Второ лято вече посреща НОЕМВРИЙСКОТО човече!

  • 14 556
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11 818
Мече, честита годишнина!! Да си все така обичана жена и майка!
Велинград е много приятно местенце, сещам се за кое хотелче говориш и леглата!  Peace Ще отскочим и ние сигурно скоро за един уикенд до там.

Благодаря за поздравите.  Hug Днес е св. Юлия и аз не го чувствам празник на Юлиана, но пак празнуваме (има и на 21 декември).

Симка, искрено ти съчувствам, дано вече поотмине шарката и всичко да си е по старому.

# 241
  • София
  • Мнения: 44 122
а на 21 декември какво е???
иначе днес празнуват Юлия, Юлиян, Юлиянa ти заради "я"-"а" разликата???

# 242
  • Мнения: 1 541
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЮЛИАНА НА СИСИ!!! Пък на 21.12 пак ще честитим......важното е поводи за радост да има  Wink Хотелът във Велинград е Велина, ако говорим за един и същ. Това е страхотно местенце, направено и поддържано с много вкус и желание. Та ако става въпрос за него не ви препоръчвам да ходите близките почивни дни, защото сега ресторанта е в ремонт и менюто е доста съкратено и постно, за разлика от изкушения, които имат по принцип. Иначе всичко друго си е идеално....даже след ремонта е още по- като в приказките  Grinning

Благодаря на всички за пожеланията  Heart Eyes  bouquet  А само като си помисля, че няма да мога да ям торта довечера, че съм на диета от днес, тъй като съм се наляла пак като бидонче  #Cussing out Много е трудно да диетстваш по прозници  Crossing Arms

Вивита, може там да им слагате на децата, но тук за жалост ваксината не е одобрена (Щатската) и не се ваксинират с гадното схващане, че по- добре било да се изкара варицелата и да ти се "махне от главата"  #2gunfire А колко по- добре е да не се разболяваш от нея, да не рискуваш с всички възможни и лесни усложнения, които има и да не ти остава завинаги вируса на херпес- зостер спящ в основата на гръбначния стълб, чакащ и най- малката настинка, която може да го събуди.....А това че не повтаряла направо умирам като го чуя.....повтаря и още как....след време ако имунинетът ти е не достатъчен си те повтаря както мен самата ме повтори и само чуваш "ами то по принцип не повтаря, ама във вашия случай......"

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
Благодаря за честитките Simple Smile
Мече, Да сте здрави и много щастливи.  bouquet
Ние имахме проблеми  с полиции, БОП покрай мрежата на двер ми и ни взеха компютъра и разно други проблеми, абе гадост е да ти влезе полиция за претърсване вкъщи, още пове4е , без да имаш вина. Сега си пиша разни жалби и т.н. Практиката показва, че май човек страда най - много от роднини Sad за съжаление.
Иначе бяхме на планина за 3-4 дни. Беше студено, но Росен се чувстваше прекрасно - яде и спи Shocked + тати да го носи - царче.
Ходим на ясла. станал е доста буен, но естествено само вкъщи Mr. Green
Аз ходя на работа ве4е почти месец и се опитвам да вляза в час - 2 години откъсване са си много време, но няма начин - все едно сега започвам практиката си
Хубава ве4ер на всички  bouquet

# 244
  • Мнения: 152
Здравейте.
Кити за сега е по-добре. Само тази кашлица не минава и толкова. Вече не знам какво да и давам. Аз днес съм на работа. Кити я гледа моята баба.
Симка, стискам палци скоро да мине този ужас.
Мече, честита годишнина. А колко години правите всъщност?
На всички празнуващи честито.

# 245
  • Мнения: 11 818
bubu_to, не е заради я-то, не знам, може би още не съм го почувствала, разбира се празнувахме миналата година, даже голямо парти стана, и днес ще празнуваме.  На 21-ви декември е Св. Юлияния, а на 4 март е Св. Павел и сестра му Юлиана. Но 16 юли е най-популярния празник и май тогава ще се празнува, нищо, че е св. Юлия.
Мече, точно "Велина", благодаря за инфото, значи ще става още по-приятно! Иначе ще е интересно да продължиш разказа си за  bombs, как се чувстваш сега и въобще всичко..  Hug

# 246
  • Мнения: 9 903
моля ви се, вие говорите явно за друга "Велина", понеже тази над Клептуза съм й сърбала попарата преди 6 години като беше що-годе прилична, и преди 2 години, като ни заля дъждът и спря водата и ходихме да си гребем вода за тоалетните от открития басейн  newsm78 и всъщност само млякото с боровинки ме впечатли в менюто. Или там има някакви недостъпни апартаменти, които не съм видяла?

симка, кажи на Роси да си мисли за хубави работи, например за Деян, и ще й минат пъпките  Wink

анеле - направо се притесних за тебе. В кюто те няма, а телефонът ти невалиден.....

