Дразнят ли ви звуците, които се издават при ядене?

  • 3 271
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Е па и такава тема вече ще има Wink 
Та мисълта ми е дали ви дразни като чувате звуците при хранене на околните. Аз просто полудявам като чуя мляскане, сърбане, джвакане и други такива, със сигурност и аз издавам звуци като се храня, но винаги много съм се съобразявала, особено сред хора. Затова като се храня, трябва нещо да е включено, я музика, я ТВ, за да не се изнервя. А как е при вас???

# 1
  • Мнения: 442
и аз се дразня. снощи дъщеря ми яде диня. подлудях, докато я свърши  Close   
а сезонът на дините едва започна

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Полудявам, когато някой ми хрупа чипс, солетки, бисквитки на сантиметри от ухото ми. Също ме дразнят и шумоленето на пликчетата.

# 3
  • Мнения: 819
Ужасно много ме дразни, голяма простотия е... Crazy И накрая да завърши със звучно оригване...

# 4
  • Мнения: 57
много ме дразнят. Ужасно мразя някой да яде просташки

# 5
  • Мнения: 27 524
Да, много. Но при малки деца и възрастни хора - не.

# 6
  • Мнения: 7 122
Довечера ще проверя колко хармонични звуци се творят при яденето на диня.
Мразя рупането в кина, градски и друг транспорт.

# 7
  • Мнения: 6 998
Въобще не съм обръщала внимание  Shocked
Или всички около мен са много културни, или не ме дразни...

# 8
  • Мнения: 382
ОТКАЧАМ. Винаги когато някой захрупа с огромно отворена уста ябълка съм готова да го убия.Карам се и на малкия,че хрупа разни неща въпреки,че съм го научила това да е по-възможно най-тихия начин,но аз пак се дразня.А някой,ако ми се размляска на масата направо си му правя забележка без да ми дреме дали ще се обиди.Да се е научил #2gunfire

# 9
  • Мнения: 14 654
Мен ме дразни хрупането на пуканки в кината- отвратителна мода! И гадната миризма от тях.

# 10
  • Мнения: 4 841
Дразни ме само в ПМС.
През останалото време цял стадион да ми "цъка" семки или трийсетина деца да ядат диня - хич няма и да се усетя  Blush

# 11
  • Мнения: 4 371
Мразя мляскане, даже правя забележка ако е някой по - близък.

# 12
  • Мнения: 742
зависи кой млющи и кога... принципно, да.

# 13
  • Мнения: 677
Мляскане и сърбане ме нервят много, също и звуци от непочистен нос, сещате се, нали  Close

# 14
  • Мнения: 6 998
също и звуци от непочистен нос, сещате се, нали  Close[/b]
Aaa, тва и мен ми вкарва нерви...Бившият съквартирант на мъжа ми го правеше, отврат.

# 15
  • Мнения: 22
Побърквам се при хрупане на ябълки, моркови, бейк ролс и всякакви подобни .В къщи правя забележка или се махам ,но  не много близки хора едва ги изтрайвам! smile3511

# 16
  • Мнения: 4 371
Хаха, Тони ме подсети, мъжът ми като яде топло и му потича носа, откачам. Подавам му салфетка без да му кажа нищо, на него му е ясно за какво е.

# 17
  • Мнения: 819
Ама сега, като се замисля...как всъщност се яде бейк ролс или ябълка/когато е цяла и необелена/ , без да издадеш звук   newsm78 Или държиш бейк ролса в устата, докато се разтопи и после направо гълташ  Mr. Green Joy
П.п. въпросът ми е сериозен обаче

# 18
  • Мнения: 1 520
Има моменти, когато имам чувството, че улавям всичко, което може да звучи по време на хранене.
И да, дразнят ме.
Лошото е, че и мъжът си често улавям.  Mr. Green

Старая се, когато се храня да съм "тиха", и мисля за това, определено човек може да се научи на тая обноска, стига да има желание. Peace

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 09:47 от SmaRt

# 19
  • Мнения: 2 550
разбира се, че ме дразнят
но най-много ме дразни някой да седне да яде и да диша тежко през носа...при положение, че може да го прави съвсем тактично и през устата

# 20
  • Мнения: 189
Много, особено шумно преглъщане  Twisted Evil
Обаче, когато съм сама, много обичам да дъвча дъвка колкото се може по-шумно Embarassed

