Споделете 13.9

  • 15 217
  • 676
  •   1
Отговори
# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Наборе, гласувах в подписа ти.
А глезените си ги видях още на 4я час след раждането. Хубави бяха. Има надежда за г-жа Смядовска Laughing

# 61
  • Мнения: 488
Ако става въпрос за подписа на Калин@, и аз гласувах. Дано да спечели момичето!
Като стана въпрос за това, днес питах сина ми дали иска мама да има друго бебе. Каза да, и после като го попитах какво, имайки предвид момче или момиче, каза "Розово"  Laughing
Дружно стигнахме до извода, че искаме сестричка.

# 62
  • Мнения: 3 405
В клюто няма теми, в които да пиша  Tired остана само тази.

# 63
  • Мнения: 2 550
В клюто няма теми, в които да пиша  Tired остана само тази.

welcome to the club  Tired

# 64
  • Мнения: 1 006
В клюто няма теми, в които да пиша  Tired остана само тази.

welcome to the club  Tired

Hello! Coffee, tea, me ?  Grinning

Akon- Once In A While

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 07:52 от SAKRI

# 65
  • Мнения: 3 405
Вижте хамстера Хампи какво гнездо си направи от блузката на Любо, която падна при него.

гнездото на Хампи

пак то

# 66
  • Мнения: 1 080
Споделям ,че сутринта се събудих от думите - ставай ,че са ни откраднали колата . Shocked
Оказа се че този път сме имали късмет .Точно по време на кражбата е минавал патрул .

# 67
  • Мнения: 822
Споделям, че вчера се върнах от Каварна. Даа! Концертът на MANOWAR беше един път!
Кофти ми е само, че не можах да остана по-дълго на морето...

# 68
  • Мнения: 173
Бумеранг, не се оплаквам, споделям.

Досега съм работила ужасно отговорна работа, стояла съм на работа до 9 вечерта години наред, чувствала съм се отговорна за много хора и процеси. И почти не се усмихвах.

В един момент Януари месец, единия ден бях на работа, а на следващия вече не можах да отида. И от тогава съм си вкъщи.

Отначало се чувствах нещастна, не знаех какво да правя у нас. Опитвах се да помагам в работата от тук.

Сега се отбих от офиса и ме радва и огромния шкембак с тънките ми крака. Смея се с глас като простачка всеки път като ми се подуят краката, защото пръстетата ми приличат на Бейби Сачи кренвиршчета. И на всякакви други простотии. С глас, с главата назад без да мога да спра да се хиля. Малко е некултурно, но не се удържам.

Мисля, че това е най-прекрасно изкараното време досега. Както Дуца каза, изглеждам като медената питка в лице, но пък на мен много ми харесва.

Само мога да ви се оплача, че ми липсва сестричката ми и мама и всички деца от Русе. (33% от които ми бяха снощи на гости)

# 69
  • UK
  • Мнения: 3 959
Спешно ми трябва - само на мен ли не ми се отваря сайта на МОН?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 241
Спешно ми трябва - само на мен ли не ми се отваря сайта на МОН?
Не само на теб, и аз пробвам от един час.

За първи път споделям - след малко отивам на разговор във фирмата в която работя, за да видим как ще продължа работа след като се налага да изляза в болничен за поне месец. Аз не се натискам, но няма кой да ме замести. Притеснено ми е, незнам защо, може би защото хората там не са доволни от това че ще отсъствам..но пък да се организират, аз ли да ги мисля...С две думи ми е тъпо  Rolling Eyes

# 71
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сега уж се отвори, буквално наполовина, но къде се проверяват резултатите?

# 72
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че беснея. Майка ми ме чака на телефона да и дам резултатите на кандидатбратовчедката, а нейните родители пък чакат майка ми на телефона и гадния смотан сайт не се отваря. Как може да знаеш колко хора ще се изсипят днес да проверяват резултати и да не си направиш свестен сайт?

# 73
  • Мнения: 4 371
Никой ли не ме видя по новите на НТВ в петък вечерта? Аз не успях да се видя, защото пътувах към морето Whistling
На корема и краката имам тен все едно съм се пекла една седмица, хубаво било да си мургав Laughing

изрусих се отново. Надявам се, че вече никой няма да има претенции към умствения ми багаж  Stop
А очилата свали ли Mr. Green

# 74
  • Мнения: 9 904
Никой ли не ме видя по новите на НТВ в петък вечерта? Аз не успях да се видя, защото пътувах към морето Whistling
На корема и краката имам тен все едно съм се пекла една седмица, хубаво било да си мургав Laughing

изрусих се отново. Надявам се, че вече никой няма да има претенции към умствения ми багаж  Stop
А очилата свали ли Mr. Green

о, разбира се. Ходя с тъмни и дъвча отегчено дъвка. Когато искам да дразня околните, говоря и с шопски акцент  Mr. Green

Поздрав от Златна рибка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт