Октомврийското бебоче рита и не спира и с радост за снимки позира!

  • 14 001
  • 274
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 27
Наденце, ако е само единия крак, бегай на доктор да те види. Равномерното подуване може да се дължи на много фактори (кръвно, жега, задържане на вода, хормони и т. н. ) обаче знам, че ако се подуе само един крайник тва НЕ може да се дължи на много неща (уникална логика вкарах обаче  smile3555 ) (възможни са травма или тромб или де да знам кво). Ти от известно време те чета да се оплакваш мило, за това я иди да си те види специалист, за да ти е спокойно, а и да се предотврати ако може  newsm78  doctor
Беее снимки, какви снимки искаш-да ме видите по бански и да сънувате кошмари тука до октомври smile3535 ), не си вкарвай таралеж в гащите, моля ти се.... На вас майтап ви се вижда като ви говоря за мойте кила, ама аз съм напълно сериозна- вервайте ми ако бях еврейка родена в германия по времето на 2-рата световна, хитлер щеше да направи от мен сапун за половината си армия....  smile3537 Черния ми хумор тука не е много уместен, ама като изперквам вече   4uu
  Ако искаш да видиш банскиту мойе да ти го пусна на закачалката както си е  Thinking . Шъ видим утре... Айде лека  1countingsheep

# 211
  • Мнения: 207
Сапун за цяла армия. Хахахахахах. Таз наща поли Grinning. Наденце дано се оправиш скоро, че с тия подувания сме като мишелинчета пък и доста си боли. Аз да честитя рождения ден на misholina на патерици, ама от работата не мога да пиша. Но вече съм си вкъщи и ще си пиша колкото си искам Laughing. На тумбачетата дето ще ходят на морето весело изкарване и после снимчици да покажете.
А сега за лекциите на сп. 9 месеца за юли всички се провеждат на ул. Коста Лулчев 13(х.Плиска)
3 юли - Следродилна депресия
5 юли - Скринингови изследвания при новородените
10 юли - Хранене и захранване на кърмачето
17 юли - Раждане във вода
19 юли - Къпане и обличане на бебето
24 юли - Видове контракции
31 юли - Проблеми с очите при новороденото и кърмачето.
Тел. за записвания 02/946 13 69, куверт 2 лв, начален час 9.30.
Дано да ъм била полезна Grinning

# 212
  • Мнения: 276
Добро утро поспалани!След хубаво наспиване моите крачета са почти във първоначалния си вид.polly1234 те и двата бяха надути ама левия в глезена особенно повечко от другия! Но сега след като са си починали са по-добре!Това което ме успокоява е че при тромб има болка и зачервяване а даже и затопляне но аз нямам такива усещания - слава богу!!! А за банскиту ша направим компромисче - покажи го на закачалка.....айде от мен да мине!  joly24къде се губиш бе човек?
 Това за лекцийте е много интересно ако имам възможност за някоя ще гледам да се освободя!
renetat добре дошла при нас!  bouquet

# 213
  • Мнения: 1 572
az 4akam moeto beb4e na 28.10. #Crazy,:bouquet: 1stroller newsm30.4estit praznik na vsi4ki  bouquet
Добре дошла мила! С един термин сме и сме Русенки  Hug Момченце или момиченце чакаш?

# 214
Privet ot men,
Az mam nqkakyv otgovor po tvoq vypros poneje se zanimavam sys s4etovodstvo:)Az mislq 4e sega pak imash pravo na tezi 45dni bolni4en predi rajdaneto,taka 4e ne se pritesnqvai,no mislq 4e 6tom v momenta ne si na rabota zavisi pak otkolko vreme ne rabotish moje bi nqma da imash pravo na mai4instvo 2 godini a 6te bydesh po mai4instvo 1 godina.I drugoto koeto e nqma d amojesh da se vyzpolzvash ot prietiq nov zakon maikata da polu4ava pyrvite devet meseca 90% ot sumata vurhu koqto e bila osigurqvana t.e. v tvoq slu4ai ti 6te vzimash mai4insvto 180lv. tova  e v momenta razmera na minimalnata zaplata,ako min. zaplata se vdigne syotvetno i mai4instvoto 6te se vdigne:)
Nadqvam se da sym ti bila pone malko polezna.................

