Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 670
В петък, Сопранов  Flutter
Стягай куфара.
Без Барабалекс не си добре дошъл Laughing

Групарка  Grinning

# 76
  • Мнения: 4 371
Чесън, трябва здравната книжка на всяка цена!

Бабината ти Mr. Green

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 303
Имам комшия - дърт рибар, копие външно на Зорба. Сготвил миди с ориз, донесе ми една чиния, натъпках се свински. Жена му ми шие полата, която опропастих със саморъчно преправяне. Жегата се понася по-леко с грижовни съседи.

# 78
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 283
Имам комшия - дърт рибар, копие външно на Зорба. Сготвил миди с ориз, донесе ми една чиния, натъпках се свински. Жена му ми шие полата, която опропастих със саморъчно преправяне. 

Ебаси кефа.  Mr. Green
Искам и аз такива комшии. Вкусни ли бяха мидите.


Споделям, одеве се натъпках зверски и още ми се яде нещо, незнайно какво. Tired

# 79
  • Мнения: 4 572
Имам комшия - дърт рибар, копие външно на Зорба. Сготвил миди с ориз, донесе ми една чиния, натъпках се свински. Жена му ми шие полата, която опропастих със саморъчно преправяне. Жегата се понася по-леко с грижовни съседи.
Ти по подплата ли го посрещна?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 303
Ъъъъ, не по подплата, ама всичко ми е залепнало за мен  Tired

# 81
  • Мнения: 5 467
Споделям, че си смених ника. Онзи ми втръсна и ми тъпее, е с този вече се харесвам Peace.

# 82
  • Мнения: 2 550
Имам комшия - дърт рибар, копие външно на Зорба. Сготвил миди с ориз, донесе ми една чиния, натъпках се свински. Жена му ми шие полата, която опропастих със саморъчно преправяне. Жегата се понася по-леко с грижовни съседи.

доядоха ми се миди, мръсТницо  Crossing Arms
ама няма...за сметка на това опекох една пица...опекох е меко казано, овъглих я  Sick
ама си хапнахме от нея де, то мързела и жегата не прощават

споделих ли, че котето, което "осинових" има бълхи?...е споделям  Sick много ме е гнус, утре ще му взимам някакво течно лекарство

# 83
  • Мнения: 803
Другата седмица ме чака едно събитие (150+ човека), с чиято организация шефовете са ме натоварили...
Много съм притеснена, така или иначе вече имаше няколко малки недоразумения...Дано да не се оакам на откриването... Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 5 576
 Tired Споделям, че се пропих - не мога без мента в тия жеги, 1 бутилка за 3 дни.  Blush

# 85
  • Мнения: 2 550
Другата седмица ме чака едно събитие (150+ човека), с чиято организация шефовете са ме натоварили...
Много съм притеснена, така или иначе вече имаше няколко малки недоразумения...Дано да не се оакам на откриването... Rolling Eyes

какво събитие? аз съм Мара Подробната, все пак

# 86
  • Мнения: 1 533
Споделям, че си смених ника. Онзи ми втръсна и ми тъпее, е с този вече се харесвам Peace.

Вампириана ако е, ще те прави някак по-слабичка и елегантна.

Дафодил, ужасна си, тъкмо изритах детето да ходи да си купува дюнер, гладна била. Не искам никой да яде в мое присъствие, предупредих я дори да не ми се оригва на дюнер. И хоп - миди с ориз #Cussing out

# 87
  • Мнения: 2 550
Tired Споделям, че се пропих - не мога без мента в тия жеги, 1 бутилка за 3 дни.  Blush

спокич, Верги....ментата е слаб алкохол...и бутилка да изпиеш за една вечер, едва ли ще ти проличи много  Wink

# 88
  • Мнения: 5 576
 Tired ами аз попринцип не обичам хора, които пият, а ставам от тях. толкова години се пазех, все още не съм пила никога ракия.  bowuu

# 89
  • Мнения: 803
какво събитие? аз съм Мара Подробната, все пак

Летен Медицински Университет (Банско). Отговарям за хотелското настаняване и последния месец е пълна лудница Crazy

Общи условия

Активация на акаунт