Отговори
# 105
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Krasi_Vasi

Дейлонга е за деца над  6 месеца. Миналата година купувах и затова знам. Иначе ние сега се мажем с "Клоран". Чудя се за морцето какво мазило да взема. Хем искам да е с по-висок фактор, хем повече милилитри, пък да не е много скъпо  Thinking

# 106
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Като сме на лятни теми, чакайте аз да питам - мажете ли с нещо дечковците си за защита от слънцето? И ако мажете с какво? Че на мен в момента това ми е болния въпрос. Иначе днес бяхме при д-р Марчева и тя ми препоръча Daylong kids, но чета че е за деца над 1 г.  newsm78
задължитено! Naughty Мустела и Клоран - спец.за бебета, висок фактор, хипоалергични

ivanahна мен Фантазията ми е мн.удобна, а топла ли е водата? и колко е входа, шезлонга и там каквото още се плаща?

# 107
  • Мнения: 983
Mitbul, входа беше 4 лева, включва всичко-шезлонг, чадър...Водата е с нормална температура...нито топла, нито студена...Приятна е в това горещо време  Mr. Green
Krasi_vasi, относно плажните млека, аз мажа бебчо с Нивеа, понася му добре  Peace

# 108
  • Мнения: 1 354
Здравейте  bouquet

Еврика се намира в началото на Раковска.
Като влизаш от Димитровград към Хасково минаваш покрай един мебелен магазин малко по-надолу от левия край е кафенето.
Не,че нещо,ама за първи път чувам,че някой не го знае това кафе.Не се обиждай,просто ми прозвуча странно. Crazy Peace

За съжаление няма никакви условия за деца,а и е точно покрай пътя.
Преди години много мотористи се събираха,сега вече по-малко.
Но аз много си го харесвам.
Там срещнах и голямата си любов-сегашния се приятел.Вече почти 2 години сме заедно... newsm04
Ух....взех да се отнасям.
Айде чао за сега.Желая лек ден на всички,а аз отивам да вдигна малко краката,че ме болят ужасно. Crazy

Чаооооооооооооооооо newsm51

# 109
  • Мнения: 1 190
Оо Веси браво за работата, и аз в първия момент не се досетих кое е кафето, но като обясни вече ми е ясно. Кажи, ако решим да дойдем до там как да те познаем Grinning

Аз ползвам за Вили слънцезащитен Дейлонг Кидс вече второ лято и съм много доволна, обаче 100 мл. е 21лв Money /беше 17лв. миналото лято Rolling Eyes/, но няма начин ...

 Hug

# 110
  • Мнения: 2 331
здравейте!аз също не го знам това кафе"Еврика".
ние се мажем с "Нивеа" и на нас също ни понася добре.и финансово също.

# 111
  • Мнения: 115
      Здравейте!  Hug
      Веси, чудесно е, че си намерила работа! Наблизо си ни - ще те посетим! Peace
     
      За слънцезащитен крем - аз все още се двуумя между Daylong и Avene.

      Момичета, днес бяхме в дворчето на "Двете кукли". Хареса ни! Децата се наиграха на воля, а мама си изпи кафето спокойно Mr. Green  Даже ни дадоха кофички и лопатки от заведението, защото не си носехме нашите.

      Лека и прохладна вечер!
 

# 112
  • Мнения: 239
Веси, супер че всичко ти се е наредило Grinning. Само да знаете, че в Европа ако ползвате сауна(5лв.), то ползвате и басейна, влиза в услугата, времето е неограничено. Нашият татко май от Фантазия хвана един херпес, аз детето в обществен басейн не бих си го потопила.

# 113
  • France
  • Мнения: 726
В предишната ни тема написах, че в х-л Европа пакет, който включва сауна и басейн (външен), струва 150лв. Ако ползваш сауната, ползваш басейн, но вътрешен. Там е най-чисто. Миналото лято, Елена хвана конюктивит в Лебеда.

# 114
  • хасково
  • Мнения: 107
Привет от нас.

Дворчето на "Двете кукли " е чудесно , обаче сега през лятото няма торти и нещо за хапване (пици , принцеси), освен солети , пуканки и не знам се още какво, защото хладилната витрина била на слънце и не можели да оставят там нищо. А тортата я поръчахме там- те единствени работят в неделя, та няма да се чудя къде да я съхранявам от събота тази голяма торта.  Иначе наистина е чистичко, има детски кът с пързалка . Клоун , който забавлява децата струва 50 лв.  Като вариант май единствено остава "Пещерата" ,пък ни е близко и по-удобно.

Много обичам водата , но нито бих завела детето , нито аз бих се потопила в басейн ,колкото й да е чист. Имам лоши спомени още от студентските години , когато един семестър трябваше да ходим на плуване и то през зимата.

Краси, вече купих плажно мляко на "Бюбхен" фактор 50+ от "Живакови" -около 22-23 лв. е някъде. Но не мисля да излагам детето на слънце. Просто за по-сигурна защита.
Чао , че стана много дълго.

# 115
  • Мнения: 1 190
Да, в "Двете кукли" е хубаво, най-вече за майките да си пийнат кафенце спокойно, иначе пясъкът е мръсен и прашен като навсякъде, но определено ми харесва де.

В "Пещерата" е приятно, а и има голям избор на ястия, само дето детския кът е малко импровизиран и не е подходящ за по-малки деца.

И аз започнах да се чудя къде да отпразнуваме нашият РД, че наближава ooooh!

 Hug

# 116
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Munka1,

добре, че сподели за плажното мляко, че на нас същото ни го предложиха за 26 лв. в бебешкия магазин  Thinking

Toni4ka,

не е толкова лош детският кът в "Пещерата". Вики много се забавлява на двете колички, а и плюс това там където е пързалката е застлано с балатум.
Между другото много добри отзиви чувам за новата пицария до "Дружба".

Това е от мен.


# 117
  • Хасково
  • Мнения: 726
Munka1,
добре, че сподели за плажното мляко, че на нас същото ни го предложиха за 26 лв. в бебешкия магазин  Thinking
и в Гален, и в Живакова козметиката е на по-прилични цени в сравнение с някои магазини. Вчера взех Бюбхен 25 фактор за 16 лв за батко- ще ходи на море ствсем изненадващо. Баба и дядо намерили някакви бунгала на Ахтопол и в понеделник тръгват...много приятна изненада, защото дори не бяха споменавали.  Grinning

# 118
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Tony_nm,

ако са едни такива евтинки, дето ги държал някакъв софиянец, то искам да ти кажа, че не са супер лукс, но моите родители са много доволни. Утре се връщат за поредна година от там.

# 119
  • Хасково
  • Мнения: 726
идея си нямам какви са бунгалата, ама са им ги похвалили, евтинки са, но и баба е без работа...дано само са здрави и си изкарат добре, че то ако не беше Панчо едва ли щяха да отидат.

Общи условия

Активация на акаунт