# 247
  • Мнения: 1 541
моля ви се, вие говорите явно за друга "Велина".....

 Shocked Изумена съм от това, което казваш наистина! Може би собствениците са сменени, защото ние ходим на Велина от около година и освен супер обстановката (вече всичко е супер луксозно, ново и ремонтирано в пастелно кафяво- бежево, венге и тн.-ремонта продължава да тече и сега, апартамента е със същия широкоекранен плазмен ТВ като нашия, леглата са просто приказка- след като хората по тях се сещат за хотела, а хавлиите са по 5 см. дебели и пухкави  Wink , хигиената е перфектна навсякъде (всеки ден се сменят всички кърпи и хавлии, а бельото през ден), персоналът е супер любезен и внимателен, изобщо това е хотелът, от който съм най- доволна, а ние ходим по доста хотели  Thinking В Двореца не може да се сравни с там дори, освен че Двореца има спа център, а Велина е бедничка от към процедури, а и центъра им още не е ремонтиран, но се надявам и това да се случи скоро. Не че никога нямат пропуски, но това което ти споделяш е направо кошмар! Явно ще трябва да организираме среща реванш с Велина на сем. Титеви  Wink А относно стаите- надали има недостъпни......нашият апартамент беше 280 лв. на вечер, като става въпрос за реновиран апартамент с две спални и тн., но не съм чула да предлагат и нереновирани, следователно всичко е ново  newsm78 Например вида на стаите и рецепцията, които са на сайта на Велина сега, нямат нищо общо със ситуацията в момента там (допълвам го, понеже им погледнах сайта за актуални снимки  Mr. Green ) А забравих да им похваля и готините килими навсякъде из хотела, по които Нана прохождаше досат по- безаварийно и по които сега търча по чорапи като бясна  Mr. Green 

Сиси, наистина става много хубаво и вече наистина има вид на хубав хотел, че рецепцията беше малко доста ретро преди  Wink А разказа за придобивките ще го продължа от утре, обещавам, че тогава съм консултация и ще имам обяснения на някои терзания  Sunglasses

А и пропуснах да се оплача, че Нана ми се задави на масата там.....за части от секундата побелях от ужас....стори ми се, че тупам по гърба й цяла вечност и нищо не се случва! Това са ужасни моменти и аз никак не се чувствам готова за реакция в тях и за това утре се записвам на първа помощ в БЧК, а нали така или иначе за книжката ми трябва....до сега си питах ушите, но след този ужас отивам веднага! Вие знаете ли какво да правите в такива моменти и какво по- точно е то?!?

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 17:46 от me4eto

# 248
  • Мнения: 9 903
http://www.velinahotel.com/ е те това, нали?
ще питам и главата на семейството какви спомени има, защото моите не са супер. Просто един стар и добре стопанисван хотел. Най-хубавото, което помня, е гледката към близката борова гора  Mr. Green имаше някакви процедури, но не ги ползвах, а имаше и една сервитьорка, която говореше само с умалителни и винаги ни предлагаше картофчета, морковчета, чушчици и спаначец  Mr. Green

то и преди беше в пастелно бежово и кафяво, явно не е продаден хотелът, само е ремонтиран Simple Smile

БЧК - няма лошо, там чакат някой да ентусиаст да се появи, понеже мераклиите за книжка гледат да претупат процедурата.

Аз за някои неща знам, за други не знам как се действа.

# 249
  • Мнения: 1 541
Да, хотелът е същия за който говорим, но обстановката от снимките не. Гледката към гората вечер е наистина красива, особено като я осветят в зелено. И тази сервитьорка съм я пропуснала.....жалко, понеже моя мъж и свекър взети заедно в ресторант са просто ужас за сервитьорките и щеше да е весело да си поприказват (шегуват се само с тях, не ги тормозят де). Жалко, че не сте си изкарали добре там, но както ти казах не е късно за среща- реванш с нас там например  Mr. Green

# 250
  • Мнения: 11 818
тити, явно от преди 6 г. нещата доста са се променили. Отидете задължително пак и съм сигурна, че няма да съжалявате! Ние сме били само веднъж, но със сигурност ще повторим!  Peace

Мече, ще чакам продължението на разказа ти с удоволствие, а и снимки по-нататък! Wink

Някой има ли впечатления от Тунис? След моретата тук и Формула 1 в Истанбул не планирахме нищо, но сега ни щукна септември да отидем някъде, спрели сме се на Кипър и Тунис - сравнително евтини дестинации за непредвидена почивка, просто ей така..

# 251
  • Мнения: 3 089
виж в пътувания. там ще помогнат с инфо.
аз вече бленувам за другата година, за когато съм решила да спретнем екзотично пътуване. дали ще е африка, ю. америка или индия още не е ясно. само да сме здрави, да не се срине пазарът и нещата да се движат както до сега /а може и с по-добри темпове  Wink/ и към другата есен, когато децата ще са на 1.5 и 3 години /сиреч достатъчно големи, за да бъдат зарязани  Mr. Green/, ще можем да духнем. уффффф 

# 252
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!
При нас все така едно и също, нищо ново.
В събота заминаваме на море за 5 дена, а после аз и Алекс за няколко седмици на гости на баба в Разград.
Били , много хубави снимки.

# 253
  • Мнения: 2 292
Мече, ваксината била оспорвана, а херпеса и други били много рядко срещани  newsm78 не zнам дали е голям плюс да я сложим  newsm78 още се чудя и мая  Wink
майче ще духнете догодина , zа да сътворите 3 то на спокойствие ли  Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 44 122
Добро утро!
Днес имам имен ден и черпя по едно Wine Glass или beer2 или кой каквото иска Simple Smile
и отивам да пия кафе и да се разхождаме - хубав  ден ви пожелавам на всичките Hug

Общи условия

Активация на акаунт