Дразнят ли ви звуците, които се издават при ядене?

  • 3 277
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Побърквам се при хрупане на ябълки, моркови, бейк ролс и всякакви подобни .В къщи правя забележка или се махам ,но  не много близки хора едва ги изтрайвам! smile3511

# 16
  • Мнения: 4 371
Хаха, Тони ме подсети, мъжът ми като яде топло и му потича носа, откачам. Подавам му салфетка без да му кажа нищо, на него му е ясно за какво е.

# 17
  • Мнения: 819
Ама сега, като се замисля...как всъщност се яде бейк ролс или ябълка/когато е цяла и необелена/ , без да издадеш звук   newsm78 Или държиш бейк ролса в устата, докато се разтопи и после направо гълташ  Mr. Green Joy
П.п. въпросът ми е сериозен обаче

# 18
  • Мнения: 1 520
Има моменти, когато имам чувството, че улавям всичко, което може да звучи по време на хранене.
И да, дразнят ме.
Лошото е, че и мъжът си често улавям.  Mr. Green

Старая се, когато се храня да съм "тиха", и мисля за това, определено човек може да се научи на тая обноска, стига да има желание. Peace

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 09:47 от SmaRt

# 19
  • Мнения: 2 550
разбира се, че ме дразнят
но най-много ме дразни някой да седне да яде и да диша тежко през носа...при положение, че може да го прави съвсем тактично и през устата

# 20
  • Мнения: 189
Много, особено шумно преглъщане  Twisted Evil
Обаче, когато съм сама, много обичам да дъвча дъвка колкото се може по-шумно Embarassed

# 21
  • Видин
  • Мнения: 168
Дразня се #Cussing out Вчера в една пицария, на съседната маса  двама дядовци пиеха кафе и сърбаха звучно и то един по един.Погледнах ги ,да се усетят ,а то..... единият ми намигна. ooooh!направо  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 819
Дразня се #Cussing out Вчера в една пицария, на съседната маса  двама дядовци пиеха кафе и сърбаха звучно и то един по един.Погледнах ги ,да се усетят ,а то..... единият ми намигна. ooooh!направо  #Cussing out

 hahaha и аз съм си мислила, че като погледнеш някого, ще се сети за какво и най-малкото ще се смути, ама...става точно обратното.Той, за да го прави, значи не мисли/ и не знае/, че не е редно, иначе нямаше да го прави.

# 23
  • Мнения: 8 999
Чак пък да се дразня - не. Не ми е приятно да се люпят семки, всъщност по-неприятен ми е звукът от плюенето на люспите. Също така ми е неприятен звукът от почистване на зъби със съскане /не мога да го обясня добре/ и шумно осмукване на зъбите и венците. Но дори и на тези звуци обръщам внимание единствено, ако ги произвежда член на моето семейство. Ако е някой външен, изобщо не ми пречи - да си мляска и съска колкото му душа иска. Но със сигурност давам ясно да се разбере, че ми е безкрайно неприятно, ако някой е ял чесън, а после иска да ми говори интимно и да ми дъхти в лицето. Ето това не го понасям.

# 24
  • Мнения: 920
Свекърва ми обясняваше на децата, че дядото сърба, защото няма зъбче.

# 25
  • Мнения: 1 080
Дразни ме ,когато се стърже по чинията с цел обиране и последната капка ..

# 26
  • гр.София
  • Мнения: 199
Имам моменти в който страшно се изнервям  ,а в други не ми прави впечатление .

# 27
  • Мнения: 6 039
да, много, ама много ме дразнят тези звуци

# 28
  • Мнения: 843
  Море, мама ме пляскаше в къщи през устата..... до ден днешен си ям ингокнито.

     Дразни ме всичко, което мляска, дъвче или си вади парченцта от зъбите..      но го приемамм от приятели.  Нищо не е съвършено.
    Нека да са до мен.. пък нека си дъвчат.  Звучно.
         
    но до мен.  / Трябва да минат години за да разбереш това, авторът...  извини ме_/     Понакога  хората си отиват и  на останалитеим липсва    мляскането---- примерно .  На мене ми липсва цяла вселена..., ама как да го изплача това сега-  темата е за храненето. 

# 29
  • Мнения: 323
Мляскане и сърбане ме нервят много, също и звуци от непочистен нос, сещате се, нали  Close
Наистина е отвратително,то където и да се обърнеш това се вижда.И май никой не се усеща Sick

Общи условия

Активация на акаунт