Ако имате оплаквания от лекари - обърнете се към мен!

  • 3 752
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Разбира се, че не е нормално, не твърдя обратното. Но не разбирам защо постоянно се правят тия сравнения между браншовете....
пак се измества темата.

# 46
  • Мнения: 5 370
Разбира се, че не е нормално, не твърдя обратното. Но не разбирам защо постоянно се правят тия сравнения между браншовете....
пак се измества темата.
Прощавай, но твоето питане малко по-горе по мой адрес провокира ответната реакция на Тонита? newsm78
Как иначе да подчертае за пореден път едни толкова всеизвестни и наистина печални факти? Thinking

# 47
  • Мнения: 2 755
Разбира се, че не е нормално, не твърдя обратното. Но не разбирам защо постоянно се правят тия сравнения между браншовете....
пак се измества темата.
Не, не се измества темата. Просто високо квалифицираният труд у нас е оценен по-ниско от професии, за които не е нужно дългогодишно обучение и специализация. Е, това, ако не е абсурд. Crazy

# 48
  • Мнения: 5 370
Просто високо квалифицираният труд у нас е оценен по-ниско от професии, за които не е нужно дългогодишно обучение и специализация. Е, това, ако не е абсурд. Crazy
.............и също и основна предпоставка за вихрещата се корупция , и за  работенето на по 2-3-4 места, и за много неща.
Някой да попита в Болница Токуда дали има корупция??? И ако няма-защо няма???
И защо ли,според вас, даже е забранено да се дават и кутия бонбони при изписването?(говоря за новородени).

# 49
  • Мнения: 2 401
От кого е оценен? Всеки получава толкова, колкото си вземе, не колкото му дадат. Само да не ме разберете погрешно, нямам предвид  изнудването на пациентите.  Шофьорите получиха повече, но те имаха подкрепата на софиянци...нека и лекарите го направят.

# 50
  • Мнения: 2 755
Цитат на: Не тази вечер, Жозефина! link=topic=202883.msg4351413#msg4351413
[b
Някой да попита в Болница Токуда дали има корупция??? И ако няма-защо няма[/b]???
Отлични условия на работа, модерна апаратура, много работа.... Чудесни условия за обучението на млади лекари.  Wink

# 51
  • Мнения: 5 370
От кого е оценен? Всеки получава толкова, колкото си вземе, не колкото му дадат. Само да не ме разберете погрешно, нямам предвид  изнудването на пациентите.  Шофьорите получиха повече, но те имаха подкрепата на софиянци...нека и лекарите го направят.
[/b]
Кой имал бил подкрепата на софиянци????? Shocked Неее, не съм съгласна твърдо......повечето яко мърмореха и бяха навити срещу, защото знаеха, че протестът си е обвързан с предстоящите избори за Европарламент. Те затова и толкова бързо им клекнаха.

# 52
  • Мнения: 150
Искам само да ви напомня, че темата е за любовта на определени участници (с цифри в никовете) в този форум към млади репортерки. Не ми пречете на личния живот, моля! Чупка!

# 53
  • Мнения: 2 755
От кого е оценен? Всеки получава толкова, колкото си вземе, не колкото му дадат.
По тази логика : Да живее рекета  Crazy
минзухар, ако някой не е стигнал заради стачката на шофьорите от точка А до точка Б, най-много да му струва малко пари и нерви. Я си представи да имаш нужда от спешна медицинска помощ и линейките от БП да не се отзоват, защото са решили да стачкуват. Това би струвало ЖИВОТА ти. Не ти го пожелавам. Просто те карам да направиш сравнение.

100jan, имаш си пощенска кутия. Аман от спамъри... Wink

# 54
  • Мнения: 4 300
Подкрепата на софиянци- на баба ми хвърчилото. Такъв си го натътрузиха с тея шофьори, че нямам думи. Извинявам се за тона, но за да усмирят шофьорите и то с парите от Ссфийския бюджет ( на пловдивските шофьори нищичко не им дадоха) сега всички се чувстват унижени. И аз да съм доктор и аз ще се чувствам зле, със заплата на половината на шофьора, който си пише името с печатни букви. Много интересно защо кмета на София не удари едно рамо на пироговци, при положение че лекуват предимно софийски пациенти newsm78

# 55
  • Мнения: 150
r0ksi, защото ББ е същия плебей като тях. Вътрешно мрази учили хора. По-близки са му другите. Пък и по-лесно ще ги излъже тях, че той давал парите Simple Smile

А вече е време да си ходите! Заведението затваря, да идват репортерките Simple Smile Hug

# 56
  • Мнения: 14 654
Ох, Деница, не може на базата на отделни истории да напишеш статия, която да оплюе цялата гилдия. То е като при учителите- не си вършели работата, некомпетентни били, много са им добре дори заплатите, даже не си ги заслужават.
И сред лекарите има мърша, но аз съм попадала и на чудесни специалисти от различни области; за беда, малоумните закони, които измислят година след година все повече намазват положението и често спасението е да си търсиш частен лекар, защото иначе има да чакаш месеци- за това , обаче, не са виновни лекарите.

# 57
  • Мнения: 115
Защо мислите,че доторята вземат малки заплати?  Във ВМА на втори етаж реват ,че им искам 100 лв за ремонт на апаратура, след 30 мин на 7-ми ми търсят 500 рушвет! Това нормално ли е?

# 58
  • Мнения: 4 300
Щото рушветът не е заплата, затова.

# 59
  • Мнения: 5 370
Защо мислите,че доторята вземат малки заплати?  Във ВМА на втори етаж реват ,че им искам 100 лв за ремонт на апаратура, след 30 мин на 7-ми ми търсят 500 рушвет! Това нормално ли е?
Ти рушветът към заплатата ли го броиш? Както и бакшишът, да речем? newsm78
Един въпрос=кога ще си по-склонна да вземеш пари под масата-когато вземаш 300 или когато вземаш, да речем, 3000? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт