Споделете 13.9

  • 15 254
  • 676
  •   1
Отговори
# 90
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Не, не се надгласуваме! Може да се даде повече от един вот за повече от една идея. Аз гласувах за две до момента.

Утре и аз ще пусна една идея и искрено се надявам да гласувате и за нея. За първо място не се боря - и пето/шесто ще ми стигне Simple Smile

# 91
  • Мнения: 488
По без гащи не съм тръгнала още по двора, ама по цици...случвало се е  Laughing Оная вечер гоних Боян след като ми избяга току преди да влезем в банята, та не знам комшиите дали не са оплакнали окото.
Вълчо, не се сърди. Чудех се за какво да гласувам, но реших, че речникът има повече шансове да събере пари от фондации и обществени организации, а това момиче няма... пък и майчински инстинкт проговори, сигурно с повечето от нас е така.

# 92
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
успокоителното е, че на МГМ всички сме каки.
Хаха, в една тема с черно-белите ни детски снимки, те с Естер публикуваха цветни. На Естер баща и е набор на моя мъж ooooh!

# 93
  • Мнения: 1 533
и в моя подпис. Странно е, че забелязвате калининия подпис, а моя - не. Но пък тя ми е кака  ooooh!  Hug

Тити, животът е несправедлив, откраднах идеята от теб. направо се възхитих как си го измислила.

# 94
  • Мнения: 488
Не, не се надгласуваме! Може да се даде повече от един вот за повече от една идея. Аз гласувах за две до момента.

Утре и аз ще пусна една идея и искрено се надявам да гласувате и за нея. За първо място не се боря - и пето/шесто ще ми стигне Simple Smile

Хм, ми то се иска акъл да пробваш... Embarassed Отивам да гласувам пак.
Бу, почвай агитацията още отсега във форума и победата ти е в кърпа вързана!  Laughing

# 95
  • Мнения: 4 586
А пък МГМ е кака на МG.
Боже, как скочихте, че чичко Wolf не клика на всеки подпис.
Ами видях някъде да се коментира, затова кликнах на подписа
на Калина. Не ми пука кой на кого е кака, всички сте млади.

# 96
  • Мнения: 4 586
Колко са наградите? Wolf има фенки от Камчатка до
Ламанша и от Рейкявик до Кейптаун.  Идея ще измислим.

# 97
  • Мнения: 9 913
и в моя подпис. Странно е, че забелязвате калининия подпис, а моя - не. Но пък тя ми е кака  ooooh!  Hug

Тити, животът е несправедлив, откраднах идеята от теб. направо се възхитих как си го измислила.

е как можа толкова мазно да се изразиш Simple Smile арее, ще има американско бебе в Николово...ако не знаеш  Wink

# 98
  • Мнения: 3 405
и в моя подпис. Странно е, че забелязвате калининия подпис, а моя - не. Но пък тя ми е кака  ooooh!  Hug

През линкът в твоя подпис гласувах, пробвах и през този на Калина, ма не дават.

# 99
  • Мнения: 1 533

е как можа толкова мазно да се изразиш Simple Smile арее, ще има американско бебе в Николово...ако не знаеш  Wink

eeee, тъкмо си търсех повод да си налея Grinning  Drunk

# 100
  • Мнения: 3 405
Сакри, кога ще идваш във Варна?

# 101
  • Мнения: 677
Тъщата пристигна, наливам джинтоник! Наздраве!

# 102
  • Мнения: 3 405
От радост или от мъка (се) наливаш, мистър Сопранов?

# 103
  • Мнения: 7 132
Честито, Тонка.  Simple Smile

Само на ДеВанчевия подпис не съм кликнала, не съм гласувала.  Grinning

# 104
  • Мнения: 4 586
Оооо, тя още играе роля. Поооооосле ще видиш що е то тъща.

Общи условия

Активация на акаунт