Споделете 13.9

  • 15 201
  • 676
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 550
И отново - спи ми сееееее  Crazy
И ме мързи...трябва да се къпя и да си оправя педикюра, ама...след малко  Twisted Evil
Утре ми е пръвият работен ден  Joy Нещо ме напусна етнусиазма  Tired
Дано да не е скучно.

# 46
  • Мнения: 173
Установих, че вече нямам прасци, имам прасенца.

# 47
  • Мнения: 1 629
Подсети ме Луканка за един мрачен период от невероятното преживяване бременност, когато от прекаляване с Дискавъри реших че страдам от слонска болест. Гледах си краката сутрин и вечер, ревях и нареждах до побъркване на всичките си приятели и роднини. После родих и си видях глезените  Crazy  Обаче ми остана оттогава ежедневната проверка.

# 48
  • Мнения: 4 406
Луканке, не остана, не се оплаквай! колко са 69...

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Имах прекрасен уикенд  . На вилата с още едно приятелско семейство децата тичат на тревата, с другата майка пием бира, мъжете на барбекюто пекат шишчета. Много ни беше лошо, направо да ни съжали човек

# 50
  • Мнения: 677
Заведохме София на конна база, наблюдава състезание и се запозна от близо с една кобила.

# 51
  • Мнения: 899
Направих си странна салата. Май е вкусна, сега се тъпча  Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 1 176
Споделям, че чакам да започне "Скрита камера" - не гледам предаването, но съм потресена от рекламата на таз вечерната смешка - ще бъде с Пепа Николова Confused
Не че нещо, ама не знам какво толкова незабравимо предаване са заснели преди време, че да го пускат сега-грехота е. Потресена съм.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
от колко часа е?

# 54
  • София
  • Мнения: 1 176
22:30 по бтв

# 55
  • Мнения: 488
Споделям, че нямам джин, и пия само сода. Пфу.
Детето заспа, утре май няма да се ходи на работа, знам ли го дали няма пак да вдигне Т по някое време...
Скучно ми е, и форума нещо ми е скучен. Не ми се спи. Ще превеждам кърмаческа статия, баси, никви алтернативи за нещо по-интересно.

# 56
  • UK
  • Мнения: 3 959
Току що се сетих, че ми трябва нещо, а е много късно и не съм сигурна дали ще мога да го получа навреме. Confused

# 57
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
След малко май ще лягам, щерката като никога вече спи. Днес беше доста мързелива неделя. Мъжо е на път, детето игра навън, а аз се бях изтегнала на спалнята и си гледках телевизия. Отдавна не ми се беше случвало такъв мързел. Компанията ни заминаха на река, викаха и мен, обаче аз най-учтиво им отказах. А сега не ми се ляга, като знам, че утре съм на работа. Писна ми вече, а отпуската ми е доста далече (брей, в рими го подкарах) - още месец и отгоре. Sad

# 58
  • Мнения: 899
Салатата беше готина. Ако има екстремисти - краставици, моркови, кълнове, ролца от раци, зехтин, лимон и сусам.

Купила съм си елда, пектин, ленено семе и диетична сол. Смятам всичките да ги употребявам и ако не се продрис**м, ще ви се похваля колко прекрасна съм станала  Laughing

# 59
  • Мнения: 488
Умбра, интересно звучи. Майка ми от 2 седмици започна разделно хранене, много е вманиачена вече. Обаче каза, че се чувства прекрасно и е отслабнала с 4 кг. Аз само въздишам и аха, аха да се включа, но нещо пусто все ми се ядат забранени комбинации...

Общи условия

Активация на акаунт