# 21
  • Видин
  • Мнения: 168
Дразня се #Cussing out Вчера в една пицария, на съседната маса  двама дядовци пиеха кафе и сърбаха звучно и то един по един.Погледнах ги ,да се усетят ,а то..... единият ми намигна. ooooh!направо  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 819
Дразня се #Cussing out Вчера в една пицария, на съседната маса  двама дядовци пиеха кафе и сърбаха звучно и то един по един.Погледнах ги ,да се усетят ,а то..... единият ми намигна. ooooh!направо  #Cussing out

 hahaha и аз съм си мислила, че като погледнеш някого, ще се сети за какво и най-малкото ще се смути, ама...става точно обратното.Той, за да го прави, значи не мисли/ и не знае/, че не е редно, иначе нямаше да го прави.

# 23
  • Мнения: 8 999
Чак пък да се дразня - не. Не ми е приятно да се люпят семки, всъщност по-неприятен ми е звукът от плюенето на люспите. Също така ми е неприятен звукът от почистване на зъби със съскане /не мога да го обясня добре/ и шумно осмукване на зъбите и венците. Но дори и на тези звуци обръщам внимание единствено, ако ги произвежда член на моето семейство. Ако е някой външен, изобщо не ми пречи - да си мляска и съска колкото му душа иска. Но със сигурност давам ясно да се разбере, че ми е безкрайно неприятно, ако някой е ял чесън, а после иска да ми говори интимно и да ми дъхти в лицето. Ето това не го понасям.

# 24
  • Мнения: 920
Свекърва ми обясняваше на децата, че дядото сърба, защото няма зъбче.

# 25
  • Мнения: 1 080
Дразни ме ,когато се стърже по чинията с цел обиране и последната капка ..

# 26
  • гр.София
  • Мнения: 199
Имам моменти в който страшно се изнервям  ,а в други не ми прави впечатление .

# 27
  • Мнения: 6 039
да, много, ама много ме дразнят тези звуци

# 28
  • Мнения: 843
  Море, мама ме пляскаше в къщи през устата..... до ден днешен си ям ингокнито.

     Дразни ме всичко, което мляска, дъвче или си вади парченцта от зъбите..      но го приемамм от приятели.  Нищо не е съвършено.
    Нека да са до мен.. пък нека си дъвчат.  Звучно.
         
    но до мен.  / Трябва да минат години за да разбереш това, авторът...  извини ме_/     Понакога  хората си отиват и  на останалитеим липсва    мляскането---- примерно .  На мене ми липсва цяла вселена..., ама как да го изплача това сега-  темата е за храненето. 

# 29
  • Мнения: 323
Мляскане и сърбане ме нервят много, също и звуци от непочистен нос, сещате се, нали  Close
Наистина е отвратително,то където и да се обърнеш това се вижда.И май никой не се усеща Sick

# 30
  • София
  • Мнения: 15 485
О ужас, зет ми се храни отвратително! Сумти, мляска, подсмърча и си протяга врата насам -натам като гъсок за по лесно преглъщане.При цяла тава пържоли, той огризва и осмуква кокалите с такива звуци,че да ти се отяде. Сигурно и аз издавам звуци, щото не са ми останали много зъби, но сама не се усещам. newsm78

# 31
  • Мнения: 936
Дразнят ме ужасно. Погнусих се преди време, когато с мой познат, много интелигентен и образован човек, седнахме заедно да се храним. Имаше бъркане в чинията с ръце, мляскане, говорене с пълна уста - ядеше като невидял.
В момента съм голям цербер за дъщеря ми  - постоянно обяснявам как да се храни и да се държи на масата.

# 32
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не обръщам внимание, напоследък не се връзвам на нищо, освен на коментари за облекло  Mr. Green
Преди две година най-големият ми дразнител - един колега - престана да говори по телефона и да дъвче ябълка.  Sick Честно, обръщаха ми се червата, но след деликатна забележка престана и аз стигнах нирвана

# 33
AUUU TOVA E UGASNO BASTATA NA MOETA BEBA E TAKA KATO VIDI HLJAB NA MASATA I OTHAPVA SUS ZUBI OT ZELIA HLJAB BEZ DA MU PUKA 4E I DRUGI HORA STE JADAT OT NEGO MLJASKA I PREGLUSTA ZVU4NO KATO KOMBINIRA NEPREGLATNATATA HRANA S NJAKOJA NAPITKA A PO KOKTEILITE PULNI 4INIATA DO GORE DANEBI SLU4AINO NJAKOI DA IZJADE POVE4E OT NEGO 4E I SE BLUSKA  :2gunfire:A UG E PROFESOR S DVE VISI

