Пишман цветарки тук съветват се напук!- 11

  • 39 594
  • 559
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 591
не е лошо да си го отбележи човек  Blush

честити придобивки  Peace

# 511
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Кроасания, честито. Розите са страхотни. Дано да пораснат хубави, че да има за раздаване. Laughing

# 512
  • Мнения: 2 125
Кроасания, страхотни красоти Peace

# 513
  • Мнения: 3 810
точно за темата съм- пишман цветарка, но защо не се вясвам често? Thinking
Ми то всеки ден поливам цветята...кога да влизам тука...Много жега ейййй, ще изсъхнат....

galenceto, като ти видях аватара ме обхвана носталгия...
Едно време и аз си го бях сложила с надпис- умна и красива Laughing
Ееееех, младини...

Я да се върна да прочета какъв и е проблема на Цоци

# 514
  • Мнения: 3 810
Кампари, не разбрах сега Thinking как си излъгала мъжа си...като си имитирала заинтересованост към стайните цветя ли?
Да ти имам мъжа бих казала Mr. Green. Моя не искаше да си взимам саксиите като се пренасях, а и тези които взех поизмръзнаха през зимите...
Сега наново зарибявам обстановката. Ама вече с 2 деца- къде ще ме гони Crazy
Той признава единствена цветя "които стават за ядене"
Тъй че споделяла съм вече- гледам и подправки и билки, за да го омилостивя.
Единственото цвете, което харесва у нас е Реото.
Но пък има прогрес и в него, защото миналия ми рожден ден ми подари Каланхое- цъфнало Flutter(макарче ме снима с него и каза- сега мога да го върна и да си поискам парите обратно Twisted Evil) Е, има малко странно чувство за хумор, но ... Confused

Стига словоизлияния...

Цоци, и аз съм за през ден- обилно! Ако стане нещо с цветята- нас ще биеш! Peace

Пфу, не пиша, не пиша, пък като почна да пиша.... ooooh!

# 515
  • Мнения: 300
Кроасания, страхотни придобивки  Peace

Цоцоланке много ти е трудна ситуацията. И аз бих заложила на през ден поливане, особено щом няма да са на слънце  Peace

Момичета ето ги малките крокодили
А това ми е Mini alba цък, цък и цъk.

# 516
  • Мнения: X
Кампари, не разбрах сега Thinking как си излъгала мъжа си...като си имитирала заинтересованост към стайните цветя ли?


Мимиту
,точно така го излъгах. Mr. GreenСега ,седем години по-късно обаче, си давам сметка ,че май решаващото беше това, че и аз като него искам най-малко две деца.


Не си го давам!  NaughtyНе мъж, а злато!


Мамо Цоцоланке, и аз съм за през ден.Ако стане нещо с цветята ти ,куриерските фирми ще започнат да доставят китки от цяла България за теб. WinkНяма да те оставим без китки ,споко!

# 517
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
От къде ги придоби? Искам и аз, повече от страхотни са Simple Smile

# 518
  • Мнения: 11 607

Гертруда, чуваш ли едно крокодилче как ми вика - мамо, мамо......

Момичета, благодаря ви! Ще е през ден,а и без това стаята, в която ще бъдат грее само сутрин,а следобед,когато е жега - е по-хладничко там.......
[Мамо Цоцоланке, и аз съм за през ден.Ако стане нещо с цветята ти ,куриерските фирми ще започнат да доставят китки от цяла България за теб. WinkНяма да те оставим без китки ,споко!

И колко деца имате.....А за китките - ще го имам предвид.....Помня като слон,да не се отметнете после......

# 519
  • Мнения: 3 810
Гертруда, чуваш ли едно крокодилче как ми вика - мамо, мамо......

 JoyА на мен- леличко, леличко...
Все пак не сме рода... Laughing

Цоци, тревичката която ми даде стана страхотна!!! Heart Eyes

# 520
  • Мнения: X

И колко деца имате.....А за китките - ще го имам предвид.....Помня като слон,да не се отметнете после......

За сега са само две. Rolling EyesДецата, де. Тенденцията е следващите да са близнаци. Sunglasses

# 521
  • Sf
  • Мнения: 808
Благодаря, момичета, за хубавите думи и дано се сбъднат  Grinning Че сега съм ги оставила на грижите на една съседка, която се надявам редовно за ги полива, иначе циганетата ми няма да ме дочакат. \нали съм в отпуск и то доста дълъг, а жегата е страховита\

vesel4e, взех си ги от БИЛЛА, по 9 лв.

ЧародейкаHeart Eyes благодаря за съветите, поне да знам как се развива ахименесът, че ако не беше казала, че спи през зимата, сигурно щях да си помисля, че ще е умряло цветето. Но отсега ще зная  Grinning

gertruda, страхотни цветя имаш, позволих си да разгледам всички и ти завиждам благородно на кактусите   bouquet

stellina  Heart Eyes spinki   Heart Eyes Тедито   Heart Eyes

# 522
  • Мнения: 9 095
Благодаря, момичета, за хубавите думи и дано се сбъднат  Grinning Че сега съм ги оставила на грижите на една съседка, която се надявам редовно за ги полива, иначе циганетата ми няма да ме дочакат. \нали съм в отпуск и то доста дълъг, а жегата е страховита\

vesel4e, взех си ги от БИЛЛА, по 9 лв.

ЧародейкаHeart Eyes благодаря за съветите, поне да знам как се развива ахименесът, че ако не беше казала, че спи през зимата, сигурно щях да си помисля, че ще е умряло цветето. Но отсега ще зная  Grinning

gertruda, страхотни цветя имаш, позволих си да разгледам всички и ти завиждам благородно на кактусите   bouquet

stellina  Heart Eyes spinki   Heart Eyes Тедито   Heart Eyes

сега, ние Билла си нямаме, рози също, така че си наказана една седмица на море като задължително трябва да носиш клончета Party Party Party

# 523
  • Sf
  • Мнения: 808
сега, ние Билла си нямаме, рози също, така че си наказана една седмица на море като задължително трябва да носиш клончета Party Party Party

Тази година съм решила да не ходим на море - а на планина, Вонеща вода, близо до Търново и през август  - във Велинград, фирмата ни има хотел там - басейни, сауни, фитнес зала и други глезотии.

Направо ще ти купя такава роза и ще те поканя на гости през септември да си я вземеш  Heart Eyes

# 524
  • Мнения: 2 591
еми като ще идваш към Търново, донеси и насам нещо  hahaha пък и тя Тедито е половин болярка  Mr. Green ама то и ти не беше ли споменала, че си от тука  newsm78 или пак съм в грешка  bowuu


Гертруда, чуваш ли едно крокодилче как ми вика - мамо, мамо......

Момичета, благодаря ви! Ще е през ден,а и без това стаята, в която ще бъдат грее само сутрин,а следобед,когато е жега - е по-хладничко там.......
Ако стане нещо с цветята ти ,куриерските фирми ще започнат да доставят китки от цяла България за теб. WinkНяма да те оставим без китки ,споко!
Помня като слон,да не се отметнете после......

ти и без това където и да отидеш, все с китки се връщаш  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт