Споделете 13.9

  • 15 224
  • 676
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 488
Днес сме си вкъщи с детето, заради температурата. Вече няма, но ще видим довечера.
И точно сега се случват разни простотии в работата, когато не съм там. Винаги така става. Честно, започва да ми писва. Искам да си работя вкъщи и да не се занимавам с хора, омръзна ми!

# 76
  • Мнения: 1 533
Честно, започва да ми писва. Искам да си работя вкъщи и да не се занимавам с хора, омръзна ми!

Голям кеф е. пАри нЕма, но пък дрес кодът е неглижарка. сатенени нощници, пижами и прочие.

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
сатенени нощници, пижами и прочие.
Таз професия е друга, Калино. Не бъркай кавгата с боя.
Мау, както си седиш у дома, свърши оная работа, дето ти казах, мола!

# 78
  • Мнения: 1 533
сатенени нощници, пижами и прочие.
Таз професия е друга, Калино. Не бъркай кавгата с боя.
Мау, както си седиш у дома, свърши оная работа, дето ти казах, мола!

Бу, не се заяждай, да не ти извадя батериите на меча. Ходя си вкъщи като полвин милион долара нацяло. Какво да направя.  33uu

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Като на аватара или по-нацяло? Laughing

# 80
  • Мнения: 5 577
 Close ще го направя, да му се невиди и радиатора смотан.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 #Cussing out Sick Tired

# 81
  • Мнения: 488
Дерзай Верги, ние сме с теб! После може да наминеш и към вкъщи, има разни неща за поправяне...

Калин@, сериозно съм се замислила да се ориентирам към твоята професия, но още не мога да си го позволя, не знам дали ще мога да печеля достатъчно, че да покривам всичките разходи и кредити, мамка му!
И дрес кода ми писна! Пижами и нощници нямам, ама по гащи мога да си ходя из къщи  Mr. Green

Бу, действам по въпроса, но нещо мозъка ми се е спаружил, честно да ти кажа. Пие ми се кафе, а няма грам. Гледам по Animal Planet филм за мишките и чак им завидях, че единствената им грижа е да намерят храна и да се скрият на топло.

# 82
  • Мнения: 1 533
Като на аватара или по-нацяло? Laughing

В малко по-дребни копюри.


Калин@, сериозно съм се замислила да се ориентирам към твоята професия, но още не мога да си го позволя, не знам дали ще мога да печеля достатъчно, че да покривам всичките разходи и кредити, мамка му!
И дрес кода ми писна! Пижами и нощници нямам, ама по гащи мога да си ходя из къщи  Mr. Green


Аз и даскалувам по малко в една частна школа, но мечтая да я зарежа като порасна . Дрес кодът е разчупен, нема се пуашиш, може по гащи, може и по без гащи, може с чехли с пухчета, но може и с пантофи, а дори и бос.

# 83
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
...ама по гащи мога да си ходя из къщи  Mr. Green.
По гащи всеки може. Я по без гащи? Еле пък по двора, м?

# 84
  • Мнения: 4 586
Споделям, че съм станал много мнителен. Не съм сигурен, че мнителен е точната дума.
Струва ми се, че има нещо гнило в Дания, а освен прясна регистрация друго подозрително няма.
Като попитаха автора за едни 5000 лева, клавиатурата му застана на Caps, кирилицата му изчезна.
Цитат
ОТНОВО ПУСКАМ ЛИНКА НА САЙТА НА "БАНКА ЗА ИДЕЙ"
А се кани да издава речник.
Речникът нали е книга?


Вил комен, Блонди!
   Кофти е да се самоцитирам, но става видно, че се надгласуваме. Мнемоничният речник джобен формат от новоизлюпен съфорумник в Деца с увреждания и хронични заболявания срещу желанието за бебе в подписа на Калин@.

# 85
  • Мнения: 9 907
и в моя подпис. Странно е, че забелязвате калининия подпис, а моя - не. Но пък тя ми е кака  ooooh!  Hug

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И в моя го има. И аз съм ти кака, какиното Mr. Green

# 87
  • Мнения: 9 907
успокоителното е, че на МГМ всички сме каки.

# 88
  • Мнения: X
Да споделя, че снощи сънувах Василиса Умница, която незнайно защо изглеждаше като Де Ваня. Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 1 533
Вълчо, той няма шанс. Нашето момиче е с над 2000 гласа, а речникът - 180.

Общи условия

Активация на акаунт