Второ лято вече посреща НОЕМВРИЙСКОТО човече!

  • 14 552
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 100
Честит имен ден bubu_to!Да си жива и здрава!  bouquet
Честит имен ден и на Юлиана, на патерица!Да е много щастлива!
И честита годишнина на Мечето, също на патерица!Много любов и семейно щастие!

# 256
  • София
  • Мнения: 700
Честит Имен Ден на bubu_to!   bouquet
ЧИД и на Юлиана!   bouquet
Честита годишнина на Мечето  bouquet
Калоян сега е с хрема и му е паднал гласа. Вече направо изпадам в паника от най-малкото нещо и си представям как се влошава и отиваме  в болница. Направо съм се побъркала. Трябва да се стегна и да изгоня тези мисли от главата си. А преди въобще не бях такава страхлива ама то като ти дойде до главата  ooooh! Вчера изчетох какво ли не в чудене какво да му давам за засилване на имунитета и в крайна сметка реших, че няма нищо да му давам. Ще си изпие шишето с мултисаностол, което сме започнали и то повече за апетит и това ще е.
Сменям си работата и ще трябва да пожертваме планираното от месеци море през септември ама какво да се прави - дано да си струва жертвата. А толкова го чаках и си представях Кало как тича по плажа  Sad. Ще измислим някаква друга кратка почивка.
Успешен ден!

# 257
  • Мнения: 3 089
ха, колко години сме заедно пък тъй и не съм разбрала, че бубу всъщност е марина  Wink
ха, да си здрава и усмихната!
мече - дълги години хубав семен живот желая!

# 258
  • София
  • Мнения: 44 122
хахаха, ами то и в списък си пише от...незнам колко време...но сигурно защото не сме се запознавали лично...аз лично така не помня имена само никове Wink
мерси, за честитките Simple Smile

# 259
  • Мнения: 11 818
bubu_to, Честит Имен Ден!   bouquet Марина е много красиво име!

Майче, чета от няколко дни за Тунис, но питането ми беше, ако някоя от вас е ходила.. Пожелавам на вас с Филков да отидете където сте си наумили, а и където не сте! Wink На мен ми е още странно как ще оставя Юлиана, а също и съвестно да ходим без нея където и да е, но пък време е и определено имаме нужда да сме сами някъде.

# 260
  • Мнения: 1 541
Привет!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БУБУ!!! С МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ДА СИ НОСИШ ИМЕТО   bouquet

Благодаря отново за честитките за нас   bouquet Heart Eyes

Днес ходих на консултация за придобивките. Резултата е- все още са ми на врата и май там им харесва, защото не слизат особено бързо надолу. Това от своя страна налага носенето не само на палатков сутиен тип "страстоубиец от пръв поглед", но и ще продължавам да съм и с ластичния дебел бинт, а това прави жегите още по- приятни  Crossing Arms Иначе като цяло добре. Не съм доволна само от единия шев, защото не е точно под гърдата, а мааалако излиза отстрани, но разбира се получих обяснение как точно така трябва да си е   #2gunfire Е защо тогава другият не е така! Абе тая работа с ц...те хич не е проста и е мнооого досадна и болезнена. За сега поне силните болки спряха и са останали едни такива тъпи усещания, но те се търпят някак.....а и поне мога да спя легнала, че и даже леко настрани мога да се обърна, което е рай!!! Следваща консултация чак след 2 седмици, през което време ще правя заклинания да слизат вече надолу, че още един месец с този бинт и ще пукна  Crossing Arms Close
Снимки ще дам следващия път като ходя на консултация, за да си взема от там "преди" снимките на щоричките, че да може да се сравнява. На мен вече започнаха леко да ми малеят тия и след другото раждане, когато изобщо отново се заема с такива начинания, ще си сложа още по- големи.....как бързо само свикваме с хубавото жените  Twisted Evil
И след като се наоплаках да си призная, че вече със страхотен кеф си купувам всякакви блузи и рокли с голи гърбове и прочие и изобщо да се чудя как точно няма да ми се виждат презрамките под тях, купих си страхотно бельо, в което наистина изглеждам секси без да трябва да си седя със сутиена до края на вечерта, че иначе ми отидоха ц..те, като си опаковам багажа с най- голяма радост пропускам сутиените и не си припомням какви са всички цветове дрехи, които съм взела, че да подбера и сутиените към тях и най- вече със удоволствие се събличам пред мъжа си, без да гася лампата или да си седя с блузката "че ми е хладно" (което беше картинката след кърменето при мен)  Twisted Evil  Удоволствието е страхтно и ти дава една такава психическа и физическа стабилност, която само жените без бюст знаят какво е да нямаш.....
Край на докрада ЗА и ПРОТИВ.....следва продължение  Mr. Green

