ФЕВРУАРИ още е далече, но в коремчето на мам&

  • 14 935
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Здравейте мами!!!
Честито evelinar, радвам се за теб. Страхотно е, нали?
И днес е топъл юлски ден, добре че не съм на работа, че в тази жега ... ужасТ. Не ми се излиза дори и кучето да разходя. Работещите мами как се справяте в тия жеги и с това ранно ставане.? Аз от миналата седмица съм си в къщи и мисля да не ходя повече на работа.
Да се отчета и аз как се чувствам. Като че ли съм малко по-свежа от предните седмици, не ми се спи топкова. Болки нямам засега /не ми се е налагало да пия Но шпа/, дано така да продължи.  Praynig Гаденето ми почти изчезна. В началото на третия месец се чувствам по-добре.
Поздрави на всички февруарски мами и ви пожелавам бързо да минават неразположенията  Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 529
Здравейте момичета!
Реших и аз да се присъединя към отбора  Laughing Термина ми е на 10 февруари, това ми е втора бременност. Дано да е лека като първата  Praynig Пожелавам на всички леко и безоблачно бременеене!

# 242
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
Привет на всички, ето ме и мен - терминът ми е на 10.03.2008 г. Дано всичко е нормално и леко както и първия път макар и преди 8 год.. Поздрави на всички мами с бъдещи малки човечета.

# 243
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Здравейте момичета! Искам да попитам дали някой има инфо относно така нареченият "абонамент" в Св.София. Не съм доволна от док...и търся варианти  Sad За съжаление явно в България държавното "майчино здравоопазване" никакво го няма!

# 244
  • Мнения: 419
Здравейте момичета! Искам да попитам дали някой има инфо относно така нареченият "абонамент" в Св.София. Не съм доволна от док...и търся варианти  Sad За съжаление явно в България държавното "майчино здравоопазване" никакво го няма!

zitta, не съм много запозната с въпросния "абонамент", но виж в сайта на болницата.http://www.1agb.com/

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Привет на всички, ето ме и мен - терминът ми е на 10.03.2008 г. Дано всичко е нормално и леко както и първия път макар и преди 8 год.. Поздрави на всички мами с бъдещи малки човечета.

Ти не си ли за мартенките?

# 246
  • Мнения: 79
Мами, които сте видяли малката туптяща точка... блазе ви Heart Eyes
Аз кървях 10 дни (а ми е за сефте да кървя и да имам боцкания в шийката и контракции) сега съм спряла кървенето, но ходенето до 00 ми е все с разтуптяване на сърцето...
Тревожи ме това, че се чувствам чудесно... Shocked не ми се гади и нямам други неразположения и с нетърпение чакам да стане 12.07. за да разбера пораснал ли е ембриона и да видя така копняната туптяща точка.
На всички със свити сърца по една или друга причина да кажа, че понеже сме пълни с любов сме добра земя за тези семенца и те ще израстат, а аз полагам усилия да прогонвам лошите мисли и да изпъждам страха.
 Peace

# 247
  • Мнения: 419
Mariam777, стискам палци всичко да е наред.
Към другите мами имам един въпрос  ... каква е тази температура 37.1 ?

# 248
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
GALADRIEL, благодарско newsm51 направо ще отскоча до там за да ми дадат подробна информация.

# 249
  • Мнения: 71
Здравейте мамита! аз не съм писала също отдавна, но редовно чета в темичката.  Много се радвам завсички чули малките сърчица и ми е адски мъчно за мамите с проблеми. Аз имам страшно много работа, а тя е свързана с тичане напред-назад, в тази ужасна жега.. Днес доста се поизморих и ми е едно тежко на корема, ниско долу. Ядосах се и на работата , и на клиентите , и на времето , но най-вече на себе си - уж знам колко трябва да се пазим сега, а аз...глупава глава препускам като простинал кон Cry  Благородно завиждам на мамите, които могат да не работят в тези жеги и се грижат добре за себе си Cry Моля се това напрежение ниско долу да не ми направи някаква беля... Praynig
GALADRIEL, аз също вдигам малко температура. Най-странното е че това става следобяд, към 17-18 часа. При теб така ли е или е постоянна?Когато отида при доки ще го питам.
А за безсънието- какво да ви кажа  - бухалясвам по цяла нощ! но и през деня не ми се спи, ама грам. Иначе се чувствам страхотно, само дето заради безсънието съм заформла едни  герни сенки под очите, които хич не ми харесват. Иначе няколко души, които не знаят че съм бременна ми казаха, че съм се разхубавила Laughing Много сладко ми стана на душичката... Laughing
Това е за сега от мен...и както всеки път ви пожелавам - пазете  се!

# 250
  • Мнения: 419
jajda, ти също трябва да се пазиш.
Температурата я вдигам и аз само следобедните часове. Знам че за бременни е нормална, но се чудя какво точно предизвиква нейното покачване.

# 251
Здравейте и честито на всички мами  Hug
Аз също имам кървене от време на време, лежа и си пия фолиевата киселина...

До скоро много ми се спеше, но напоследък не чак толкова,и имам даже периоди в които се чуствам много енергична, после изведнъж ми се доспива.

Коремчето расте.. 7 февруари е далече, незнам ако така продължавам...
Чуствам се добре през деня, но късно следобяд и вечерта ми е тежко.

Станала съм много изнервена тия дни, и се чудя дали е нормално.. после пък ми е весело..

Вие как с чуствате?

  bouquet
 Hug леко бременеене    bouquet  bouquet  bouquet

# 252
Извинете за правописната грешка   Praynig

Исках да напиша: Вие как се чувствате?

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 253
хайде и аз да се добавя към вашия отбор !
все чета из форум,но рядко пиша,даже хич Embarassed
но тук си заслужава да се включа........в сряда съм на лекър,но терминът ми е 24.фервруари,но след сряда пак ще кажа според лекъря кога е.
лека бременост на нашия отбор, а и на всички по принцип Heart Eyes Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 419
Добре дошли на новите мами.
Хубава бременност и само прекрасни мигове да имате от тук нататък. smile3525
Февруарки къде сте? Спите ли вече?

Общи условия

Активация на акаунт