Пишман цветарки тук съветват се напук!- 11

  • 39 570
  • 559
  •   1
Отговори
# 540
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И тук си нямаме Била, така че Кроасания да изкупи розите и да праща. Тази цена е наистина добра според мен.

Цоцоланке, Каланхоето и Традесканцията засега се представят добре. Hug

Кате и според мен това е Циганче, но кичесто.

# 541
  • Мнения: 11 607
spinki радвам се за цветята.....

Момичета, казвам ви довиждане, защото утре сутринта рано тръгваме на мини пътешествие....Останете със здраве, поливайте си цветята и заради моите и когато сезавърна дано се похваля с постижения на цветята ми докато ме е нямало в положителна светлина!Бъдете здрави!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 542
  • Мнения: 2 591
хайде, да се върнеш с много китки  Hug

# 543
  • Мнения: 9 095
сега, ние Билла си нямаме, рози също, така че си наказана една седмица на море като задължително трябва да носиш клончета Party Party Party

Тази година съм решила да не ходим на море - а на планина, Вонеща вода, близо до Търново и през август  - във Велинград, фирмата ни има хотел там - басейни, сауни, фитнес зала и други глезотии.

Направо ще ти купя такава роза и ще те поканя на гости през септември да си я вземеш  Heart Eyes

боже, ама до една Вонеща вода ли няма да дойдем, със Снежната организираме бригадата и те откриваме, аз сега трябва да се чуя и видя с веселче, носи ми банан чак от София момичето Peace

# 544
  • Мнения: 2 591
Теди, тя веселче ми е обещала и на мен - направо да ти донесе и моя, пък ти като си идваш, ще ми го дадеш  Rolling Eyes

# 545
  • Мнения: 9 095
те са пристигнали в събота, но аз нямам време сега да й се обадя, дано утре намеря 20мин и да се видим, каза че 2 ще носи защото са много малки, дано успея да съхраня едното поне и ще ти дам Peace

# 546
  • Мнения: 2 591
ще чакам  Rolling Eyes

# 547
  • Мнения: 2 591
хей, всички цветарки ли сте отпускарки вече  newsm78 и аз днес трябваше да заминавам на море, но се отложи с един месец  Confused

вчера почти всичките ми цветя бяха увяхнали от силното слънце  Cry толкова мъчно ми стана  #Cussing out е, след като ги полях, живнаха, но.... тези жеги  #Crazy

# 548
  • Мнения: 9 095
как бе, аз съм болнични и днес ще съм в темата цял ден Joy, аз моите ги държа тука на климатика и като гледам не се оплакват Rolling Eyes

# 549
  • Мнения: 2 591
аз не исках да ги стресирам и да ги местя, но при това слънце май трябваше да го направя - а и както се очаква захлаждане (температури 35 градуса  hahaha#Crazy

# 550
  • Мнения: 5 692
 Rolling Eyes От кога се очаква това захлаждане. То направо не се диша навън.

# 551
  • Мнения: 9 095
от утре, иначе да ви кажа още 2 от картофените ми палми тръгват да се разлистват имам вече 3, но пусто не е и за срещи в това време да ви дам ooooh!

# 552
  • БГ
  • Мнения: 354
Момичета да се отчета и аз цветята са оцелели след 10 дневно отсъствие и стайните и тези на терасата.Само на драцената  на новите листапо средата на жилото е станало кафяво като изгоряло и тези листа са паднали надолу не са разперени.
Чудя се от какво може да е гледам я от 9 год. не се случвало такова нещо.Някой да има идея newsm78

# 553
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Момичета да се отчета и аз цветята са оцелели след 10 дневно отсъствие и стайните и тези на терасата.Само на драцената  на новите листапо средата на жилото е станало кафяво като изгоряло и тези листа са паднали надолу не са разперени.
Чудя се от какво може да е гледам я от 9 год. не се случвало такова нещо.Някой да има идея newsm78
напръскай за всеки случай с фунгцид.
аз загубих глоксинията си, която по същия начин започна да изсъхва от най-новите листенца. после се оказа, че е гъбично заболяване.

след като си била на почивка не вярвам да е преполята, но и това е вариант.

ако не ти е жал, режи върхът, ако само той е болен, то драценката ще се разклони и ще си расте пак.  bouquet

# 554
  • БГ
  • Мнения: 354
asyalein благодаря за бързия отговор, може и да е преполята съседката е поливала на поразия за "всеки случай" макар че я бях инструктирала само тези на терасата да полива по често.
Драцената е рязана пролета защото беше станала 2,50 и опираше в тавана, не ми се ще да я режа.Имам вкоренен върхът, а резниците ги раздадах и всички са се хванали.Ще пробвам първо с фунгицид.

Общи условия

Активация на акаунт