# 215
  • Мнения: 283
Хей, мами сладурани!!! Hug  bouquet  bouquet
Може ли вече да ме "оцветите" и мен в синичко и да добавите още една бройка към момченцата и бъдещите свекита? newsm78

# 216
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
здравейте мам4ета
да ви кажа на women secret има невероятни бански за бременни направо ми останах о4ите, само 4е тук където живея аз няма ни един 4е Ще ходя другата седмица до валенсия а и нали по4ват намаленията 4е нямам търпение
аз пак се развихрих по магазините н4е в един от бебешките имаше голяма разпродажба, та ка4их малко сним4ици (имаме си ве4е и маратонки  Joy), за сега е това като полу4а другата седмица неЩата от бг и холандия Ще има оЩе снимки
пускам ви и една моя снимка в деня в който нау4их 4е съм бременна
аз може да се каже 4е освен леглото и фундата за коли4ката (така и не се нау4ин как е на български) съм готова с вси4ки покупки
ако живот и здраве най накрая ми намерят заместник след две седмици отивам за 15 дни на малко по хладно в холандия поне Ще съм с мъжо и после пак тук на жегите
не ме пускат да си пътувам до бг в 8 месец а така искам да се прибера поне за малко< :cry

# 217
  • Мнения: 1 593
аз пак се развихрих по магазините н4е в един от бебешките имаше голяма разпродажба, та ка4их малко сним4ици

И ние това правихме вчера, този път вместо ританки купувахме дизайнерски дрешки от бебешките им линии (trussardi, ferre). Толкова са сладки, че не можах да се сдържа!!! Качила съм снимчици и аз.

Anet, много сладки покупки  Heart Eyes, буйките са голяма гъзария  Mr. Green

Булечка, Ивонка май замина на море и няма кой да оправи първа страничка. Сигурно като се върне... или най-късно в новата тема.

Наде, радвам се да чуя, че оттока е спаднал, ядеш ли сол много? При мене се случва като хапна повече солено, но не се подувам кой знае колко де. АААА, и Честити СТО дни докрая!!!!!  Hug

# 218
  • Мнения: 276
Здравейте мамчета!Bulechka_TS честит пишльо!добре дошла в отбора на свекитата  Mr. Green
silverarrow много обичам соленичко  Rolling Eyes а пък и малко вода си пийвам и незнам що се получи така ама се ошашках! А бабките им дай да констатират - еййййй ми ти имаш албумин!!! Много успокоително!!! Жестоки дрешки за пишльо си взела!Направо са маняшки!!! newsm10
ANETT много си готина!и ти много сладурски нещица си взела за дребич!
ДААА и за мен започва обратното броене!!! Лелееее нямам търпение и в същото време ме е страх!
Добре че го има форумчето!Много по-леко и бързо мина времето!Друго си е със сродни душици да споделяш за всичко за което могат само те да те разберат!  love001

