Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 450
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Калино, и в чувал да си, пак няма да изглеждаш като 50 цента на дребно.

# 451
  • Мнения: 2 795
 А така Калин@, моята борба с килограмите остана на заден план от както спрях да се меря на кантар, от 4 години не съм се качвала, не знам колко кг. съм и дори не ми пука, много е хубаво така.

# 452
  • Мнения: 10 014

Гледам да не влизам в красива мама. Още по-зле ми става....Не припарвам и до темата за дрес кода. Там се чувствам като 50 цента на дребно.
Боже....то да беше само дрес кода, сега и на сватбите посегнаха.

# 453
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Боже....то да беше само дрес кода, сега и на сватбите посегнаха.

 Shocked Къде? Давайте линк, де.

# 454
  • Мнения: 4 406
А така Калин@, моята борба с килограмите остана на заден план от както спрях да се меря на кантар, от 4 години не съм се качвала, не знам колко кг. съм и дори не ми пука, много е хубаво така.
завиждам ти. аз сутрин не излизам, ако не се претегля 4 пъти.. Cryот 4 дни съм на диета. днес се боря да омятам 4 кила диня

# 455
  • Мнения: 670
Споделям, че станах в 3. И вече пак ми се пие джинтоник. От жегата ли е?

# 456
  • Варна
  • Мнения: 1 813
Споделям, че станах в 3. И вече пак ми се пие джинтоник. От жегата ли е?

Тцъ. Мисля, че си с ПМС.

# 457
  • Мнения: 172
Кифле, страхотни имена имат децата ти!!!

# 458
  • Мнения: 4 572
За Де Ваня - http://urville.chez-alice.fr/    Това е аналог на Монк, само че в областта на архитектурата. Де Ваня, не е синът ми. http://www.youtube.com/watch?v=AxAR9dnSuQM

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 17:59 от Wolf

# 459
  • Мнения: 670
Споделям, че станах в 3. И вече пак ми се пие джинтоник. От жегата ли е?

Тцъ. Мисля, че си с ПМС.

Тц, ППМС е. Първото "П" е перманентен.

# 460
  • Мнения: 2 795
Кифле, страхотни имена имат децата ти!!!
  Мерси Смядовска и аз си ги харесвам, ако има трето, бая мислене ще падне да го напасна към техните. Непременно ще пусна тема във форума, живот и здраве  Blush

# 461
  • Мнения: 670
А ние като го избирахме, името, не знаехме за Форума  Close

# 462
  • Мнения: 172
И ти си го измислил добре Тоне. Нямам забележки Simple Smile Даже ми беше в списъка, ама скоро го задраскахме.

# 463
  • Мнения: 2 550
Кифле, страхотни имена имат децата ти!!!
  Мерси Смядовска и аз си ги харесвам, ако има трето, бая мислене ще падне да го напасна към техните. Непременно ще пусна тема във форума, живот и здраве  Blush

Може третото да го кръстиш на мен.
Димана, Момчил и Десислава! Ток и жица!


Искам разрешението ви да се самоубия!

# 464
  • Мнения: 4 371
Мара е луда!
Кифле, имам да те черпя бира на другата среща, това е решението, ще хвърля кантара.
Мяу, малко ме е страх от хомеопати(тук чете ли Александър?), друсат някакви неща, дето само те си знаят какви са Crazy
В аптеката си поръчах днес на Боарон някакво за алергия, утре ще си го взема Tired Дано действа.

Общи условия

Активация на акаунт