vivita, не мога да разбера защо казват, че е толкова рядко заболяване, при положение, че нямам познат почти, който да не е се е оплакал от заразен в семейството или друг. Аз ако можех щях да я ваксинирам, но не би.......В Замунда си караме по натурално. А казват, че болката от Херпес Зостер е е дан от най- силните, които може човек да изпитва (това вирусологът ми го потвърди, след като го бях чела на много места), защото засяга нервите и гръбначния стълб....е защо да трябва да се разболяваш от шарката, че след това и цял живот да се чудиш кога може да се събуди латентния вирус, не разбирам?!?

Sisssi, майка ми и свекърите ходиха в Тунис и са доволни. Има доста интересни неща, които да видите и ако сте експериментаторски настроени и отворени за нови и различни култури ще ви хареса, но наистина в никакъв случай не е за детето.

majceto, браво на вас двамата, че сте такива пътешественици и не ви е шубе да ходите по екзотични места. Аз страшно много искам да посетя доста такива, но само като си помися колко ваксини и предпазни мерки има и се отказвам.....а и гаранции пак нямаш, че няма да лепнеш нещо кофти. Ще чакам разкази и снимки, поне виртуално да се разходя и аз там  Wink

Хайде спирам, че то стана като настолно четиво  Embarassed Приятен и успешен ден на всички   bouquet

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 19:14 от me4eto

# 261
  • Мнения: 3 089
олеее, мече, звучи отвратително. не само няма да си направя цици, ми така както е тръгнало, ще ме откажеш да се подложа на вталяващи процедури, както планирах Rolling Eyes

# 262
  • Мнения: 9 903
а на мен описанието на роклите с гол гръб и стягането на багаж без сутиени ми въздейства адски положително  Mr. Green

за Тунис не знам, но Лозенец няма да ви препоръчам  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
четох някъде, че с каланетика може човек да постигне добър ефект и беz операции . Някъде в форума zа  красива майка беше .
аz докато се чудя дали да слагам ваксина zа шарката на Сашко, вzех, че се обадих на лекаря и се окаzа, че вече има сложени 2  Rolling Eyes zа сега странични ефекти не наблюдавам  Wink 

# 264
  • Мнения: 1 541
Добро утро  kaffeetrmker_2

Майче, недей така да се отчаваш де  Grinning То при всеки протича различно възстановяването, така че ти даже може и да не разбереш, че си оперирана! Моята свекърва се възстанови без почти никакъв дискомфорт, просто аз съм си с такъв късмет  Twisted Evil
А ако си мислиш за липосукции и подобните пластики, не бих те посъвтевала, защото много рядко резултатите са това, което очакват хората. Повечето свършват с отврътителни бучки по краката и много проблеми  Naughty По- добре отиди на Дебюси процедури като се решиш....там всички казват, че са магически резултатите, а за диети и фитнес няма какво да ти казвам, но това са по- добрите опции  Peace Не искам да отказвам никого от такива начинания за разкрасяване, защото както казах вече може да е гадно докато се оправиш, но пък плюсовете са мнооого повече! Не мога да повярвам колко по- уравовесена и в хармония със себе си и със света се чувствам в момента! Знаеш ли какво е усещането да гледаш моделите на Victoria's Sicret, които са едни от най- подбраните и лични 'убавици и други и да се чувстваш еднакво красива с тях (че понякога и по- красива  Twisted Evil )! Ако трябва да го направя пак- не бих се колебала и за миг!

Вивитка, браво за ваксините....най- много като страничен ефект да не се разболеете от варицела  Wink

Приятен ден на всички......мама ци.орана отива да работи  atwork

# 265
  • София
  • Мнения: 298
Привет!
Ние вече сме по-добре - чаках да мога да кажа това. Вървим към оправяне. Още поне седмица ще ни трябва, но мисля, че страшното мина. Само че никакво море няма да видим този месец - трябва да минат още 2-3 седмици без излагане на слънце и без много срещи с други деца, заради понижения имунитет.

