Отговори
# 90
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Тази църва е от другият край на моста т.е . срещу "Св. Богородица" /пада се точно до бензиностанция "Петрол"/.

# 91
  • Мнения: 85
Здравейте на всички,искам да отида на солариум (страшно съм бяла),къде има ,колко струва на минута?

# 92
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Росица 77,

аз не бих те посъветвала да ходиш на солариум. Има много изписано по въпроса. Прочети, информирай се и тогава реши  Peace

# 93
  • Мнения: 319
rosica_77, защо не идеш на басейн или нещо от сорта по-полезно е за кожата със сигурност. Ако те е страх да не изгориш ходи рано сутрин или по-късно следобед. Аз така правя когато сме на морето.  Sunglasses

# 94
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Здравейте на всички,искам да отида на солариум (страшно съм бяла),къде има ,колко струва на минута?
ако толкова държиш, хубав солариум има в търговски комплекс Градски хали - това е от западната страна на "21 век"- входа откъм паркинга, на 2ет. собствениците са лекари и имат мн.добро оборудване. всъщност най-доброто в града.

# 95
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Здравейте, хасковски мами и дечица! Как сте днес? Надявам се да сте ОК и добре да се забавлявате днес!

Благодаря за светкавичната реакция относно заведенията, за които се чудим, но още не сме решили.
Мопси, преди 3-4 дни купихме стол за кола "МОНИ" от магазин "ПЕПИ" (до ЗАРЯ). Много е удобен - три нива на облегалката, мек борд отпред, регулиране на каишките, още една мека седалчица в/у голямата( може да се маха по желание), тапицерията се сваля цялата и може да се пере, закрепя се и с двата колана на задната седалка. Много е удобен няма да съжаляваш , а и цената е прилична- 84 лв. Тези в "Кауфланд" са по-евтини , но единия няма каишки.

munka1, вчера минах покрай едно дворче, което като за начало изглежда много чисто и приятно за празнуване на РД, ако все още не сте решили къде, разбира се. Това е на гърба на сладкарница Двете кукли, зад аптеката, която е срещу театъра. Нашето столче за кола е същото, с което и вие сте се сдобили, изключително комфортно, Марти си се вози с удоволствие в него и на къси и на дълги разстояния!

tony_nm, много жалко за дискомфорта на Диди по време на пътуването ви! Може би трябва по-често да я возите на къси разстояния за да свикне, пък после, докъдето и да е?! За кръщенето на Марти, в Бачковския манастир, ни взеха 30лв + 7лв за фотоапарат, а за снимането с камера искаха още 25лв!!! Иначе, кръщенето беше около 40мин, което горе-долу се издържа.

Лорън, много неприятно недоразумение с г-жа управителката на сладкарницата! Дано скоро си намериш нещо друго подходящо като вариант за лятото!

Лек и спокоен ден на всички!

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 13:14 от stefaniika

# 96
  • Мнения: 928
 Росица 77 - аз също мисля, че е подобре да се започне с басей в раниите часове
отколкото солариум

Лорън наистина е голям проблем с документите за работа ако нямаш 18г
знам го от една моя колежка .Дъщеря и мин година също я мотаха

# 97
  • хасково
  • Мнения: 107
Stefaniika, благодаря ще отида да проверя. Не знаех , че вече работи. Трябва ми да има детски кът, защото ще празнуваме с приятелки и колежки и техните деца. А в неделя събираме родата.

Росица, не мисля , че солариум е добра идея. Моя приятелка получи някаква кожна алергия, но не знам със сигурност къде е ходила. Това беше преди 2 год.

# 98
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Munka1,

А за "Пещерата" помисли ли? Вики винаги много се забавлява като идем там  Peace

# 99
  • Мнения: 1 354
Здравейте.
Отново започнах работа на "Еврика" карам само първи смени,това беше и единственото ми условие.Доволна съм.Преди 2 години работих там цяло лято. Mr. Green

Роси,аз смятам,че идеята за солариум е добра.
Ходя често и съм много доволна.По-добре е от вариянта басейн,защото нашите басейни в града са ужасно мизерни.Винаги след басейн съм с гъбички,наслушала съм се на крясъци и нагледала на цигани и цигании.Всичките ни басейни са така.Изключвам хотел Европа,там не съм била незнам.
Ако искаш инфо мога да ти дам координатите на Тони.0,50 ст. е на минута.Подържа перфектна хигиена,ще ти обясни с колко да започнеш как да вървиш и т.н.
Намира се ...ух незнам точно как да ти го обясня..срещу малкия Килер,в тази сграда на 2 етаж.
Мога да ти дам телефон да си запазиш час,ако искаш,че е голяма лудница при нея. Peace

munka1,stefaniika дворчето,което сте видели пак е към "Двете кукли".Щях да съм там зад бара.Всъщност не ме е яд чак толкова,защото заплатата е 200лв.,а сега ще взимам доста повече.Там е готино.Не ми хареса само,че където е площадката-"детски кът" е изцяло на слънце без грам сянка.Горките дечица. ConfusedИначе и клоун си имаха(попаднах на рд,като ходих там за работа),незнам нает от родители или от сладкарницата.Забавляваше хлапетата,правеше им номера,смяха се много.Много беше готино като чувах звънтящ детски смях.Мога да ви дам телефона на шефката за инфо,или пък най-добре на място. Crazy

Малиии голямо кречетало съм станала. Rolling Eyes

Лека вечер на всички.  bouquet

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 20:50 от Лорън

# 100
  • Хасково
  • Мнения: 726
Лорън добре е че си намерила работа. хубаво лято ти желая.

# 101
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Лорън къде е това "Еврика"  newsm78
а за клоуните - майките ги наемат, не вярвам да е инициатива на заведението - ако някой иска програма за детско парти, имам координати, да се обажда. клоуните всъщност са от кукления театър - Янко Митев и Силвия Предова, мн.са готини. знаете ли, че в театъра има детска стая по време на спектаклите. синът ми  обожава да ходи там, Силвия ги занимава!
чудя се и аз на кой басейн да заведа децата, особено бебето, имате ли някакви впечатлания? къде е най-чисто?

# 102
  • Мнения: 983
Mitbul, аз водих бебчо на Фантазия, но без да го къпя, само крачетата му топнах няколко пъти във водата...Оставих го под една дебела сянка и той си дремна хубаво. Водата беше чиста, поне аз бях очарована  newsm10 На Фантазия проблем за мен е, че сянката от дърветата е кът. Към 2 часа вече дори липсва такава...но ние тогава си трагваме...

# 103
  • Мнения: 319
Като сме на лятни теми, чакайте аз да питам - мажете ли с нещо дечковците си за защита от слънцето? И ако мажете с какво? Че на мен в момента това ми е болния въпрос. Иначе днес бяхме при д-р Марчева и тя ми препоръча Daylong kids, но чета че е за деца над 1 г.  newsm78

# 104
  • Хасково
  • Мнения: 726
krasi_vasi не съм мазала нито едно от децата докато бяха бебета, сега също в града не мажа. Бебето не е добре изобщо да се излага на слънце, твоето е в количка, просто го пази. А ако много държиш да мажеш Мустела, Клоран, Нивея, Бюбхен, Чико имат бебешки слънцезащитни продукти.

Общи условия

Активация на акаунт