Купувате ли си и душ гел и /или/ боди лосион към всеки парфюм?

  • 3 445
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 890
Точно това и правя - отивам в парфюмерията, омайвам се от миризми  Crazy избирам си, след което уведомявам "лошите хора" за избора, който съм направила и чакам "изненадааа"... Mr. Green
Удоволствието да го получа като подарък е многократно по-голямо, отколкото да си го купя... Grinning И то не от икономическа гледна точка  Naughty

Подкрепям с две ръце  newsm10 въпреки, че в повечето случай родителите ми ми ги купуват, а това не е баш "изненада", но всичко с времето си  Laughing

# 76
  • Мнения: 534
Ами не,никога не съм си купувала цяла серия наведнъж,
ама и аз незнам защо  Blush

# 77
  • Мнения: 4 380
горките ooooh!,  тези лоши хора да ви лишат от удоволствието отидеш в парфюмерия да се омаеш от миризми и да си избереш сама парфюм  Tired

Точно това и правя - отивам в парфюмерията, омайвам се от миризми  Crazy избирам си, след което уведомявам "лошите хора" за избора, който съм направила и чакам "изненадааа"... Mr. Green
Удоволствието да го получа като подарък е многократно по-голямо, отколкото да си го купя... Grinning И то не от икономическа гледна точка  Naughty

Е то голяма изненада. ooooh! Виждам няколко недостатъка. Лишаваш се от истински подарък с истинска изненада, получаваш парфюма със закъснение- не на момента, а предпочитанията с времето се менят, и в крайна сметка винаги съществува риска хора които не разбират да купят не това което трябва или не от където трябва, лоша концентрация или неподходящи милилитри, да се натъкнат на менте, да надплатят многократно цената му и т.н.
Като така или иначе подаръкът е поръчков, ами да ти дадат парите поне и сама си го купувай. То и без това, това не е подарък. Crossing Arms

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Умая или Омая  ooooh!

# 79
  • Мнения: 2 039
Не винаги!Обичам да имам много и различни,всчкакви видове душ-гелове,сапуни,олиа,млека и кремове Crazy Страст са ми  Heart Eyes Често пъти имам боди лосион без парфюм,но пък имам и доста сетове  Peace

# 80
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не, защото не мога да си го позволя! Tired И без това от един месец съм се побъркала по един парафюм, но не се знае кога ще го имам Confused, даже и го сънувам нощем, но просто финансите....

# 81
# 82
  • София
  • Мнения: 35 950
Не

# 83
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз не.

# 84
  • Мнения: 1 546
Два от парфюмите ми са в комплект с боди лосион и душ-гел.Останалите не са.Но май никога не съм се къпала с душ гела,после да се намажа с лосиона и после да се напръскам с парфюма...или едното или най-много две неща да сложа.

# 85
  • Мнения: 2 427
Не, защото не мога да си го позволя! Tired И без това от един месец съм се побъркала по един парафюм, но не се знае кога ще го имам Confused, даже и го сънувам нощем, но просто финансите....
А кой е парфюма,който те е впечатлил така силно?

# 86
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не, защото не мога да си го позволя! Tired И без това от един месец съм се побъркала по един парафюм, но не се знае кога ще го имам Confused, даже и го сънувам нощем, но просто финансите....
А кой е парфюма,който те е впечатлил така силно?
Омния кристалин на Булгари

# 87
# 88
# 89

Общи условия

Активация на акаунт