няма да пишеш цяло лято  Sad

# 69
  • Бг
  • Мнения: 846
Здравейте момичета  Grinning. От доста време Ви чета и решиха да се включа и аз. Аз също ходя на танци, но не в Сф, а в Пв и реших да си сверя часовника с Вас. Молбата ми е някоя от Вас ако може да ми каже от къде мога да си сваля "Самоковското хоро" ще съм Ви много благодарна  Heart Eyes.
Така като съм Ви чела сте големи купонджийки   bouquet  и затова реших да се включа в темата Ви, надявам се не е било много нахално от моя страна  Blush

# 70
  • Мнения: 2 950
Няма проблем за включването! Аз за съжаление незнам от къде можеш да го свалиш, дори незнам какво представлява самоковското хоро  newsm78 Не сме го учили - аз да се оправдая като в училище  Joy

Деска, Ивето няма да пише, защото там няма компютър, но пък нека децата да дишат чист въздух, че много болести изкараха тази зима  Sick

# 71
  • Мнения: 1 021
То като гледам Деске, май само ние двете ще си пишем в темата, докато не започнат танците на есен  Wink
alexa_a  За съжаление и аз не го знам това самоковско хоро, още не сме го учили! newsm78
А вие колко хора знаете? Я дай да сверим часовниците!

# 72
  • Мнения: 634
Добър ден и от мен! bye
Завърнах се Sunglasses
Много хубаво си изкарах- малко плаж, малко  superuu, малко на Калиакра Simple Smile Невероятна красота е там, не мога още да повярвам, че това, което видях там е Черно море...и делфинчета видях Heart Eyes 


Марги, аз за кой месец ги дължа тези 8 лв? newsm78

# 73
  • Мнения: 2 950
Деска, нищо, ще поддържаме темата - то е нормално лятно време всичко свързано с домашна обстановка да забави ход.   tiptoe

Ирка, освежена си - браво на теб!  newsm10

# 74
  • Мнения: 277
Ирка звучи обещаващо Wink  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт