Проблемите на детските градини във Варна-2

  • 43 377
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 618
JuliaP  браво за снимките Peace
много и се радвам на градината , Hug че е новичка , свежа и с голям модерен  двор : Grinning
ама наистина ме притесняват люлките  това ,че не са обезопасени и си представям 20 тичащи деца около тях ooooh!
както и това че са плочки под катерушките
дали ще направят нещо по въпроса  newsm78,защото наистина си е опасничко?

# 601
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...Не знам преди това на това място да е имало дървета newsm78 newsm78

Нямаше, беше гола утъпкана поляна

# 602
  • Мнения: 1 277
Обещават още три нови градини до две години. Дано да не е само предизборно обещание

http://mestniizbori.com/index.php?option=com_content&task=vi … 284&Itemid=34

# 603
  • Мнения: 924
Браво  Peace Много свежо и приятно е станало!
Люлките са от типа, който се използва навсякъде в Щатите. Истина е обаче, че настилката отдолу е крайно неподходяща. Трябваше да им се откъсне от сърцето от меката настилка за детски площадки...
Дано занапред все по-често виждаме подобни нови придобивки за нашите деца!

# 604
  • Мнения: 503
Красиво изглежда! Точно щях да ахна за двора, защото си помислих, че е с гумирани плочки. Честито на приетите!

# 605
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аиииииииии голяма красота новата градина!Завидях на новоприетите!
Честито и да си я пазите такава хубавка и да е пълна с много усмивки!
Дано скоро поникнат нови градини, а и старите да поизремонтират и реновират!

# 606
  • Мнения: 5 178
Сладка е градината!!!
Честито на приетите и на госпожите, които ще ги учат!!!
Много хубаво, че са пуснали майките и децата да разгледат и майките да въведат децата в новия ред на ДГ

# 607
  • Мнения: 503
Между другото, не мога да не кажа добра дума за една от учителките- г-ца Алейдинова се казва. Младо момиче, работи много добре и децата я обичаха. Премести се от нашата ДГ заедно с група учителки, които шефката си изтегли в новата ДГ. Ако и г-ца Зафирова е там, същото бих казала и за нея.   bouquet

# 608
  • Мнения: 578
galll, на нашата група госпожите се казват Галина Енчева и Катя Григорова - и те ли са от Детското градче?
И двете са много симпатични и мили с децата.

Иначе вчера на всички дечица много им хареса обстановката и даже 7-8 деца от групата така се бяха заиграли с новите играчки на килимчето, че съвсем забравиха за нас родителите.

# 609
  • Мнения: 503
galll, на нашата група госпожите се казват Галина Енчева и Катя Григорова - и те ли са от Детското градче?
И двете са много симпатични и мили с децата.

Не ги познавам, не мога да ти кажа. Похвалените са преподавали на детето ми и за това го казах. Има и още две при вас, които познавам, но няма как да похваля. Надявам се екипа да е добър и децата да ходят там с удоволствие.

# 610
  • Мнения: 33
кои са учителките на 1а група,едната е по вьзрастна,някакви впе4атления от тях?последно на 5.11.2007 е пьрвия у4ебен ден нали,няма някаква промяна както 4ух от 1 маика?

# 611
  • Мнения: 5
Галина Герчева е едната, другата не я познавам, не е от "Детското градче". И другите са много готини: Например Василка Грудева- всички деца плачат за нея. Нина Петрова  е много интелигентна и точна. И много трудолзбива. За музикалната да не говорим - талант и учител от първа класа. Всички, които познавам много дават на децата, но са и много взискателни към деца и родители.
Видях и аз новата градина - мечта! И ако някой не я харесва, или няма сили да признае това, което са направили за децата е само за съжаление. В другите градини условията далеч не са такива. Завиждам благородно на всички,които работят там, а за приетите деца се радвам от сърце!

# 612
  • Варна
  • Мнения: 478
Разкошна е градината.Днес пазачът ни пусна с дъщеря ми да си поиграе малко на площатките.Като порастнатхрастчетата и дърветата ще стане още по-хубаво.

# 613
  • Мнения: 8 769
Едва сега успявам да се добера до темата!
Нямам думи-дг мечта е тази новата "Дъга"!  Flutter Успех на всички малчугани, които ще я посещават!
Защо не бяха всички градини такива?!Нали има пари, защо не се обновяват и старите?

Започват да ми минават едни неприятни мисли относно приема на деца там през селдващите години .....

# 614
  • Мнения: 4 618
градината просто е много хубава ,климатик , ламинат, алум. дограма  свети направо. ама нещо искам да питам понеже никога не съм влизала в други детски градини.
а в тази сега докато я отворят си играем в двора и вътре  разгледах част от първия етаж
та за вътре групите са отделени в нещо като мини апартаменти , влизаш страхотни шкафчета в коридорчето ,в ляво тоалетни съобразени с ръста на децата и едно помещение като всекидневна  вътре са им и креватчетата .
а помещението никак не е голямо , къде ще се хранят децата ? където играят там ли ще спят?
ако групата е 20 деца просто незнам как ще се поберат , и ако наредат столчета и масички как ще се разминават ?
така ли е и по другите градини ? или тук аз нещо не съм догледала както трябва?

Общи условия

Активация на акаунт