Второ лято вече посреща НОЕМВРИЙСКОТО човече!

  • 14 554
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 292
тити, ти къде гледаш бре  Laughing

# 271
  • Мнения: 911
Здравейте, момичета!!!
Много жега тук, бре.
Пристигнахме, пътувахме добре с дребни иzключения. Сега пътуването със самолет с Малик ми се струва вече по лесно от преди половин година. Все пак има някакви наченки на раzум Mr. Green От моя страна също, zащото не пътувах с БГ Ер и раzликата в отношението към хора с деца е просто съществена.
Апартаментът е супер, мебелите са вътре, но сега се иска сглобяване и подреждане. Да видим кога ще сме готови.
Мече, получи ли ми смса? Имам нов мобилен номер, ако някой се интересува.
Вивита, точно това щях да ти каzвам, че май автоматично с ММР слагат и Виндпокен, демек варицела. Аz съм твърдо zа. А противокърлежната (FSME) не е чак zа след 3 години, особено, ако пътуваш с мъника към някоя от кърлежните zони като напр. Бавария или...Бг. Ние сложихме вече 2 от тях и нямаше никакви проблеми.
Карам си колата и се окаzа далеч не толкова страшно, колкото си мислех. Но по някаква тъпа случайност немският ни номер е с четири седмици newsm78
Някой с инфо zа слагане на климатик, марки, фирми, цени?
Хайде до после.

# 272
  • Мнения: 1 608
Добре дошла Сердика! Hug

# 273
  • Мнения: 11 818
Мече, продължавай да разказваш, защото го правиш много приятно!  Peace А темата за и против - всеки сам решава, тук просто си споделяме и обсъждаме!

Симка, радвам се, че сте по-добре! И да сте още по-добре по-нататък, готови за среща с морето.

Сердика, добре дошли с Малик!  Hug

Искате ли да си направим една "среща гореща", докато всеки не е тръгнал на някъде пак!?

# 274
  • Мнения: 1 541
Вивита,   friendship  Съгласна съм, че има приятно остаряващи хора и това е за завиждане направо, но аз лично не мисля да се давам на времето и гравитацията. Е ясно е, че всяко оливане е грозно, но виж само Джейн Фонда и кажи, че се е увлякла и изглежда зле  Wink На природата винаги може да се помогне, особено когато не е много благосклонна към теб в някои отношения, а начинът ти на живот и обкръжението ти го изисква. Разни хора, разни идеали. Край на офф- топика  Sunglasses

Тити, те някакви тунинговани баби са били, а  Twisted Evil

Сердика, моята любов ми е прегледала смс-а и така и не ми е казала, че си ми писала....забравил, мечока  Rolling Eyes  #2gunfire Twisted Evil

# 275
  • Мнения: 1 288
привет и от нас!
мече, нямам търпение и аз да изляза едни гърди напред Mr. Green , въпреки страданията после. пиши, пиши, да трупаме предварителни знания. аз лично приветствам всякакви интервенции, щом човек се чувства по-добре от тях. ако имах крив нос или големи уши, бих си ги одялкала без никакви колебания. и бръчки ще опъвам някой ден. важното е човек да се чувства добре и да изглежда така както иска.  Peace
сердика, добре дошли на българска земя  Hug очакват те големи предизвикателства  Laughing
тити, какво за лозенец? аз за там мечтая цяло лято, ти ме стрескаш сега.
среща-гореща- за! предлагам някой предиобяд на дебела сянка в парка.
поля не пише, да не би да е в бг вече.

# 276
  • София
  • Мнения: 44 122
Средика - добре дошли Simple Smile

Поля, видях, че чете преди няколко дни, но нищо не писа...дано всичко е наред при тях...

# 277
  • Мнения: 2 292
Поля не е ли иz България  newsm78

# 278
  • Мнения: 9 903
юка - пренаселено е меко казано. Вечер на площадчето няма къде да стъпиш, в кръчмите без резервация не става....а тези хора, които видях сутринта на плажа/мръсен и клаустрофобичен/, ги видях и следобяд, и на "главната", и накрая в ресторанта.....много ми дойде такова стълпотворение на хора, а и много жега - някакви хилави дръвчета не смогват да направят сянка. Ние следобеда се спасихме към Царево, там имат много сладка морска градина.
Да, знам, че Лозенец е семеен курорт, но въпреки това ми се искаше малко да изплакна окото, а то прекалено семейно ми се стори - вече на Черноморец прилича.Поне вече има аптека - вчера я зареждаха.
От два дни са излезли водорасли навсякъде, да знаете...който тръгва тепърва....

днес Деян падна с главата надолу от тоалетната чиния. После по обяд поиска мляко и аз му дадох и го забравих/т.е. забравих, че след млякото следва сън/ и той горкият си заспа на земята. Така се притесних, че е получил комоцио, че го преместих в леглото без памперс. Вече съм изпрала  ooooh!  Сега Деян се разхожда из къщи по гащи, с шапка на главата и ръце на кръста  Mr. Green изглежда малко по-умен отколкото сутринта; какво се стимулира от дясното мозъчно полукълбо, че там му е цицината?  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 1 288
май вече навсякъде е така по нашето черноморие. ние сме от 17 август. надявам се дотогава народът да се напочива и да се прибира по родните места. а в лозенец открай време ресторантите са малко и не много свестни.

