За Л-карнитина?

  • 2 197
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Ако си пила по 2 капсули на ден,си си хвърляла парите напразно.Ако бяха по 6-8 капсули ефект щеше да има  bouquet
Дори и горница  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 906
Ако си пила по 2 капсули на ден,си си хвърляла парите напразно.Ако бяха по 6-8 капсули ефект щеше да има  bouquet
Дори и горница  bouquet
Ами вслушах се в съвета на моя познат. Той каза, че за моите килограми това е дозата. Нищо не разбирах, нито пък бях чела тогава и сляпо му се доверих. Съответно страшно много ме разочарова резултата. Още повече ме дразнеше факта, че всички са доволни и е имало ефект, а при мен никакъв.
Сега ти, каква доза би ми препоръчал, каква марка и как точно да го пия?

# 17
  • Мнения: 4 678
Какви са ти килограмите и ръст?

# 18
  • Мнения: 640
А за мен каква трябва да е дозата,Поци Laughing-79кг, 176см

# 19
  • Мнения: 4 678
Ако спортуваш 4-5 грама са добре  bouquet

# 20
  • Мнения: 640
Аз съм тази с  Тае-Бо-то. Ходя на тренировки 3 пъти седмично в 19:30ч.Тези 4-5 г кога да ги вземам(колко преди тренировка и колко преди сън)?Пък на опаковката пише и по 1 капсула(моите са от по 500мг) сутрин на гладно.Да не се предозирам Joy?

# 21
  • Мнения: 4 678
На опаковките пишат глупости.  bouquet
Не може да се предозира с него  bouquet
Ако е горница се изпикава като витаминC  bouquet
Вземай преди тренировка -2 грама и преди сън 2 грама  bouquet

# 22
  • Мнения: 122
A,супер - тъкмо мислех пак да питам и аз за грамажа/дозировката,и видях отговора на нашия спец - Поци  Grinning.
Аз все още малко "страхливо" подхождам - от 2-3 дни сутрин преди кардиото пия по 1грам,не смея по повече,а вечер само 500мг(щото да не би да не мога да заспя - не знам защо съм си втълпила,че може би има влияние Embarassed),но ще взема вече да се престраша и да увелича на 2 х 2гр на ден....
(П.С. Поци,ще пиша дали съм оживяла след като последвам твоя съвет за дозировката Mr. Green Mr. Green Mr. Green Майтапя се,да не се разсърдиш ся! Laughing)

# 23
  • Мнения: 4 678
Жена ми все още е ....жива newsm78 Mr. Green Sick
На нея пробвам всичко, преди да давам съвети Sick
Малко намига и ....ама няма нищо Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз бях 58кг и с малко ограничаване на яденето и 2-3 капсули Л карнитин вечер на гладно (когато се сетя) и без сособена физическа активност (ходя само сутрин пеша до работа~30 мин) свалих до 53кг. Напоследък обаче се изпускам да ям и ми се струва, че започвам да качвам пак.
Искам да питам Поци дали отслабването ми е било от Л карнитина и дали да не започна да пия пак. newsm78 Колко време и колко редовно се пие, колко почивка се прави?

На опаковките пишат глупости.  bouquet

Е, с това не съм много съгласна, без да се обиждаш нали.  Simple Smile Според мен по добре е човек да си прочете внимателно листовката и да не си определя сам дозите. Л карнитина не е лекарство, а добавка, може да не вреди, но все пак аз бих го вземала както пише или ме посъветва лекар.

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 23:55 от дъщерята на Мистрал

# 25
  • Мнения: 4 678
От карнитина е било  bouquet
пие се до 1 месец и се спира за 1 седмица и пак го почваш  bouquet
Може да го пиеш постоянно но трябва да правиш паузи   bouquet
По- добре си вземи някой Фет Бърнъри-ефекта при тях е по-голям и може да се пият и без да тренираш+това те съдържат и малко карнитин  bouquet

# 26
  • Мнения: 6 958
вечер само 500мг(щото да не би да не мога да заспя - не знам защо съм си втълпила,че може би има влияние :oops
Вземай преди тренировка -2 грама и преди сън 2 грама  bouquet

Аз с Карнитин преди лягане други работи ми се правят, но не става дума за сън...  Mr. Green

А за това, че пиеш сутрин 1000 мг. и вечер 500 мг. и аз го пих така около месец преди време и постигнах много добри резултати... но върви и с диетата...  Peace Иначе слушайте Поци той определено ''чува петлите'' най-много от колкото и да било друг в тази област  Wink

# 27
  • Мнения: 4 678
Миранди ,благодаря за комплимента,но според мен по малко от 4-5 грама за нетрениращи и по 7 -8 грама за трениращи е малко  bouquet

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 00:42 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт