Споделете 13.9

  • 15 202
  • 676
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Такава мистерия не ми се е случвала, но друга мистерия с смс- и да, многократно...Редовно ми пращат сексуални смс-и от сайта на мтел, от женско име, но със съдържание като мъж да го е писал Mr. Green Но не се оплаквам, даже ми е кеф, кеф...

# 16
  • Мнения: 936
Вергилия, малко е брутален новият ти ник (поне така ми се струва). След порядъчно количество мента ли го измисли, че вече изпуснах връзката в тази тема?

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Тони й го измисли, ако не съм изпуснала нишката и аз.
На мен ми звучи малко като Дарт Вейдър Laughing

ПП. Сопрано, чудна дата за сватба си избрал Whistling
       Точно на този ден преди 16 г. се женИ любимият, не за мен, естествено Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 3 405
Сопранов го измисли, римува го със сий ю лейтър.

Калински, аз постоянно получавам по 10-20 бр. празни СМС-и от една приятелка, нали съм с А. Как си сяда на телефона и аз не знам, ама редовно ми изпраща.

Волф, ухото ми е добре, боли ме само отвън и то около челюстта под ухото, за разлика от вчера, когато щях да пукна от болка. Наистина е защитено Simple Smile За зоната - да  Wink

July  мorning  ...

# 19
  • Мнения: 9 903
изрусих се отново. Надявам се, че вече никой няма да има претенции към умствения ми багаж  Stop

# 20
  • Мнения: 5 577
 Tired Споделям, че съм голяма шматка - сама съм, и станах в 7:10. Вместо да се наспя - пържа тиквички, и тегля Приятели. Затъжила съм се за този филм, ще го гледам пак.

# 21
  • Мнения: 3 405
Върдж, чак сега видях, че това в подписа ти е мента, до сега си мислех, че е бира - събудих се.

Тази сутрин с мъжа ми мислехме по един и същи начин - и двамата се събудихме с намерението да пуснем на другия Юрая Хийп. Той ме изпревари.

# 22
  • Мнения: 4 585
Вергилейтър на пръв прочит го възприех като Вергилия хейтър.
Калин@, и за необяснените/необяснимите неща има тема
Да се чете на дневна светлина, в присъствието на съпруг, психоаналитик, психиатър.

# 23
  • Мнения: 2 550
Добро утро!

Калински, един пирятел имаше същия проблем....телефона му пращал ли пращал съобщения на някакъв негов доктор  Shocked Така и не се разбра какво е станало.

# 24
  • Мнения: 1 533
Добро утро!

Калински, един пирятел имаше същия проблем....телефона му пращал ли пращал съобщения на някакъв негов доктор  Shocked Така и не се разбра какво е станало.

Глупавичка съм явно. Аз вчера ги получих и тел. беше цял ден на масата, но сутринта се сетих да разцъкам съобщенията да видя кога са изпратени. На 27ми в 3 следобед, когато може да е бил в чантата. Явно още преди да се самозаключи съм натиснала нещо и после докато съм се шматкала си е пращал смс на първия от списъка. И чак вчера получавам рипортите, че не са били изпратени. Не смея да си помисля, ако 49 не са били изпратени, колко ли са се изпратили преди жената да си изключи телефона за 3 дни  Embarassed Съседката ми Албена. Не смея да се покажа.

# 25
  • Мнения: 834
Ужас не мога да спя, не заспивам и не заспивам вечер, а сутрин детето става рано.

# 26
  • Мнения: 1 413
Калина, на майка ми телевизорът се включва сам посред нощ вече два пъти. Има нещо гнило в Дания Rolling Eyes

Вергилейтър, аз също съм на вълна приятели, не ми трябват и субтитри, някои серии си ги знам наизуст, но продължавам да им се хиля до припадък...последно тази в която Рос си прави изкуствен тен и вечерята за деня на благодарността Joy

Споделям, че утре ще си подам молбата за напускане,защото шефовете ми пилят нервите, а ужасното е че още не знам защо започна цялата тая психоатака към мен #Crazy

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че ужасно ме боли врата. И че някой ми е звънял снощи но не знам кой.

# 28
  • Мнения: 1 006
Нямам кой знае какво за споделяне, освен че се размазах от мързел.

От утре поеам частично още една фирма, за което ще получавам допълнително  Money Money Money.

Взела съм си малко работа вкъщи, за да освободя време за новата фирма, но не мога да се организирам все още.

# 29
  • Мнения: 1 006
Ей ся ми се обади една кака, много умело се представи за роднина на свекитУ, щото налучка тва-онова от родословното й дърво. Бъра-бъра кой как е и за кво се бори и накрая - абе...една услуга да ми направиш - отиди в най-близкия магазин и ми купи ваучер от 100 лв. за разговори, че тук в Испания са много скъпи разговорите. Аз - АМА РАЗБИРА СЕ, веднага отивам! Ама тия от 100лв. са кофти, ще ти купя два от по 200лв. Дай ми адрес и ще ти пратя и 300 евро със запис, за да си имаш да си харчиш! Mr. Green

Кофти връзката прекъсна. Някой да знае телефона и адреса на роднинКата на свеки, че сега ще отида в ада, защото не можах да  помогна на жената... Cry

Общи условия

Активация на акаунт