Вивита, видя ли сега, поне са ти спестили колебанията. Мисля, че не е лошо изобщо да не караш тази болест, или поне ако се заразиш, да е доста по-леко.

Със сигурност е страхотно да носиш рокли с гол гръб и неща с тънки презрамки, без да се притесняваш, но засега ми се струва необосновано да се оперирам само заради това. Ако има други причини, да, иначе оставам с външна арматура  Mr. Green

Вчера Роси беше по-добре и аз се възползвах от домашния арест - правих курабийки и за първи път в живота си квасих кисело мляко. Бяха ни донесли бутилка овче мляко, което не можеше да се пие по никакъв начин, така че се принудих да направя опит за кисело мляко и стана много добре. За една седмица стоене вкъщи и гледане на болни не само не съм отслабнала от притеснение, ами се тъпках като за световно. От днес детето вече е в що-годе нормално състояние и нямам оправдание да търся утеха в големи количества вредни въглехидрати. Но съм много щастлива, че започнахме да оздравяваме дружно.  Laughing

# 266
  • Мнения: 2 292
... Не мога да повярвам колко по- уравовесена и в хармония със себе си и със света се чувствам в момента! Знаеш ли какво е усещането да гледаш моделите на Victoria's Sicret, които са едни от най- подбраните и лични 'убавици и други и да се чувстваш еднакво красива с тях (че понякога и по- красива  Twisted Evil )! Ако трябва да го направя пак- не бих се колебала и за миг!
...
Мече има раzлични хора и всеки раzлични неща го карат да се чувства в хармония, щом на теб това ти харесва, лошо няма  Hug но пък човек не винаги може да се сравнява с моделите и е добре да може да не се увлича, zащото прекалено голям брой операции не е съвсем на хубаво.
Успех на всеки с иzбора му   Hug

# 267
  • Мнения: 1 541
Симка, страшно се радвам, че вече започва да отминава кошмара   bouquet Дано много бързо се възстановите изцяло. А защо не преместите морето за Септември например? До тогава ще се пушки и няма причина да не отидете.... Така и не можах да се свържа с мойта докторица......явно и тя е го е подкарала на летни отпуски, та за това така и не можах да ти помогна за кремчето....какво реши последно ти?
А за причините да го направя както вече споменах при мен след кърменето една година и малко (а и другото нещо, което просто цялостно ме срина и имах нужда от много голяма положителна промяна в себе си и живота си) вече имаше и психолочен фактор да прибегна до нещо такова....ясно е, че никой не се оперира само за да си купи някоя готина рокля  Mr. Green

Вивита, аз никого не агитирам и не смятам, че всички трябва да мислят като мен! Отдавна съм разбрала, че хората са различни и това е чудесно. Аз просто споделям моите мотиви за интервенцията и усещания след операцията. Това нищо не значи, най- малко пък че всички трябва да мислят или да искат същото като мен. А и последното, което може да се каже за мен е, че съм се увлякла в това. Това е просто аспект от моята женственост, но това не ме изчерпва, нито е център на живота ми. Някои мами искаха да споделя тук как са нещата (а усещанията след такава операция са както физически, така и психически) и за това го правя.....аз бях спряла да пиша по въпроса. А и също така искам да подчертая, че външният ми вид по нищо не издава ъпгрейдите, които имам- те не са нагли или вулгарни, нито път са много. Всички тук за големи и зрели жени и са наясно с приоритети си, така че надали сляпо биха се подвели по мен просто ей така.

# 268
  • Мнения: 2 292
Мече, погрешно си ме раzбрала, не съм критикувала теб. Каzвам само, че много хора (ако не почти всички от промитата) се поддържат с операции, но на някои явно им липсват спирачки и се опитван на 50 , да се сравняват с 17 годишни модели , което не дава добри реzултати. И каzвам също, че има и чар в естествения вид, па макар и не отговарящ на представите zа идеален, има и чар в естественото остаряване ... Как да е , май навляzохме в друга тема  Hug

# 269
  • Мнения: 9 903
ау, просто не знаете какви баби по монокини видях вчера на плажа. Двете/от три/ имаха по-добър гръден изглед от мен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт