Октомврийското бебоче рита и не спира и с радост за снимки позира!

  • 13 971
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Как мога да се включа и аз? Embarassed

Още една пловдивчанка!!!  Party

Казвай кога чакаш бебето, знаеш ли какво е, къде ходиш на доктор - и ще те сложи Ивон в списъка.

А пък отделно ще си направим пловдивска среща  Flutter, аз ще съм там от 20-27 юли!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Чакам го на 27.10.2007, още не знам какво е и ходя при Д-р Димитрова във ВМИ. Ще ми бъде второ дете. Баткото е на 10г.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 524
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147670

парола 123456


това е от тази сутрин, специално накарах милото да снима слончето, та надето да има на какво да се хили.
И аз спя с хиляди възглавници, то от последната снимка се вижда - тюленче в леглото  hahaha

joly24 идвай мила, но да знаеш аз по цял ден си скучая в къщи на климатик пред компа.
erisii вече реално си се включила - добре дошла, просто кажи повече за теб и Ивон бързо ще те запише в списъчето, например години, термин, дали чакаш девойка или мъжле, къде ще раждаш и т.н. Ние сме много любопитни и бърбориви, а имаме и албумче с снимки - Приканвам всички нови мами да се включат с някоя снимка, я на тумбака , я своя.
axi теб съм те пропуснала - добре дошла  Hug
misholina споко не са толква вредни тези скенери, то ти повече радияция получаваш по време на полета.
 Карина горкичките, май сега им е най-неудобно, поне на мен така ми изглежда -краката на главата, но мойто мишле поритва ниско долу, та ми е интересно как го прави, ако краката са и на високо.
Nigella   hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha -

# 18
  • Мнения: 157
И аз имам бактерии в урината  Cry Днес ходих да си взема изследванията, но ми казаха, че са ги задържали, защото има бактерии и ще им правят ... как беше думичката  newsm78 "антибиограма"???

# 19
  • Мнения: 249
Здравейте от мен тумбаланки Simple Smile
как сте ?
честита ни нов емичка -супер е   Hug  bouquet
днес си взех последния изпит за първия семестрър,сега ще празнувам Simple Smile Laughing Laughing Laughing
добре дошли   на новите мами и леко бременнеене Simple Smile  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
доста съм изостанала в четенето , но ще си наваксам тези дни
ние  с малката бяхме болни в неделя , тя беше с температура а аз с разстройство и то само за деня, нито бяхме излизали и се раболяхме как става това незнам  Simple Smile
тази седмица ще  си я  гледам и аз малко да си почина Simple Smile
лека вечер от мен Simple Smile

# 20
  • Мнения: 948
misholina споко не са толква вредни тези скенери, то ти повече радияция получаваш по време на полета

И Гугъл тъй каза. Продължавам да си летя  Simple Smile

Честито на отличничките!

# 21
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
не ме плашете с тия скенери аз летя всяка седмица няма как
май за летенето до бг в 8 месец Ще го отложа много ми се иска но ме е страх да не навредя на беб4о
ushco мерси за обяснението
меги малкия е страшен сладур и как я търпи тая джувка на главата си незнам
не си ни най малко дебела нормална си за седмиците си просто си била много слаба преди
а какви сте сладури като спинкате и моето мъни4е псеше така само 4е гушнат малко по нагоре в косата ми как искам да си го нама4кам и нацелувам

# 22
  • Мнения: 214
здравейте, мам4ета
браво за новата теми4ка, направена е перфектно
добре дошли и новите майчета  bouquet
виждам, 4е всички пъшкаме от жегите... Whistling
аз не мога да сколасам да по4истя от ремонта. важното, 4е малко остана - вижда му се края ве4е Laughing
целувки

# 23
  • Мнения: 283

Привет и от мен, момичета!!!  bouquet Страхотна темичка!!! Hug

Момичета, имам един въпрос, ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна!!!  Heart Eyes В момента не работя никъде (така се стекоха нещата), искам да попитам как стоят нещата с майчинството, по принцип се излиза 45 дни преди термина в болничен, но сега? На какво имам право? Какво и колко поема общината/Държавата? Много благодаря предварително!!!  Heart Eyes

# 24
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Bulechka_TS  не мога да ти отоворя мисля 4е трябва да попиташ в НОИ а и тук моми4етата разискваха май4инските може да знаят
моми4ета ЕДНА ГОЛЯМА МОЛБА
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/1368
някой виждал ли е тази кошарка по магазините в софия или варна, на Cangaroo Baby Time и е цвят оранжев с тигър4етата, в нито един сайт онлайн я нямат имат само 4ервената, а аз 4акам мом4енце, моля помогнете ми да я намеря, благодаря ви предварително

# 25
  • Мнения: 18
Айдеее, докато се усети човек и вече нова тема на втора страница намирам!  ooooh!
Ама големи писателки сте! typeuu
Карина, много благодаря за инфото и снимките. Като ги гледам и се пуля на това колко малко място ще имат последните месеци мъниците. Не че нещо ще им стане, но ми се струва много тясно...  Shocked Аз имам подозрения, че моята мънда вече се е завъртяла на поза 7 месеца, защото от известно време я усещам да ме побутва навъртре и надолу. Но може и да греша.  newsm78 Ще разбера със сигурност чак другата седмица когато съм на преглед.
Добре дошли на всички нови мами.   bouquet
meggyv, вашият пух е все такъв сладур, ама и ти не лъжеш. Според мен си имаш съвсем нормален бременен вид. Май и аз си се виждам дебелана, защото на тези килограми не съм била никога и сега ми е много трудно да се възприема нормално, въпреки че всички ме успокояват, че съм си добре. Е, само дето мъжо ми вика толумбичка, но заради тази си дързост си го отнесе... fight gydi   
Ох, с тези бухтички май и аз няма да се размина, ама утре. Мисля да ги направя с пълнозърнесто брашно, вместо с бяло и да ги пържа в зехтин. Но да видим дали няма да ме домързи да си угаждам така само за мен.
Иначе от много свободно време вече се чудя какво да подхвана вкъщи. То не бяха перални, съдомиални - днес всичко беше ползвано, даже досега мих терасата, че през деня в тези жеги не си подавам носа навън. А бяха казали, че нямало да има жеги, ами щяло да бъде една дълга пролет това лято. Безсрамни лъжци.  bash Ама нали и те се пържат сега...  smile3532
viodidi, дано бързо ги изтребиш тези гадини.  #2gunfire
Вие хубаво си говорите за възглавници, но аз едва си понасям чаршафчето, а камо ли нещо друго да ми топли. Но май му намирам лесното - редувам ляво и дясно и така спя. Вече се отказах от по гръб, защото ми тежи и не става за спане. За следобедна почивка си измислям всякакво подпиране и фръцкане на възглавниците. А в тази си поза днес се смях, защото се усетих, че съм като някоя кадъна в харема.  С това шкембе и така полегнала - страшна гледка... smile3535  smile3532
 

# 26
  • Мнения: 617
Здравейте майчета!
Едвам ви изчетох.
Добре дошли на новите мами виждам, че и те са бърборани като всички нас.  Hug Ще си паснем чудесно!
Аз с последни сили сядам да напиша два реда, че от жегата едва дишам. То и преди не я понасях пък сега думи нямам.
Абе девойки да ви попитам вие имате ли картон в ЖК. Щото на мен още не са ми правили и незнам кво е това. Другата седмица съм на консултация и ще питам ама що не са ми направили още незнам. Пък и само веднъж са ми пускали изследвания и то в трети месец, ааа ще се карам явно това не е нормално ми се струва.

# 27
  • Мнения: 22 436

моми4ета да ви кажа, полу4их си поръ4ката от ла редут с бебешките неЩа, малко съм разо4арована, от мойте поръ4ки до сега (за възрастни) съм много доволна, но то бебшката неЩо не е както трябва, ако не сте поръ4али не си заслужава да си давате парите в бг има по хубави неЩа
и


Кога си прави поръчката? Че моята от 11ти още не е пристигнала и мисля утре да ходя да си я търся. Ама нали не съм в София, знам ли ги нашите идиоти тук дали не се бавят повече.

# 28
  • Мнения: 218
Здравейте момичета, страхотна темичка!
Добре дошли на новите мамчета  bouquet
mimi_mimi  и аз нямам картон, доки записва всичко на компютър .
Аз пък спя с едно малко олекотено юрганче което го навивам и го слагам м/у коленете , и си подпирам коремчето, абе моделирам си разни пози с него  newsm46 smile3524
Лека вечер и приятни съниища smile3531

# 29
  • Мнения: 276
Включвам се и аз в новата темичка!  Супер е Ивон  newsm10
Nigella е ти ме съсипа  Joy Joy Joy
представям си какво си изпитала!!!УЖАС
meggyv много си готина!И тумбака е порастнал  preggo точно така - гледай снахата добре! smile3503
Добре дошли на новите мами!Няма да изреждам по имена защото сто процента ще пропусна някой а хич не ми се ще!  bouquet
viodidi това от стерилна урина ли са резултатите? Споко бе човек всичко ще е ок!
Аз пия магнерот заради твърдо коремче.като ме стегне и не мога да се изправя нормално дори и така ме дърпа че ........гадост!ANETT слагам и аз възглавница и като заспя я изритвам на земята та.....ефекта е временен.

Общи условия

Активация на акаунт