# 280
  • Мнения: 3 089
сердика - уелкъм хоум; метни си новиятелефон на лични. макар че както е тръгнало с тия бебета изобщо и на никой не звъня  Tired
но пък в кюто и скайпа съм винаги он - в първото съм majceto, а във второто - majcetomajceto. но и там само пиша, когато децата го позволят. няма време и мегдан за приказки Confused. това е инфо, за който иска.

аз няма да досаждам с разкази за това как се гледаме из къщи. за справка - вижте темата на майките на породени. въпреки че тя май е изпаднала доста назад. обяснимо, всъщност  Peace

мече - мислех коремчето да си поизточа. към бедрата също имам забележки, но те не ме тормозят толкова.

тити, симка - четох ви; даже коментари имах, но камен реве, а петра си идва от яслата и няма време за тях.

# 281
  • Мнения: 1 465
Привет и от мен,


още не съм в България, ако не ни мине котка път трябва на 1 август да си дойдем.
При нас нищо интересно за сега. Добре сме Grinning
честито на всички празнуващи!!!  bouquet
Иначе такъв мързел ме е подгонил, че почти не включвам компютъра през деня, но и рядко си стоим вкъщи.
Вивита, Поло все още е с 12 зъба Mr. Green
Вчера много ни разсмя - докато вечеряхме, баща му стана да вземе нещо от кухнята и той точно в този момент се насади на стола му и взе да си похапва гордо от чинията пред него. Crazy Днес, докато подреждах приборите на масата, за обяд, пак се настани, но на моя стол и явно чакаше да му сервирам. Така че скоро ще му купуваме една седалка за стола, за да не пада от него и да не му е висока масата, а настоящият му стол щез амине в мазето. Следобяд успя да викне и асансьора, докато аз заключвах входната врата. Laughing
Симка, ама че неприятна болест е пипнала Роската. Thinking
Ваксини - Поло има всички ваксини с изключение на БСЖ/противотуберколозната- тук казаха, че вече нямало да е задължителна, защото и по принцип не била много ефикасна, а и не предпазвала от повечето типове туберкулоза и най-вече белодробната/и противоменингитната - нея ще я сложим като стане на 2 годинки.
Тити, Поло онзи ден падна от канапето върху носа си, за щастие няма счупено. Аз веднага го намазах с кремче и само устната му леко се поду. Вече му няма нищо.  Предполагам и че на Деян му няма нищо. Подозрително би било ако беше повърнал.
За спането - днес поставихме рекорд - цели 3 часа следобяд. Crazy
Иначе в последно време обичам да преглеждам в "красива мама" кой какво си е купил Mr. Green
Хайде лека за сега от мен Flutter

# 282
  • Мнения: 3 089
ние пот 10-ти също сме по морето. със сигурност ще има ден във варна и делфинариума и вероятноден в бургас. ако някой има мераци да попадне в зверилника на семейство филкови, също може да си изпрати телефона на лични. ако намеря сили за контакст с хора, ще звънна   Tired
аз мился да лягам вече. разпечатах си новата поръчка, така че утре няам ада губя време и за това  Peace
желая лека, спокойна, не-ревлива и хладна нощ. въпреки че по т. 3 не би трябвало да имате включвания  Peace

# 283
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ау, часът е вече 10.30 пчти, а няма кой едно "Добро утро"  да каже ...
Сердика, добре дошла! Аз съм ти обещала среща с еклери да добре дошла, но в събота заминаваме за Габрово, от там за още 1 седмица за Кюстендил, та най-рано към 11 август ще съм на линия за форумски срещи.
Симка, надявам се, че у вас нещата вървят към подобрение  bouquet
О, Поля, личи си като се появиш в темата. Става едно такова пъстричко  Laughing

Сега да ви разкажа приключенията ни от тази сутрин. Първо чувам, че Ваньо шумулка в леглто си, излиза от него и тупва на земята. Сяда между скирина и пакета с памперси и започва да ми обяснява, че е паднал, аз обаче както го слушах и заспах! След 5 минути се пробуждам пак, Ваньо полегнал на земята с глава забита между скрина и стената и дреме. Преместих го в леглото и спа още половин час. Станахме официално, облякохме се и търгнахме с колата за ясла. Ноо, на средата между Младост и Студ. град колата изгуби мощност и спря. Часът напредва и се очертава да изпуснем закуската в яслата...айде обиколка на кафетата край улица да търсим закуска. В едно невзрачно, но отворено заведение (нещо средно между кръчма и кафе) намерихме кифла с мармалад и сок. Курдисахме се с дребния на една  доста гнусна масичка и Ваньо най-сетне закуси в компанията на едно бездомно куче, което явно чакаше да хартиса нещо от кифлата  Mr. Green Между временно колата успяла да запали, Дани дойде да ни вземе и в 9.20 успешно пристигнахме в яслата. След още 1 час лашкане в градския транспорт и аз вече съм в офиса и си пийвам студено мляко с нес.

Хайде,  лек ден от мен и да стоите само по сенките  Wink

# 284
  • Мнения: 2 292
диди, при таквиа раzкаzи се радвам, че не живея в голям град и че яслата е на 5 мин с колелото (лапето отzад в столче ... ) и че имаме 2 бр. коли  и 2 бр. колела Laughing

Общи условия

Активация на акаунт