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Чак да ме изнервя, не, но са ми неприятни тези звуци. Виж наистина ме дразни, когато някой дъвче нещо си и говори с мен. Тогава направо избеснявам. Или пък млящи дъвка - ужас. Една девойка така си разгледа и избира от 250 снимки -"мляс, мляс, тая да, мляс тая не" . И това плътно  до ухото ми. Как я изтърпях и аз не знам.

# 35
  • Мнения: 750
Да! Дразнят ме! Особено мляскането! Много! Аз се опитвам да съм максимално тиха, когато се храня. И мисля, че успявам.

# 36
  • Мнения: 1 952
Сърбането, хрупането, мляскането....... Sick
Обаче една приятелка, която вече не виждам толкова често издаваше едни особени звуци, докато се хранеше. Едно тракане, за което тя нямаше вина и за което аз нямам представа от кой орган се произвеждаше.

# 37
  • Мнения: 209
Мляскането ме побърква #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Мнения: 1 808
Изобщо не ме дразни някой да мляска, сумти, пъшка, сърба, хрупа и каквото и да било.
Не ми е приятно от цъкането и сомукването на зъби и венци, за да се отстранят остатъците храна.
Изпитвам ужас някой да не ме оплюе с частица храна, ако евентуално яде и говори, както и се гнуся от ровене по зъбите след хранене с клечки, ножове, нокти или други подръчни материали като хартийка от цигари или нещо друго.
Видът на неподдържани зъби ме разстройва. Меко казано. Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 787
Дразни ме като някой сумти  Close
Гадно ми е някой като е ял нещо примерно със сирене и после не си е почистил зъбите. Навсякъде между зъбите му има остатъци  Sick

# 40
  • София
  • Мнения: 346
Довечера ще проверя колко хармонични звуци се творят при яденето на диня.
Мразя рупането в кина, градски и друг транспорт.
Peace  Аз затова не обичам вече да ходя на кино.

# 41
  • София
  • Мнения: 462
Оххх болна тема ми е това Sad
До състояние на нервна криза ме докарват всеки звук издаван при хранене..
Към родната си майка изпитвам ужасна непоносимост като ми захрупа
чушки и краставици...не че мляска,просто се чува хрупането.
И аз като се храня и аз хрупам,т.е. знам ,че проблемът си е мой,ама какво да направя..
Такава нервност и злоба ме затриса като чуя някой да яде,че напускам стаята обикновено..
Приятелят ми като яде морков или краставица излиза на балкона ама аз и там го чувам  Twisted Evil
За психиатър съм !

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
Дразнят ме, винаги са ме дразнили и сигурно ще продължава да е така. Но забележки правя САМО на детето си - за да се свикне да не го прави по "шумния" начин. За останалите - отлично разбирам и напълно подкрепям написаното от Найка-ефрейторка. Нещо повече - страшно боли, с чувство за вина и срам, когато си правил такава забележка на близък човек, а него вече го няма...И ти се иска да беше тук, и да си хапваше шумно...

# 43
  • София
  • Мнения: 462
. Нещо повече - страшно боли, с чувство за вина и срам, когато си правил такава забележка на близък човек, а него вече го няма...И ти се иска да беше тук, и да си хапваше шумно...

 Много гадно ми става...като знам как зверски съм гледала баба ми и майка ми..
То им присяда на горките.На мен после мъчно ми става ама до следващият път.
Трябва да направя нещо да се контролирам.

# 44
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВЛУДЯВАТ МЕ!!!

# 45
  • Мнения: 819
Сетих се и още нещо, което ме подлудява - тракане и блъскане с лъжичката, когато някой си разбърква кафето...за това май съм най-склонна да направя забележка, не издържам на този шум   Crazy

# 46
  • Мнения: 6 916
Дразнят ме, да. Преди майка ми можеше до лудост да ме докара като почне да яде тиквени семки.
Сега пък за късмет на приятеля ми му има нещо на челюстта и в повечето случаи като дъвче нещо се чува едно изпукване. Доста е неприятно, а и няма как да спре да го прави.

Общи условия

Активация на акаунт