# 219
  • Мнения: 1 305
Здравейте мамчета  Hug
Аз 2-3 дена съм доста заета с ремонта и не можех да намеря време да ви посетя, но сега съм тук Grinning няма отърване от мен  Joy
Искам да честитя рождения ден и имения ден на misholina и МАМА МИА всичко най най хубаво и естествено най хубавкото и здраво бебче на есен    bouquet
Да си кажа тези дни моя кантар вече показа +1 кило за 2-3  дена и станаха общо +9 досега но тумбака ми е издут се едно ще се пръсне.
Вие гледам голяма работа сте тук магийки е имало и даже за моята вода за което много благодаря  Hug , а относно това че сме бременни да си кажа честно толкова съм разсеяна и аз понякога ми казва някой нещо и след 3 мин вече не помня  ooooh! голм срам.
Момичета относно домашните любимци много време ви чета и не казвам моето мнение, но мисля и аз да си го кажа. Аз имах малко кученце болонка много сладка казваше се ЛИН много я обичах, майка и вуйчо ми я купиха когато бях на 9г. растях с нея и дойде един момент вече бях на 17-18 ходех с мъжа ми и много много не се задържах у нас, но като си бях у нас  и я  галих веднага се изприщвах и ме караха на лекар за инжекции. След време вече заживяхме заедно с мъжа ми и стана така, че аз спрях да се изприщвам. Отидох на алерголог и ми направиха тест лекаря ми каза, че когато съм била в пубертета организма ми е получил реакция и съм получила алергия от кучета и да се пазя вече много защото с тая алергия шега не бива доста ми е развита и да забравя за кучета аз останах шашната  Shocked. И до там аз вече се вардих но стана така, че след 2г. ми направиха 2 малки операции и след операции ми се появи постоянна температура след сума ти изследвания се оказа, че имам токсоплазмоза и отслабнал имунитет. Токсоплазмозата организма ми е реагирал от алергията (а уж се вардих) и отделно ако от нещо друго ми е спомогнало и с отслабналия имунитет ми се появи близо 2г. ходене по мъките и постоянно с температура 37.2-37.4. Сега всичко е наред и се моля вече такова нещо да не става  Praynig и на никой не го пожелавам, но знайте аз котки не харесвам но кучета много харесвам но вече си имам едно наум и да си призная аз лично след време мишко ако иска дом любимец бих взела ама и аз незнам какво може би някое по безвредно.
Пак искам да си кажа не упреквам никой ама никой затова, че имате кучета котета и ги обичате и аз си обичах кучето но понякога една такава обич довежда до по лош край. Затова моля ви пазете се внимавайте и дано никога не разберете какво ми е било  Praynig
Айде аз прекалих май доста с писането надявам се да не съм ви досадила и да ме разберете правилно Целувки на тумбачетата и да ги пазите  Hug

# 220
  • Мнения: 617
Момичета гласувайте за идеята и днес http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=981&v=1&s=7
Стрелички сори за спама ама няква машина за понички настига нашето момиче.

# 221
  • Мнения: 45
Zdraveite na vsi4ki mili mai4eta. Men mnogo vreme me nqma6e, nopak ve4e sam semeina na 02.06 be6e svatbata vsi4ko mina super, posle medena sedmica v Garciq i nakraq za kapak darjaven izpit, no za stastie uspe6no vzet. Sega sme v malak remont, no az po4ti s nisto ne pomagam. Razbrahme 4e ste si imame bebka, ta moje da me ocvetite v rozovo, ste rajdam v tina kirkova, no se dvuumq pri koi lekar, mai ste e pri nedqlkov, no neznam s sigurnost. Az ina4e sam zodiq vezni na 28.09 i s bebka jivi zdravi ste sme edna zodiq. Priqtna po4ivka na vsi4ki morski tumba4eta. Grinning

# 222
  • Мнения: 1 305
Ей къде сте цял ден  Rolling Eyes
Да не ви отегчих аз с последното ми писание та така изчезнахте  Thinking
Днес се рових из отчетни където вече си имат бебчета и открих при майските майчета една много интересна страничка http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=54046906 на нас май ще ни е от полза които иска да хвърли един поглед. А ако искате може и на първа страница да я сложим на следващата тема има доста интересни неща според мен.
delana ЧЕСТИТО  много семейно щастие ти пожелавам   bouquet  и браво за държавния изпит

# 223
  • Мнения: 157
Ударили сте го на почивка събота и неделя... Ами, ака е - едни заминаха на море, други са се юрнали по магазините...

Наде, и на мен ми се подуват краката - от преумора е, ама за всеки случай се опитай да намалиш соленото!

мими-мими, аз гласувах и днес, не знаех, че може всеки ден да се гласува, ама ще я подкрепя жената. Знам  какво значи да искаш да имаш дете  Hug

delana , честито!   bouquet Може би ще видим снимки от сватбата???

Хайде стига толкова, че ми е размекнат мозъка и съм скучна  Confused

# 224
  • Мнения: 1 593
От 1 час се нося на крилете на щастието  Joy 
Намерих ГОЛЕМИ СЛАДКИ ВИНЕНО ЧЕРВЕНИ ЧЕРЕШКИ за 3 долара килограма (иначе са по 10 долара) и купих 4 килограма - направо ще се пръсна от кеффффффф!!!  newsm55

Общи условия

Активация на акаунт