Дразнят ли ви звуците, които се издават при ядене?

  • 3 279
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 495
О ужас, зет ми се храни отвратително! Сумти, мляска, подсмърча и си протяга врата насам -натам като гъсок за по лесно преглъщане.При цяла тава пържоли, той огризва и осмуква кокалите с такива звуци,че да ти се отяде. Сигурно и аз издавам звуци, щото не са ми останали много зъби, но сама не се усещам. newsm78

# 31
  • Мнения: 936
Дразнят ме ужасно. Погнусих се преди време, когато с мой познат, много интелигентен и образован човек, седнахме заедно да се храним. Имаше бъркане в чинията с ръце, мляскане, говорене с пълна уста - ядеше като невидял.
В момента съм голям цербер за дъщеря ми  - постоянно обяснявам как да се храни и да се държи на масата.

# 32
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не обръщам внимание, напоследък не се връзвам на нищо, освен на коментари за облекло  Mr. Green
Преди две година най-големият ми дразнител - един колега - престана да говори по телефона и да дъвче ябълка.  Sick Честно, обръщаха ми се червата, но след деликатна забележка престана и аз стигнах нирвана

# 33
AUUU TOVA E UGASNO BASTATA NA MOETA BEBA E TAKA KATO VIDI HLJAB NA MASATA I OTHAPVA SUS ZUBI OT ZELIA HLJAB BEZ DA MU PUKA 4E I DRUGI HORA STE JADAT OT NEGO MLJASKA I PREGLUSTA ZVU4NO KATO KOMBINIRA NEPREGLATNATATA HRANA S NJAKOJA NAPITKA A PO KOKTEILITE PULNI 4INIATA DO GORE DANEBI SLU4AINO NJAKOI DA IZJADE POVE4E OT NEGO 4E I SE BLUSKA  :2gunfire:A UG E PROFESOR S DVE VISI

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Чак да ме изнервя, не, но са ми неприятни тези звуци. Виж наистина ме дразни, когато някой дъвче нещо си и говори с мен. Тогава направо избеснявам. Или пък млящи дъвка - ужас. Една девойка така си разгледа и избира от 250 снимки -"мляс, мляс, тая да, мляс тая не" . И това плътно  до ухото ми. Как я изтърпях и аз не знам.

# 35
  • Мнения: 750
Да! Дразнят ме! Особено мляскането! Много! Аз се опитвам да съм максимално тиха, когато се храня. И мисля, че успявам.

# 36
  • Мнения: 1 952
Сърбането, хрупането, мляскането....... Sick
Обаче една приятелка, която вече не виждам толкова често издаваше едни особени звуци, докато се хранеше. Едно тракане, за което тя нямаше вина и за което аз нямам представа от кой орган се произвеждаше.

# 37
  • Мнения: 209
Мляскането ме побърква #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Мнения: 1 811
Изобщо не ме дразни някой да мляска, сумти, пъшка, сърба, хрупа и каквото и да било.
Не ми е приятно от цъкането и сомукването на зъби и венци, за да се отстранят остатъците храна.
Изпитвам ужас някой да не ме оплюе с частица храна, ако евентуално яде и говори, както и се гнуся от ровене по зъбите след хранене с клечки, ножове, нокти или други подръчни материали като хартийка от цигари или нещо друго.
Видът на неподдържани зъби ме разстройва. Меко казано. Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 787
Дразни ме като някой сумти  Close
Гадно ми е някой като е ял нещо примерно със сирене и после не си е почистил зъбите. Навсякъде между зъбите му има остатъци  Sick

# 40
  • София
  • Мнения: 347
Довечера ще проверя колко хармонични звуци се творят при яденето на диня.
Мразя рупането в кина, градски и друг транспорт.
Peace  Аз затова не обичам вече да ходя на кино.

# 41
  • София
  • Мнения: 462
Оххх болна тема ми е това Sad
До състояние на нервна криза ме докарват всеки звук издаван при хранене..
Към родната си майка изпитвам ужасна непоносимост като ми захрупа
чушки и краставици...не че мляска,просто се чува хрупането.
И аз като се храня и аз хрупам,т.е. знам ,че проблемът си е мой,ама какво да направя..
Такава нервност и злоба ме затриса като чуя някой да яде,че напускам стаята обикновено..
Приятелят ми като яде морков или краставица излиза на балкона ама аз и там го чувам  Twisted Evil
За психиатър съм !

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
Дразнят ме, винаги са ме дразнили и сигурно ще продължава да е така. Но забележки правя САМО на детето си - за да се свикне да не го прави по "шумния" начин. За останалите - отлично разбирам и напълно подкрепям написаното от Найка-ефрейторка. Нещо повече - страшно боли, с чувство за вина и срам, когато си правил такава забележка на близък човек, а него вече го няма...И ти се иска да беше тук, и да си хапваше шумно...

# 43
  • София
  • Мнения: 462
. Нещо повече - страшно боли, с чувство за вина и срам, когато си правил такава забележка на близък човек, а него вече го няма...И ти се иска да беше тук, и да си хапваше шумно...

 Много гадно ми става...като знам как зверски съм гледала баба ми и майка ми..
То им присяда на горките.На мен после мъчно ми става ама до следващият път.
Трябва да направя нещо да се контролирам.

# 44
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВЛУДЯВАТ МЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт